Şimdi Ara

turkcell mi apple store mu? açıklamayı okursanız sevinirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Cumartesi günü apple zorlu'dan iphone 7 128 gb mat siyah almaya niyetlendim nakit 3.503 TL'ye.. Tam o günü beklerken telefoncu bir arkadaşım Turkcell'den alınmış sıfır açılmamış kutu 128 gb Silver elinde olduğunu söyledi ve 3.200'e verebileceğini söyledi.
    Siz olsanız ne yapardınız? Samimi cevaplarınızı bekliyorum.
    Teşekkürler

• Apple nin tek bi avantaji var cihazdan memnun kalmaz isen 14 içerisinde değişim yapabilir veya parani geri alabilirsin bu senin için önemli değil ise 3200 verip 128 al derimm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 14 Kasım 2016; 17:25:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Apple nin tek bi avantaji var cihazdan memnun kalmaz isen 14 içerisinde değişim yapabilir veya parani geri alabilirsin bu senin için önemli değil ise 3200 verip 128 al derimm

Peki ben Siyah istiyordum, Silver almak mantıklı mı? sonuçta 300 TL ,iyi bir rakam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dupont81

quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Apple nin tek bi avantaji var cihazdan memnun kalmaz isen 14 içerisinde değişim yapabilir veya parani geri alabilirsin bu senin için önemli değil ise 3200 verip 128 al derimm

Peki ben Siyah istiyordum, Silver almak mantıklı mı? sonuçta 300 TL ,iyi bir rakam..

İstediğin rengi al çünkü bir müddet sonra üstüne çok daha fazla verip istediğin rengi almak isteyeceksin.
  • proteo kullanıcısına yanıt
    Şöyle düşündüm aslında. Hangi rengi alırsak alalım kılıf ile kullanacağız :(
  • dupont81 kullanıcısına yanıt
    İphonede iki renk daha güzel bir siyah ikincisi beyaz o yüzden reenk sorun değilse 300 tl zorliyacak ise beyaz al gitsin etrafina bakarsan cogu insan ya gold almiştir yada mat siyah kisaca dediğin gibi kilif ile kullanacağin için sorun olmaz sana kalmiş bişey:)

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Aynen.. 300 TL beni kasmaz.. Ama ikinci elde telefonu satacakken çok zararım olmaz.. Nedeni bu.. Basit ticari mantık, bir malı alırken kazanacaksın =)
  • dupont81 kullanıcısına yanıt
    İlk defa 6 silver almiştim beyaz hoşuma gitmişti 2300 almiştim ilk taniltiği vakit türkiyeye geldiği zaman daha sonra 6s cikti fiyat kesinleşmeden 2000 tl elden cikarmiştim daha sonra abimin 6 siyahi vardi bidahakine siyah alicam cünkü sade ağir duruyo diye 2500 6s 64 siyah yurtdişi aldim 6s abiye verdim 6 sini aldim kisacasi olan bana oldu şimdide 7 aldim 128 gb mat siyah 1000 tl ödedim i6 üstüne:))o yüzden 300 tl az para değil satarken en azindan 300 tl karli olucaksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 14 Kasım 2016; 18:33:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dupont81

Şöyle düşündüm aslında. Hangi rengi alırsak alalım kılıf ile kullanacağız :(

Diğer renkler için öyle fakat siyah renk de ön kısmı da siyah oluyor. Keza ön kısmı bütün siyah olarak kaplayan koruyucular var onunla da kapatılabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.