Şimdi Ara

Turkcell Sarı kutu Turkcell com tr de indirim (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.527
Cevap
49
Favori
127.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısın hocam aynı döngüleri yaşamışız emininki çoğu kişide bunları yaşamıştır rezil firma elindeki ürünün kargoya verildiğinden haberi yok nasrettin hocanın ya tutarsa işine döndü biz alalımda belki gelir.. Zaten o kulaklığı ben müşterime bedava vermeye utanırdım güzel bi kulaklık ver puandan düşür parası neyse verelim en azından alan kişilerde mutlu olsun alıp çöpe atacaklarına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Aralık ayında sarı kutu puanıyla fermuarlı kulaklık alıpda gelen oldumu ? ne saçma sapan bir firmadır puan düştü gelen giden yok siparişlerimde yok takip edicek yer yok tam pişmanlıksın turkcell

Hocam, ben daha önceki kampanyadan almıştım. Pek beğenmedim, isteyene kargosu alıcı ödemeli olarak gönderebilirim.
  • sarı kutu hediye seçiminden 6 ay 1 yıl internet alırsak bunu hotspot olarak kullanabiliyoz mu? yani pc den kullanabilir miyiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme

Hoparlörü on off düğme arızasından dolayı servise gönderdiğimi belirttim. Bana haber vermeden şaka gibi 9.99tl para iadesi yaptılar. Onlarca kez kayıt oluşturup şikayet sitelerine de yazmama rağmen çözüm bulunmadı. Bırakın yeni ürünü, bozuk haliyle istedim onu dahi göndermediler. Güya arıza varmış toplatılıyormuş firmanın İngiltere'deki adresinden talimat gelmiş.

Kısacası Turkcell gibi bir firma nelerin peşine düşüyor. Sıfır bilgilendirme, sıfır müşteri memnuniyeti. Gerçekten soğudum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan99747 -- 6 Şubat 2018; 14:32:3 >
  • 30 Mayıs'ta sarı kutu iptal olacak. 200 puan lazım, hayrına göndermek isteyen olursa bana özel mesajla ulaşabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhan99747 kullanıcısına yanıt
    Bizim arkadaş da bozmuştu bir kulağından ses gelmiyordu. 1.5 ay sonra dönüş yaptılar para iadesi olacak diye. Çok hunharca kullanmış. Maalesef bir ara getirtilmiş belki tutar diye ama kulaklık tutmayınca servis konusunda da anlaşılmamış.

En azından para iadesi 80 lira oluyor da diğer kulaklığın parası geliyor

Bana öyle oldu ama sizin 9.99tl saçmaymış. Kredi Kartı ile aldiysaniz satin aldiginiz aya bakin. Ödeme iptali o şekilde oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Survivalist -- 27 Mayıs 2018; 15:29:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

30 Mayıs'ta sarı kutu iptal olacak. 200 puan lazım, hayrına göndermek isteyen olursa bana özel mesajla ulaşabilir mi?
    anında ilgilendiğin için ayrıca teşekkürler

• Survivalist kullanıcısına yanıt
    Hocam faturaya ek şekilde almıştım fakat doğrudan sonraki faturadan 9.99 düşüldü. Şaka gibi. Aldığıma alacağıma pişman oldum. Bir daha Turkcellden çok ihtiyacım olmadığı sürece elektronik bir ürün almam.

• gokhan99747 kullanıcısına yanıt
    Hocam belki taksit taksit düşecektir faturadan hemen hüküm vermeyin bence

• Gönderdiler şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sile -- 29 Mayıs 2018; 11:46:13 >
  • 223 puana ihtiyacım var.

Hayır için göndermek isteyen mesaj atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sile

Gönderdiler şimdiden teşekkürler
    PM den mesaj atarsanız yardımcı olurum hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: emreeeeee

223 puana ihtiyacım var.

Hayır için göndermek isteyen mesaj atabilir.
    PM den mesaj atarsanız size de yardımcı olurum hocam.

• Ne alıyorsunuz puanlarla?

• Başlığı sarı tutku okudum iyi mi..
  • Merhaba

Elinde Sarı kutu puanı olupda kullanma imkanı olmayan arkadaslar transfer yapmak isterlerse memnun olurum.Az bir eksiğim var tarafıma pm atmaları yeterli

Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Ne alıyorsunuz puanlarla?
    1500 puana 1 aylık 1 gb veriyor.

• ecrasniann kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• 10500 puanm vardi sadece 12 ay 1gb internet yaptım. Haftalardır güzel bisey cikar diye bekliyorum ama nafile

• mendil açanlar kaçın la polis zabıta geliyeaaahhh
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.