Şimdi Ara

Turkcell Numara Taşımada Kalan TL İadesi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
5
Favori
74.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: speedman

bundan 2 yıl önce turkcell kullanıyordum.avea ya taşıdım.
    turkcell de 12 lira param kaldı
    iade edemedim o dönem.nasıl olduysa sistem izin vermedi falan engel çıkardı.

pazartesi tekrar turkcell e taşıyorum hattımı
    o paraya yatmamıştır inş allahsız turkcell

Maalesef 12 tl'niz yandı eğer avea'ya geçişinizden itibaren 1 sene dolmadan tekrar turkcell'e geri dönüş yapsanız bakiye otomatik olarak geri yüklenirdi tüm operatörlerde bu şekilde. Başka operatöre geçişten sonra 3 ay içinde kalan tl'nin banka hesabına yatması için talepte bulunulabiliyor yada 1 sene dolmadan eski operatöre geri dönünce geçmişte kalan tl'ler bakiye olarak otomatikman hatta geri yükleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asabi -- 16 Ocak 2016; 20:11:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: asabi

quote:

Orijinalden alıntı: speedman

bundan 2 yıl önce turkcell kullanıyordum.avea ya taşıdım.
    turkcell de 12 lira param kaldı
    iade edemedim o dönem.nasıl olduysa sistem izin vermedi falan engel çıkardı.

pazartesi tekrar turkcell e taşıyorum hattımı
    o paraya yatmamıştır inş allahsız turkcell

Maalesef 12 tl'niz yandı eğer avea'ya geçişinizden itibaren 1 sene dolmadan tekrar turkcell'e geri dönüş yapsanız bakiye otomatik olarak geri yüklenirdi tüm operatörlerde bu şekilde. Başka operatöre geçişten sonra 3 ay içinde kalan tl'nin banka hesabına yatması için talepte bulunulabiliyor yada 1 sene dolmadan eski operatöre geri dönünce geçmişte kalan tl'ler bakiye olarak otomatikman hatta geri yükleniyor.

malesef yanmış.biraz önce ssorguladım kimlik numaramla.aynı uyarıyı verdi.sağlık olsun

yeni yıldız paketleri için geçtim umarım pişman olmam..avea çekmiyor ve paket fiyatını artırdı..bi esprisi kalmadı.taşımak farz oldu

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-2-gb-paketi

• quote:

Orijinalden alıntı: Achina

3 gündür giriyorum link yok. Teknik arıza
    Hay ben senin Turkcell

Telefondan girince mobil link açılıyor. Ama o sayfa hata veriyor. Browser in ayarlarından mobile i desktop yapıp demeyince açılıyor. Hata alanlar bu şekilde denesin arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hattın içinde 44,89 TL vardı. Telsiz Kullanım Vergi Borcu diye 17,37 TL kesiliyo bu nedir arkadaş yaa
    iade tutarı 27,52 TL diyor insafsızlık bu niye bu kadar kesinti var?
  • fertile kullanıcısına yanıt
    yılbasında telsiz kullanım ucretı operatrö senın adına odedı. ayrılıdıgın için madem gidiyorsun odedıgımı alırım demıs hocam. turcell bu sekılde işletiyor genelde
  • Teşekkür ederim hocam siz dedikten sonra baktım öyleymiş.
    devlette az çakal değil 18.95 olmuş bu senelik telsiz kullanım ücreti. faturalı faturasız farketmeden kaç milyon abone var kaç para eder
  • fertile kullanıcısına yanıt
    2011 den beri almaya başladılar faturasız hatlardan
  • turkcellde 19.35 tl liram vardı.her ay 1.5tl haraç vergisini de ödedim.hattımı vodafone taşıdım.turkcell 3.56 lira göndereceğiz diye hesap cıkardı.bu nedir.en son hattıma 20tl yüklemesem ne olacaktı ki
  • 2016 yılında ödeyeceğin telsiz kullanım ücretini komple senden almış hocam. Vodafone a geçtikten sonra telsiz kullanım ücreti ödemeyeceksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: yafess_

2016 yılında ödeyeceğin telsiz kullanım ücretini komple senden almış hocam. Vodafone a geçtikten sonra telsiz kullanım ücreti ödemeyeceksin.

o zaman sorun yok.teşekkürler
  • aveaya dün geçtim.
    kalan para iadesinihttp://www.turkcell.com.tr/tr/dinamik-nakit-iade den sorguladım

kalan para:17,18 TL
    vergi: 14,21 TL
    kalan:2,97 TL
    çıktı.

iade almasam Tcelle geçtiğimde 17.18 TL yi kullanabilecekmiyim.
    bir karmaşa var gibi.
    kalan vergi borcunu aldıkları için aveanın yıl sonuna kadar vergi almaması gerekir.
    tcelle geri geçersem vergiyi kim kesecek avea mı, tcel mi. tcele geçtiğimde 14.21 TL yi düşecekler mi?
  • akcan kullanıcısına yanıt
    turkcell e geçersen 17tl duracak.
    aveadan geçersen vergi almaz.

yani:
    taşıdıktan sonra yıl değişince 31aralık ve 1 ocakta aynı operatörde bulununca vergi almaya başlıyorlar.

• Arkadaşlar benim hattim i Turkcell den avea ya taşıdım bakiye eksi de ve vergi borcum var şimdi avea ya geçince bu borçlar ne olacak

• nerede bu link turktelekoma geçtim turkcelden mesaj geldı bakiyenız var alın diye ama linki bır turlu bulamıyorum talebı nerden açıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanjk

nerede bu link turktelekoma geçtim turkcelden mesaj geldı bakiyenız var alın diye ama linki bır turlu bulamıyorum talebı nerden açıyoruz

http://www.turkcell.com.tr/tr/dinamik-nakit-iade

30 lira olan bakiyemden 15 lira kesmişler, haram zıkkım olsun.
  • İdade talep formunu nerden dolduruyoruz. Bahsedilen linklerden sadece sorgulama ekranı çıkıyor onda da bir bilgi yok.
    Turkcellden kurtulduk ama kalan paramızı heder edecekler heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vinsanityx

İdade talep formunu nerden dolduruyoruz. Bahsedilen linklerden sadece sorgulama ekranı çıkıyor onda da bir bilgi yok.
    Turkcellden kurtulduk ama kalan paramızı heder edecekler heralde.

Bayiden hallettim ben
    İban no veriyorsun
    2-3 gün içinde hesabına aktarıyorlar

• @koray.tekler kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim .
  • Telsiz kullanim borcunu almışlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • http://www.turkcell.com.tr/tr/dinamik-nakit-iade şimdi bu adresten iade talebimi verdim kalan telsiz kullanım ücretini kesip geri kalanı 15 gün içinde iade edecekleri mesajını aldım.
    Bu link çalışıyor gönderen arkadaşa teşekkürler..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.