Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (1105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
23.344
Cevap
686
Favori
1.213.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11031104110511061107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    erken konuşmuşsunuz, daha dalga geçememiş…

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ensar14 E kullanıcısına yanıt

Bu dalga geçmek değil şey geçmek oluyor sanırım.

Konumuz dağılmasın, bu fiyatı görünce bu kızla aynı düşündüm galiba TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK 

https://youtu.be/jxf3FjSID1A?si=FmqqwXb26LRD3WRB&t=42

250tl lik bir paket alırım her ay 20gb kullanırım, 9 ayda 180gb kullanmış olurum. Neden bu paketi alsın ki insanlar.

Acaba paketlere büyük zam gelecek onun belirtisi mi bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OFLU- -- 20 Mart 2024; 22:46:24 >
  • Kontörlü olarak türkcele geçtim en uygun paket nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, hattımı Türkcell’e taşımak istiyorum ancak bir sorum olacak. Ben telefonumdan dizüstü bilgisayarıma çok paylaşım açıyorum. Bu veri paylaşmak Türkcell’de ücretli diye biliyorum. Doğru mu Türkcell kullananlar biliyordur var mı böyle bir şey?

• KaptanMemo1234 K kullanıcısına yanıt
    Ucretsiz

• teknologi kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Türkcell’de 5gb+1000dk=225TL tarifesi şu an için görünen en iyi tarife gibi sanırım buna geçiş yapacağım.

• arkadaşlar bulunduğum yerde internet yok. telefonu wifi açıp modem gibi kullanmak istiyorum. hangi tarife almalıyım. mininmum 100 150gb

• mu5tafa kullanıcısına yanıt

Bugün itibariyle vodafone dan geçiş işlemim tamamlandı ancak bolstar 20 tarife ne teklik olarak ne de seçeneklerde görünmüyor. Ne yapabilirim.

• rain_man kullanıcısına yanıt
    Bol star 20 kaldırılmış gördüğüm kadarı ile işin cılkını çıkardılar önce zam sonra tarifeyi kaldırmak. Bu nedir ya tam bir saçmalık

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Evet az once konustum mh ile. Dun kaldirilmis. 1 gunle kacirdik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • code61 C kullanıcısına yanıt

sömürmeye devamTURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK 

Alıntı

metni:
    Turkcell tarafından yapılan açıklamaya göre reel gelir, 2023 yılında yüzde 14,6 artış göstererek 107,1 milyar TL oldu. Buna paralel olarak FAVÖK gelirlerinde de yüzde 19,9 oranında atış yaşandı. Böylelikle FAVÖK geliri, 43,9 milyar TL olarak kayıtlara geçmiş oldu. Turkcell, 2023'ün tamamında 12,6 milyar TL kâr elde etti. Bu rakam, bir önceki yıla kıyasla yüzde 82,5'lik artışa denk geliyor.

• uzil kullanıcısına yanıt
    Sömürmek değil o. Kalite farkı diğer rakip operatörlerin kalitesi Turkcell ile aynı olsa bu kadar pahalı olmaz suç rakip operatörlerde yıllardır bir gelişme sunmadılar.

• Bolca 20 gb 180 TL tarifesine geçiş yapıcaktım kaldırılmış şimdi hangi tarifeye geçmeli arkadaşlar bana ayda 5gb internet fazlasıyla yetiyor..

• Chanser kullanıcısına yanıt
    Nisan ayında hattını turkcelle geçirenlere özel kampanya hazırlanıyor o yüzden kaldırıldı.

• Nisan ayında taahhütüm bitecek benim çok fazla bekler miyiz Nisan başında görür müyüz yeni kampanyaları?

• Faturasızdan faturalıya geçişte de yararlanılabiliyor mu acaba bu tarz kampanyalardan? Mevcut turkcelliler

• Chanser kullanıcısına yanıt
    Normal de söylerdim bu konuları fakat forumda bazı insanlar gidip şikayet ediyor. O yüzden beklemekte fayda var.

• Herkese merhaba. Vodafone kullanıyorum, taahhüt um bitti ve Vodafone dan devam etmek istemiyorum. Turkcell önceliğim. 15-20 gb arası, 500 dk da olsa yeter konuşma. 200 250 tl lik paket var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • oguzhandincel1 O kullanıcısına yanıt
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/konusma/gnc-eko-15-gb-paketi

• 
Sayfa: önceki 11031104110511061107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.