Şimdi Ara

Turkcell Platinum Kullananlar Kulübü (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.683
Cevap
41
Favori
130.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben bir Farkını göremedim. Sıkıntı yok..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Ben bir Farkını göremedim. Sıkıntı yok..
    Neden dersen hocam daha düşük gb 7 mesela-500 dk 4,5 paketlerde 87 tl iken

Lifecell 9gb internet-1000 dakika 70 tl...

arada bayağı fark var hızdandır diye düşündüm..
  • Bi kaç gün önce yaptığım hız testi 20 gb platinum

Turkcell Platinum Kullananlar Kulübü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Hocam bunun hızla bir alakası olduğunu sanmıyorum, ben Lifecell 7 kullanıyordum geçen sene 60 TL ye +2 GB da 1 senelik vermişlerdi toplam 9 GB, şimdi aynı paket 85-87 oldu dışarıdan gelenlere de fırsat adı altında kampanya yapmışlar bu sefer yine 9 GB 70 Tl. Lifecell içinde hız konusunda bir fark yok en azından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr John H. Watson -- 19 Ocak 2019; 15:50:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr John H. Watson

Hocam bunun hızla bir alakası olduğunu sanmıyorum, ben Lifecell 7 kullanıyordum geçen sene 60 TL ye +2 GB da 1 senelik vermişlerdi toplam 9 GB, şimdi aynı paket 85-87 oldu dışarıdan gelenlere de fırsat adı altında kampanya yapmışlar bu sefer yine 9 GB 70 Tl. Lifecell içinde hız konusunda bir fark yok en azından.
    Müşteri hizmetleri Hızın Coğrafi bölgeye göre değişebileceğini söyledi açıkcası..Öncelik platinyum ve 4,5g paketlerine aitmiş..Özellikle görüşmelerde..

Ayrıca bana 9 gb 70 tl olan paket çıkmıyor..Yeni ibarede Faturasız hatlardan faturalı hata geçenler içinmiş..

Ben platinyum müşterisiydim o yüzden bu teklif çıkmıyor..Araştırıyorum hala

Lifecell pro bir de mix çıkıyor..Onlarda konuşma 500 dk..Ben 1000 istiyorum ama yok tariflerde bana özel çıkan paketlerde..Saçmalaık resmen..İstediğin pakete geçemiyorsun..

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Öyle hocam maalesef.Ben geçen ay Lifecell Ekstrada taahhütüm bittiği gibi faturasıza geçtim, 1 ay faturasızda kaldıktan sonra her türlü tarifeye geçebiliyorsunuz tekrar.5 gün sonra tekrar faturalıya geçebiliyorum mesela ben 9 gb olan paket dahil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr John H. Watson

Öyle hocam maalesef.Ben geçen ay Lifecell Ekstrada taahhütüm bittiği gibi faturasıza geçtim, 1 ay faturasızda kaldıktan sonra her türlü tarifeye geçebiliyorsunuz tekrar.5 gün sonra tekrar faturalıya geçebiliyorum mesela ben 9 gb olan paket dahil.
    Bende konuşayım o zaman dediğiniz şekilde..Çok teşekkürler..
  • Turkcell platinium 10 paketi bana fazla geliyor. Türkcell sürekli arardı paket yükseltelim diye şimdi bana çeyreğini ancak kullandığım bir paket kilitlediler. Arıyorum bana fazla geliyor 750/1000 dk her yöne, en az 100 SMS ve 5/6 GB aralığında 50 TL civarı bir paket verin yardımcı olmuyorlar. Ben paket söylüyorum buna geçeyim diye size uygun değil diyorlar. Size sadece su uygun diyor benim paketin onda ikisi kadar paketi 10/20 TL aşağısı fiyat veriyor alay eder gibi. Cayma bedelini öğrendim 80 TL civarı TTNet geçmeyi düşünüyorum. Biliyorum Turkcell kadar iyi olmayacak ama ekonomik sıkıntıların olduğu dönemde parayi boşuna harcamak deliliktir. Sonuçta 1000dk 1000 SMS 8gb 40/50 TL aralığına bulunuyor diye biliyorum. Tavsiyelerinizi ve deneyimlerinizi beklerim.

• Ben platinium 15 gb üyesiyim ama kesinlikle bugün yarın her ne olursa olsun turkcelli bırakacam..

Fizy 17.99 oldu 13.99 üzikmiş 4 tl internetmiş miş

Upcall paralı lifebox desen doğru düzgün değil

• Platinium 20gb uyesiyim yazabilirsin benide hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bugün bazı paketleri kaldırmışlar ve sağlam zam yapmışlar.

https://www.turkcell.com.tr/tr/turkcell-platinum?platinum&place=platinum_menu&platinum
  • Yani şaka gibi gerçekten

• Platinyum 35 paketim var, böyle giderse Telekom veya Vodafona geçmek lazım, fiyatlar çok artmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sitelerde çıkan reklamlardan bunalmıştım ve tam reklam engelleme servisini 3.5 TL karşılığında alacakken platinum'lulara ücretsiz olduğunu öğrendim.

Denedim, artık sağdan soldan reklam fışkırmıyor bilginiz olsun

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Nasıl yaptınız

• herdemasivemavi H kullanıcısına yanıt
    SMS yoluyla yaptım. Ücretsiz olarak hemen tanımlandı.

Turkcell Platinum Kullananlar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 29 Ocak 2019; 22:51:35 >
  • Tesekkurler

• Bu ay ki Platinum Black sürprizi Caribou Coffee'den kahveymiş.

Allah belanı vermesin Turkcell, adını ilk kez duyduğum şeyi nerden bulayım nasıl bulayım........

İşim gücüm yok bir kahvenin peşine düşücem............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 31 Ocak 2019; 13:34:46 >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Orda büyük avm ler varsa içinde oluyor.. Ben geçen ay içmiştim.
    Yalnız hediye yine olmamış.. Beklentiyi karşılamamış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Orda büyük avm ler varsa içinde oluyor.. Ben geçen ay içmiştim.
    Yalnız hediye yine olmamış.. Beklentiyi karşılamamış.
    Allah'ın belaları ya.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.