Şimdi Ara

Turkcell Platinum Kullananlar Kulübü (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.683
Cevap
41
Favori
130.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamdır, akşam deneyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell bu yukarıda ki platinum paketlerde bile ikinci sınıf yapmis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Normalde Platinium Hoşgeldin paketi kullanıyordum. 19 Nisan'da dolacak sözleşme için Dijital Operatörü karıştırırken 18 GB kampanyası çıktı. Müşteri Hizmetleri ile görüştüğümde paketin kontratsız olduğunu ve geçiş yapabileceğimi söyledi. Geçiş sonrası herhangi bir cayma bedeli önceki sözleşmeden ötürü yansımayacak denildi. Kontratsız ve 18gb için iyi fiyat olduğunu düşünüyorum.
  • Konu Güncel..

Turkcell yetkilileri* Vodafone Red paketlerinde Sınırsız Tarife Kullanıma açıldı. (Özel teklifle)
    Artık Zamanı gelmedi mi? Sınırsız Platinum Tarifenin.
    Üyelere sunun artık bu Hizmeti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce arayıp 120 tl 16 gb 1000 dk teklif ettiler dalga geçer gibi hatta daha öncesinde 110 tl ye aynı teklifi aldığım halde bunu söylediğimde fiyatlara güncelleme geldi dendi ama nette aynı teklif vardı ne denir ki

• Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt
    Bir ay kontörlüye geçip tekrar faturalı yaparsanız daha uygun paketler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Bir ay kontörlüye geçip tekrar faturalı yaparsanız daha uygun paketler var.
    Numara taşıcağım bezdim nedense çok para alıp bir şey vermemeleriden. Zaten arayıp soran da yok

• Beyler 14+10+5=29 gb + youtube instagram vs geçerli 5gb toplam vergilerle birlikte 110 tl.

• Turkcelle yeni gelen veya yeni hat alan icin geçerli + bu saydiklarimi son 90 gun içinde yapan.
    1-Genç firsat pro tarifesi 14gb normal +5 gb youtube, Instagram vs.
    2-kacmaz 10gb 29tl
    3-kacmaz 5gb 19
    Kaçmaz olanlar aylık sen iptal etmediğin surece 12 ay sürekli yenilenir.
    Toplam= 29gb+ 5 gb youtube insagram vs... Bana makul geldi kullanıyorum, işine yarayan olur belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cashamca1267 -- 8 Nisan 2020; 2:48:54 >
  • Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt
    Aynen benide aradilar kabul etmedim cok fazla

• hattı vodafone taşımak için başvurdum böyle bir şey geldi ne kadar ceza gelir tahmini olarak ve hangi paketten dolayı olacak kontratım bitmişti gelen mesaja şaşırdım
    Turkcell Platinum Kullananlar KulübüTurkcell Platinum Kullananlar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek suçu kopya çekmek -- 13 Nisan 2020; 23:18:24 >

• Beni de listeye eklermisiniz?
    platinum black maksi 25 gb
  • cashamca1267 C kullanıcısına yanıt
    Dk yokmu bu kaçmaz larda sadece gb mı var

• leventsr L kullanıcısına yanıt
    dk yok bunlar internet paketi gayetii fiyat türkcell için
  • Platinum 25. Yıl paketindeyim, taahhütüm bitmek üzereydi. Bugün arayan müşteri hizmetleri yetkilisi Platinum+ Ekstra (20GB) paketini 139.90 olarak teklif etti. Kendisine zaten bunun herkese açık bir tarife olduğunu söyledim uygun bir tarife sorunca da GNC paketi var dedi. Genelde 1000 dk yı kullanan birisiyim yetmeyeceğini söyleyince e zaten siz 1000 dk konuşmuyorsunuz ihtiyacınız yok diyor. Bi de ukala bi şekilde bak işte şu kadar konuşmuşsunuz nasıl yetmez 1000 dk diyor. Bu sıralar dakikamı çok kullanmamış olmam ileride kullanmayacağım mı anlamına geliyor. Niye o zaman bu tarifedeyim? Ayrıca eskisi kadar olmasa da hala Platinumun ayrıcalıkları var. Bunu söylediğimde de yapabileceğim bir şey yok teklifi kabul etmediğinizi bildiriyorum dedi kapattı. Konuşma genelinde tersler bi uslüpla konuşma Turkcell'in müşteri hizmetlerine hiç yakışmadı. İlla diğer operatöre git-gel yapmamızı istiyorlar. Turkcell in bu yaklaşımı hiç hoş değil.

• Demek ki doymuşlar Müşteriye. En iyisi gidip gelmek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Platinum ayrıcalıklarına bakınca kafe ve restoran dışında pek bir şey yok gibi. Bakanlık personellerine bazı teklifler oluyor ama geçsek mi kararsız kalıyoruz. 57 TL 10 gb verdiler en son platinum.

• Arkadaşlar ben platinum hoşgeldin kampanyasına geçmek istiyorum sizce nasıl bir paket?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Platinum 22 iyi bence. Hatunun hattı 16GB 99 TL, ona teklif gelse direk alırdım.

Taahhüt sonu falan geliyor herhalde?
    Taahhüt bitimine benim 3 ay var.
    22 GB lik paket geçen haftalarda bende çıkıyordu ama şimdi çıkmıyor. Daha pahali paketler çıkıyor.

15 GB platinum paketindeyim.

• Drak44 D kullanıcısına yanıt
    Mh arayıp birde oradan soruver 22GB olanı. Uygulamada 3 teklif gözüküyor maximum ve sürekli değişebiliyor.

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.