Şimdi Ara

Turkcell Platinum Kullananlar Kulübü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.683
Cevap
41
Favori
130.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncel Devam ediyoruz... Yeni Platinum kullanıcıları Bekliyoruz....
    Platinum 50 Kullanıcıları Nerdesiniz

*Listeye Eklemeler' de/Tarife görseli istiyorum.
    PM den...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • *Güncel Devam ediyoruz...

Ben Lifecell pakete geçmiş olsamda.

Konu Güncelleme Devam edecek..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • *Güncel Devam ediyoruz...

• Valaha turkcell tamam güven demekte

Fizyden ücret dergilikten ücret ee ben ne anladım platiniumdan

Arayıştayım benzer bir tarife bulursam geçecem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 2 güne zam geliyor yine !
  • mrtcldr M kullanıcısına yanıt
    Neden..? Daha yeni Zam geldi.. Bir duyum mu Aldınız..

• Lene kullanıcısına yanıt
    Şu mesaj dün geldi , ayda bir zam olur mu

Turkcell Platinum Kullananlar Kulübü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Yuhhh... Be... Bu nedir ya.. Böyle bir Zam olamaz..

Geçen yedikleri Cezanın. Acısını Böyle çıkaracaklar Anlaşılan..

• Bir süredir başka operatöre mi geçsem hangi tarifeyi seçsem diye karar veremediğimden dolayı taahhüt vermek istemedim , 6 ayda 100 liradan 170 liraya çıktı , şimdi ne yapsam diye daha çok düşünür oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtcldr -- 18 Ocak 2019; 10:9:39 >
    Ben Lifecell 7 Paketindeyim.. Hediyeler vs. 15GB olmuştur.. Benim Burda diğer Hatlar çekmiyor..

Mecburen Turkcell 'deyim.

• Vodafone'a geçeyim diye düşünüyorum oradan herkes şikayet ediyor valla şaşırdım kaldım , neyse bugün ne yapacağıma karar verip aksiyon almam şart
    Benim diğer Hat Vodafone.. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.. 1mbps bile geçmiyor.. Ayrıyeten pilin anasını Ağlatıyor.. Telefon acayip ısınıyor.. En kısa zamanda bunu da Turkcell e taşıyacağım..

• Desene kaldık yine turkcelle , mecbur taahhüt vereceğim o zaman
  • Platinum Elite üyeliğimin adını Platinum Black olarak güncellemişler. Bunların normalde Black adında çok gizli tarikati bir üyelikleri var, dedim bu mu acaba diye ama hayır.

25 GB ve üstü faydaları 30 GB ve üstü olarak düzenlemiş, adına da Platinum Black demişler. 25 GB'lık paket artık bu bazı faydaları kullanamıyor yani. Bir ay sonra 35 GB'lık paketin de saf dışı kalmayacağının bir garantisi yok. Artık biraz fazla olmadılar mı?

Zırt pırt tarifelere zam yap, adam akıllı hiçbir ek ayrıcalık sunma, rakiplerinin iki katı fiyatına sat. Sonra da önce 10,15,20 GB müşterilerini alt kademe olarak ayır, sonra da 25 GB müşterilerini.

Önümüzdeki ay tekrar Vodafone'a dönebilirim.

• BerkDmrc B kullanıcısına yanıt
    Böyle bir şey bekliyordum. Yeminlen.. Elit diye ayırdılar Başta. Bakalım daha neler çıkacak..

Platinum böyle giderse Müşteri kaybı çok olur.. Buda Vodafone Red e yansır..

• Lene kullanıcısına yanıt
    Hocam benim anlamadığım şu, Platinum veya Red kullanan insanların birinci önceliği telefon hatları ile prestij hissetmeye mi çalışmak? Şahsen ben zamanında 1.5 sene kadar Platinum kullandım fakat bunun nedeni diğer operatörlerin çöp olmasıyla birlikte yaşadışım yerde sabit internet olmayışı ve Turkcellde de yüksek data kullanımı olan paketleri Platinum altında satmaları.Yani ben tekrar Platinum kullanacak olsam birinci nedeni yüksek data paketi olan bir tarife kullanmak durumunda kalmam olur.3-5 ölücülük yaptıran avantajla prestijli hissetmek ne kadar komikse attan inip eşeğe binip Vodafone ile uğraşmak o kadar komik olur. Bilmiyorum belki tüm ayrıcalık adı altında verdikleri indirimlerin hepsi işine gelip faturayı bedavaya getiren de vardır ama benim Platinumdaki ayrıcalığım kafa rahatlığıydı sorunsuz bir internetti.

• mofarah kullanıcısına yanıt
    Ben kendimden örnek verirsem. Bulunduğum yerde Sadece Turkcell harika hizmet veriyor.. Karşım Dağ aşağa Vadi.. Oraya gittiğimde diğer Hatlar kesiliyor..

Maaşallah Turkcell de çok güçlü sinyal var..

Onun için Önceliğim Turkcell oldu. Kullanımlarım artınca Yüksek GB lı paketlere ihtiyaç doğdu ve Platinum a giriş yaptım.. Ayrıcalıklar bende ikinci planda kaldı.. Şimdi bazı nedenlerden dolayı Lifecell paketlere geçiş yaptım.. Platinum ile arasında Ayrıcalıklar dışında fark yok.. Yine 15GB hediyeler ile alıyorum.. Bu miktar yetmezse Üst paketlere çıkarım.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.