Şimdi Ara

TURKCELL SEKRETER SERVİSİ VURGUNU (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
13
Favori
47.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mavi_dünya

Hocam uzun uğraşlar sonucunda doğru bilgiye ulaştım. Turkcell upcall uygulaması indirin, ordan ayarları seçiniz, ayarlar kısmında ise sekreter ayarı var, onların hepsini devre dışı bırakınız.

Bunları yaptıktan sonra bir durum kalmıyor/kalmaması gerek; çünkü Turkcell Kendi sitesinde açıklama kısmında öyle geçiyor Ekran görüntüsü bıraktım.

Ayrıca upcall uygulamasında numaranı gizli yap ve benzeri işlemleri yaptım, deneme amaçlı uygulama üzerinden hepside anında oldu.

Alıntıları Göster

Hocam bende uyguladım, teşekkür ederiz. Kendim Turkcell abonesi değilim fakat annem Turkcell abonesi olduğu için kapatamıyordu hemen. Şimdi kapatmasına gerek kalmadı. Her ay iki üç defa yakalanıyordu. Bu çok iyi oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: gross

Hocam bende uyguladım, teşekkür ederiz. Kendim Turkcell abonesi değilim fakat annem Turkcell abonesi olduğu için kapatamıyordu hemen. Şimdi kapatmasına gerek kalmadı. Her ay iki üç defa yakalanıyordu. Bu çok iyi oldu.

Alıntıları Göster

Hocam bir katkım olmuşsa ne mutlu bana 👍

Selametle kalın ✔️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer sekretere para kesme işi kalktıysa türkcelli düşünebilirim ama yok ya düşünmem. 23 liraya 750 dk 1000 sms sınırsız net varken kim uğraşır türkcellle. Ben gene vodafone'a devam edeyim

• gross G kullanıcısına yanıt

sekreter mesajı alma ayarları normal Türkcell uygulamasında da var ama sekreter mesajı bırakma ayarı yok o yüzden bırakma ayarını kapatmak için yararlı bir paylaşım alma ayarları zaten normal uygulamadan kapanıyor. peki bu ayarları kapattıktan sonra upcall hesabını silip uygulamayı da kaldırdım ayarlar sabit kalmıştır değil mi?

• osnakli O kullanıcısına yanıt

muhtemelen şöyle yorumlar bekliyorsun.

"hocam nasıl oluyor bize de söyle"

"vay bee"

"çok kıskandım"

vs vs. sen de övüneceksin bununla.

nedir bu sınırsız kullananların yerli yersiz ben sınırsız kullanıyorum ehe ehe yorumları anlamıyorum. hadi pttcell sınırsızları anlarım, adamlar hak elde etmiş. Vodafonecular korsan kullanarak bunu yapıyor bir de marifet gibi yerli yersiz yazıyor etrafa.

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt

Sınırsız net nasıl alınıyor, bizde alalım evde kullanırız en azından, ev internetine 100 TL bayılmayız.

• mavi_dünya M kullanıcısına yanıt
    Oldu hocam teşekkür ederiz. 👍
  • Jimmy77 J kullanıcısına yanıt
    Onu bilemiyorum hocam. Riske girmemek adına bizde duruyor.
  • uygulamadan kapattım bu olayı.
    çıkan ilk fatura da normal gözüküyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim onayım olmamasına rağmen benden de kesilmiş.Turkcell onaysız birşekilde nasıl yapabiliyor bunu ?

• upcalldan kapatın sekreter ayarlarını, sonra upcallı kaldırabilirsiniz

• iptal sekreter yazıp 2222'ye mesaj attım iptal edildi mi şimdi

Alıntı

metni:
    Ulasilamadiginizda, cevap veremediginizde, telefonunuz mesgulse cagrilarinizi mevcutta Sekreter servisi karsilamamaktadir. IPTAL talebini tekrar iletmenize gerek yoktur. Cagrilarinizi Sekreter servsinin karsilamasi icin SEKRETER yazip 2200e gonderebilirsiniz.
  • wa$abi kullanıcısına yanıt

upcall dan da yap, konu içinde var

• Up Call ı denemdim;

En başta Telefondan çağrı yönlendirme ayarlarını değiştirmeye çalıştım ama nafile operatör izin vermiyor uyarısı aldım.

Sonra ##002# arama yapınca yönlendirmeler silindi uyarısı ekrana geliyor ama çağrı yönlendirme ayarlarını tekrar kontrol ettiğimde değişen bir şey yoktu.

Sonra Dijital Operatör Uygulaması "Çağrı Ayarlarım" üzerinden sekreter ayarlarını kapattım değişen şeyler oldu tabi ama iki seçenek değişmedi.

Çağrı yönlendirme ayarlarını tekrar kontrol ettiğimde "Meşgul olduğunda" ve "Ulaşılamadığında" kısımlarında yönlendirme var görünüyor.

Yönlendirilen numara ise +905397571027 bu numara sekreter servisi sanırım, bu numarayı +905327585111 şeklinde değiştirdim değişiklik oldu.

Ancak 05327585111 numarası ne servisi bilemiyorum, araştırıyorum.

Up Call da değişiklik yapınca Çağrı yönlendirme ayarlarınıda "Meşgul olduğunda" ve "Ulaşılamadığında" kısımlarında değişiklik oluyor mu acaba...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01Mrt -- 2 Nisan 2021; 9:15:36 >

• mavi_dünya M kullanıcısına yanıt

Hangi sürüm olduğu önemli şuan birkaç versiyon denedim ama menüde bir eksiklik var.

• 01Mrt 0 kullanıcısına yanıt

yanlış yere baktınız sanırım, bir eksiklik yok

• 01Mrt 0 kullanıcısına yanıt

Bu şekil görünmüyor mu

• beyler cahilliğimi maruz görün bu upcall nedır ne işe yarar? bir el atın bilgilendırın benı de  

• Turkcell yan uygulaması. Play store dan indirip telesekreter servisini kalıcı olarak kaldırmak için kullanıyoruz. Ayrıca rehberinizde olmayan kişiler aradığında turkcell rehbere kayıtlı numaraların isimleri çıkıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • murat18100 kullanıcısına yanıt

bı numarası yok o zaman. eyvallah hocam

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.