Şimdi Ara

Turkcell Salla Kazan-ma-!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yani ilk zamanlarda millete 10gb saçıp, son zamanlarda pintice davranan turkcelli kınıyorum. Son 6 haftadır bip ve dergilik hariç hiçbirşey gelmedi. Eğer bir satış politikası olarak ilk zamanlar internet hediye ederek insanlara hat aldırıp takiben bu şekilde uyanıklık yapıyorsan turkcell; verdiğimiz paraya yazık!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hic bisey olmayan hatta haklari ikiye katlama verdiler. O dk 0 sms 0 tl 0 gb internet vardi. Iki kati yine sifir. Turkcell bu cok sasirmiyorum 😀

• Ben de şaşırmadım nedense

• Bana da her hafta düzenli şekilde haftalık 1 gb veriyor. Değişik saatlerde ve günlerde deniyorum ama sonuç değişmiyor. Belki tarifeye göre davranıyor bilemiyorum.
  • Hocam size vodafone bananevar uygulaması lazım her hafta standart internet veriyor. Gecin vodafone ne işniz var turksell de.
  • A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    Tarifem platinum 10gb. Sanırım bu adam platinuma para veriyorsa internete de verir, Buna beleş olmaz diyor uygulama:)

• Herkese ilk zamanlarda 10 GB verdiğini mi sanıyorsunuz?

Bana hep dakika verdi, TV+ verdi, 1 GB verdi. Şimdi artık 10 GB veriyor, şimdi artık alma sırası bizde.

Katıl Bip gruplarına rahatına bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sis651 -- 7 Ekim 2017; 12:39:1 >
  • fatihfatih0611 F kullanıcısına yanıt
    Benim de tarifem aynısı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    O zaman bana sıra tekrar gelmeyecekse bırakayım şu uyanıkları:)

• Vodafonede olsan soverdin sanirim 250mb veriyor her hafta oda 24saat

• Turkcell bip kampanyalarını takip edin. Her ay 15 GB kadar kazanabilirsiniz.

• fatihfatih0611 F kullanıcısına yanıt
    Tekrar gelecektir. Sallama olayı sadece basit bir ekran görüntüsüdür bence. Sistem önceden kullanıcılara verilecek hediyeleri belirliyordur ve bunları rastgele ya da bir sıraya göre, ya da fikrimce daha çok kullanımına göre dağıtıyordur kullanıcılara.
    Evet maalesef sistem bence de kullanıcıya göre veriyor hediyeyi. Hatta taahhüt süresi bile bunda çok etkili olabilir

• En az neyi kullanıyorsam 4-5 hafta onu hediye ediyor
  • Kampanyaları takip edene, turkcell bedavaya yakın hizmet veriyor. Bedava verilene bile itiraz eden bir millet olduk,
  • Noxco kullanıcısına yanıt
    Evde İnternet olsa aynen dediğiniz gibi bedavaya yakın kullanacağım ama İnternet yok, para ödemeye macburum. :D Üstelik müşteri hizmetlerini arayıp evde İnternet yok da dedim, beni daha güzel kazıklasınlar diye. :D
    Ben hic wifi kullanmiyorum. Sagolsun turkcell hediye yagdiriyor.

• bana da bi hafta 1gb veriyor haftalık. diğer hafta bip her yöne dk veriyor. çak nadir başka bişey verdiği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vizarali061

Hocam size vodafone bananevar uygulaması lazım her hafta standart internet veriyor. Gecin vodafone ne işniz var turksell de.

4 yıllık Turkcell müşterisiydim. 3 ay oldu vodafone a geçeli hergün lanet ediyorum Vodafone a.. Bidahaki ay geri taşıyacağım Turkcell e.

• iki defa sinema bileti aldım ve genelde haftalık 1 gb
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.