Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (1093. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sezar2 , HDogus , HDogus , guvenkoksal Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
22.699
Cevap
672
Favori
1.160.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
200 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
86. Sırada  bugün en iyi #27
Sayfa: önceki 10911092109310941095
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bol star 20 ye direk geçilmiyor mu?
    Vofafon faturalı taahütüm bitiyor bir hafta sonra.. Önce faturasıza mı geçmeliyiz? Birde bayiden yapılıyor mu? Hızlı olsun..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • _Köroğlu_ kullanıcısına yanıt

Evet,hattınızı önce Turkcell faturasıza taşımalısınız.

20 GB 180 TL, 40 GB 290 TL faturalı paketlerinin içeriğini ve bu paketleri taahhütlü kullanmak için yapılacakları konudaki şu yazıda detaylı anlattım.

👇

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/157716940

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

merhaba,

turkcell faturasızdayız şu anda ,bu tarifeyi mobil uygulamada görüyorum ,tc vs yazdıktan sonra uygulama kapanıyor.

web sitesine girince uygun değilsiniz diyor.

turkcell bayisine gitmemiz mi gerek ,gitmeden halledebilir miyim ?

edit: önce faturasıza geçin demişsiniz ,bunu nasıl yapacağım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyll -- 6 Mart 2024; 9:45:48 >
  • tyll kullanıcısına yanıt

Zaten Turkcell faturasızdayım yazmışsınız. Kaç gündür Turkcell faturasızdasınız,öncesinde hangi operatördeydiniz.

2 yıldır, önce vodafone idi

Bayiye gitmeyin, eğer şuan tarifeniz faturasız tarifeyse ve tarifeniz Rahat isimli tarifelerden değilse resimde görülen faturalı tarifelere geçebilmelisiniz.

Müşteri hizmetlerini arayıp konuşun,müşteri hizmetlerinden de geçiş yapılabiliyor bu faturalı paketlere.

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

• Şu an turkcell deyim git gel yapacağım. Önce vodafone faturasız a geçme planım var. Vdf bayisine gidip direk tarifesiz faturasız hat istiyorum diyeceğim değil mi? Sonrasında turkcell faturasız —> turkcell faturalı ya geçiş yapacağım

şu anki tarife mutlu mega yıllık olan.

bu tarifeyi istiyoruz ama, uygulamada bunu seçince tc,adres kısmından sonra kapanıyor ,3 telefonda denedik olmuyor uygulama ile,web izin vermiyor uygun değilsin diyor.

MH'de bu online a özel deyip geçirmedi bizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyll -- 6 Mart 2024; 10:13:39 >
  • Ttkom taahhütumun son günü 3 nisan. Turkcelle geçmek icin ne zaman ttkom ile gorusmeliyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Iphone bir telefonda Turkcell uygulamasında deneyin mümkünse.

İşlem yapılacak numaranın faturalıya geçirmek istediğiniz numara olduğunu kontrol edin. Telefonda başka Turkcell hat takılıysa yada başka Turkcell hattın internetiyle girip işlem yaparken interneti kullanılan numara için işlem yapmaya çalıştığı oluyor.

Hattınız uygun değildir demesi çok ilginç.

Bakın başka operatörden hattını Turkcell faturasıza taşıyanlar bile hiç beklemeden aynı gün faturalı bol star paketlere geçiyor.

2 yıldır zaten Turkcell faturasızda olan numara neden geçemiyor neden uygun değil çok ilginç

Ancak tarifeniz RAHAT tarife grubundaysa geçemez.

Bana hattınızın tarifesinin ve TL durumunun gösterildiği ekran görüntüsünü alıp atabilir misiniz.

• Angelica kullanıcısına yanıt

Taahhüt bitim tarihine 30 günden az kaldığında hattınızı taşırsanız cezalı fatura yansımaz. Sıradaki fatura kesim gününüz ne zaman?

18 tl telsiz borcu var ,MH sorun olmaz demişti,o yüzden ödememiştim.

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

web sitesi SS de bu, uygun değil ibaresi var nedense

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyll -- 6 Mart 2024; 10:37:9 >

Çözüm şu

Turkcell.com.tr ye giriş >>> profil resmine tıkla>>> tüm işlem merkezi >>>> faturalı hatta geçiş

Yolunu izleyerek yapın

380 TL aylık HEMEN AL tıklayınca sonraki ekranda değiştirio yıllık seçimi de sunuluyor mu bakın.

Yine olmazsa TKÜ ödeyin deneyin,Turkcell borç konusunda çok acımasız,belli olmaz 18 tl TKÜ borcu var diye engelleyebilir.

• Ussuz kullanıcısına yanıt

hocam teşekkür ederim. hallettim sonunda TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK 

• _Köroğlu_ kullanıcısına yanıt

Bol Star 20, Turkcell'in faturasız kullanıcılarının faturalıya geçmesi halinde yararlanabileceği bir kampanya o yüzden Turkcell faturasıza geçmeniz gerekiyor öncelikle.

Okuduğum kadarıyla bayiler faturasıza geçme halinde sim kart elimizde yok tarzı sorunlar çıkarabiliyormuş. Ben online üzerinden geçiş yaptım, aynı gün 22.00da sim kartım geldi. Edevlet aktivasyonu yaptım, ertesi gün mesaj geldi 1 sonraki güne hattınız açılacak diye. Hattım açıldıktan sonra 10 dakika içinde Bol Star 20 gb seçerek faturalıya geçtim. Turkcell sistemini epey geliştirmiş her şey çok hızlı ve sorunsuz halloldu.

• seymamirze S kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam teşekkür ederim. Bu yol güzel, deneyelim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben şu an Turkcell bayisindeyim faturasıza geçmek için 150 tl paket yüklememiz lazım ancak böyle olur diyor. Doğru mu bu yapılan şey ? Acil cevap verebilecek olan var mı? Bayinin orada bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercigs -- 6 Mart 2024; 14:47:27 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sercigs S kullanıcısına yanıt
    Yo benden istemediler

• Vazgeçtim bayiden. Resmen haraç istiyorlar. Onlinedan başvuru yapacağım bu paketlerden birini seçmek zorunda mıyım? Sonuçta faturasızdan faturalıya bol20 paketine geçeceğim ve bu paketlere ihtiyacım yok.. Yapan arkadaşlar bilgi verebilir mi lütfen ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercigs -- 6 Mart 2024; 15:2:25 >
  • 
Sayfa: önceki 10911092109310941095
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.