Şimdi Ara

Turkcell reklamına tıklansın diye mini sürümü patlattılar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
13.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mucize Doktor gelse bu saatten sonra nafile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuyu da kapatmasalar bari, tablet sürüm gibi...

• Eğer amaç Turkcell'den nefret ettirmek ise evet, çok başarılı oldular. Vodafone'da olmasam operatör değişirdim o derece.
  • Ben artık uludağ sozlukte takılıcam. En azından aklı başında adamlar var. Diğer sözlükler de güzel.
  • mini sürüme reklam gelmiş.
    https://forum.donanimhaber.com/mini-surume-reklam-mi-geldi--140263816
    /--140263816-1#140264276

Turkcell reklamına tıklansın diye mini sürümü patlattılar

Turkcell reklamına tıklansın diye mini sürümü patlattılar

• ticarette kimse vazgeçilmez değil sayın yöneticiler, insanları fazla kaşırsanız bir bakmışsınız alternatifinizi çoktan bulmuşuz. İnsanları çileden çıkartmayın, ortalık zaten karışık
  • Hem caliyor hem calisiyor site sahibisi.

• Batmaz denen şey yok arkadaş. 99 yıından bu yana internet dünyasındayım. (Bilgisayar ile tanışmam çok daha öncelere dayanır) Bu sürede ne forum siteleri, ne "hayatta batmaz" denilen cep telefonu siteleri battığına şahit oldum (birisi modaratör oldugum siteydi), kimisi ya yutuldu yada gitti.

Bir trafik kaybına bakar iş.
    Kimse reklam vermeyin demiyor, üstrublu verin diyor. Mobilde ekranın altında kocaman turkcell banner'i var.

ALışkanlıkların değişmesine bakarki günümüz teknolojisi tüketim üzerine dönüyor.
  • Şu foruma 2008 de üye oldum genelde otomobil bölümü ve sıcak fırsatlarıda takılırım yaklaşık 12 senedir bir kez dahi ban yemedim uyarı almadım ama şu turkcell reklamı yüzünden yönetime karşı içimdem saydıklarımı buraya yazsam sınırsız ban yerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Bence şöyle yapın: donanimhaber.com'u turkcell.com.tr ye yönlendirin, siz de biz de kurtulalım. Siz hiç kullanıcı dostu olmak diye bir şey duydunuz mu? Reklam koyulacaksa kullanıcıyı rahatsız etmeden koyulmalı, gözümüze parmak sokar gibi reklam koyamazsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Reklamda sıkıntı yok da reklam bende de düzgün çalışmıyor, çarpıdan kapatıyorum gene geliyor bazen çarpı çıkmıyor kapanmıyor yazdığım mesajı gönderemiyorum. Reklamlar mutlaka olmalı ama bende 8-10 sene öncesini özlemiyor değilim.

• Reklam sayesinde telefonum kitleniyor artik su sayfaya reklam bukdr almayn.

• quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Hem caliyor hem calisiyor site sahibisi.
    Tanımadığın kişiler hakkında yorum yazarken, daha dikkatli olmanı tavsiye ediyorum!

Şimdi kalkıp forum sahibini savunduğumu düşünebilirsin, bu kısım umurumda değil. Ancak yazdığın yorumu tekrar okuman senin adına faydalı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 6 Ekim 2019; 0:13:3 >
  • Günaydın arkadaşlar. Burası ortadoğu şu halimize bile şükür! 1!1!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 23 Aralık 2020; 10:43:34 >
  • Mobil uygulama indirsenize orda reklam yok

• Eski telefonumda hem kasıyor hem de sıkıldığım için adguard paralı sürüm kullanıyordum. Oyunlardaki reklamları da engelliyordu mis gibiydi. Geçen ay telefonu değiştirdim, nasılsa son teknoloji kasma falan yapmaz reklam engelleyiciye gerek yok dedim, hemde yıllık kullanımım bitmişti satın almadım. Ama internette gezinmek işkence oldu. Adamlar da haklı ya para kazanmaları lazım diyordum da forumu ayrı tutuyorum diğer sitelere de girilmiyor, bir haber okyacaksın paragraf aralarında bile reklam var. Webtekno mesela bişey okurken telefonda başka bir yazı geliyor meğer reklammış Haber sitelerini hiç söylemiyorum bile en boktanı onlar, hele bir de galeri haberleri ya da safayı aşağı indirdikçe yeni sayfaya geçen tasarımlarına her gün ana bacı sövüyorum

Uzun lafın kısası bu reklamlar vergi gibi. Vergi çok olunca alım düşüyor, alım düşünce gelir düşüyor sonra tekrar vergi zammı geliyor. İşte millet reklamdan sıkılıp reklam engelleyici kuruyor sonra site sahipleri de reklam tıklamaları az ıvır zıvır deyip duruyorlar. İşi olurunda bıraksalar millet ne reklam engelleyici kurar ne de başka yol arar. PArayı verip adguard pc +android satın alacağım yine önmüzdeki ay çekilecek çile değil yemin ederim.

• KelKodVer kullanıcısına yanıt
    Mobil uygulama bir nebze reklam yönünden daha iyi, sıra oraya da gelir. Ancak suyu çıkan tek şey reklamlar da değil. Alternatif için teşekkür ederim.

• İyi bir işin çıkması için yatırım lazım yatırım için para lazım para için reklam lazım
    Herşey gayet doğal

• Admin ekibi dışında siteyi savunan 1 kişi kalmamış.
    Yakında siteye giriş yapan 1 kişi bile kalmayacak.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.