Şimdi Ara

Turkcell’liler Tavsiye Ediyor +1GB Kampanyası (6 ay 1 gb) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
21
Favori
25.972
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İhtiyacı olan varsa 3 kod: RWXNAR/NX9YXT/3HERYN

"TAVSIYE KATILIM XXXXX" yazıp 2200'a gönderebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de kod yazayim.

NAF7A3

MTXPY9

• Iste size ozel 3 kod: FHZ7FE/XMZFER/TFXH3E Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002

• Iste size ozel 3 kod:

P9WCTW / 3WXMPT / Y7NT9R

Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr
  • Kampanya 31 marta kadar uzatılmış.

TAVSIYE KATILIM ZXAMRX yazıp 2200 a gönderebilirsiniz.
  • “TAVSIYE KATILIM WXC9HR” yazarak 2200 mesaj gönderebilirsiniz

• Iste size ozel 3 kod: Y9NXKZ/NKRH39/AHEPAM Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002

• Çarlinin melekleri geldi:

tuRkcele geçene işte 3 kod:

ZYXEYN
    AE3KRY
    XPAWFC

Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediye
  • FAKRFA
    FT7EFN
    7ZKRM9 taze taze
  • Iste size ozel 3 kod:

TCWTKP

9EF9CX

ARPWMZ

TAVSIYE KATILIM TCWTKP yazarak 2200 mesaj gönderebilirsiniz

• Iste size ozel 3 kod: XZFKNE/YKPYRW/HXFKZC Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz.

• 6 ay boyunca 1 GB kazanmak için;

TAVSIYE KATILIM P7HWMF yazıp 2200 e gönderebilirsiniz.
  • TWHMYC/PXNKYA/KWNZPT
    İşte yeni kodlar ,
  • kartal0001903 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Ben de tşk ederim.
  • İyide arkadaşlar sizin gönderdiğiniz kodu gönderenler o kodu gönderdiğinde yakınlarına birşey gelmiyorki size ve kendisine 1 gb ek geliyor. Ben yanlışmı anladım.

• Iste size ozel 3 kod:

TCWTKP

9EF9CX

ARPWMZ

TAVSIYE KATILIM TCWTKP yazarak 2200 mesaj gönderebilirsiniz
  • Tavsiye kodlarımı kullanarak 6 ay boyunca 1 GB internet kazanmak isteyen olursa aşağıdaki kodları gönderebilirler.

TAVSIYE KATILIM ENMCKA

TAVSIYE KATILIM HMFH9X

Bu 2 koddan herhangi birini 2200'a sms atarak 6 ay boyunca 1 GB internet kazanabilirsiniz.
  • Arkadaslar ben arkadasimin kodundan faydalandim fakat mesaji yollar yollamaz mi hediye geliyor ona ve bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Arkadaslar ben arkadasimin kodundan faydalandim fakat mesaji yollar yollamaz mi hediye geliyor ona ve bana

Bazen geliyo bazen gelmiyor

• Hattımı türkcell e taşıdım. İsteyen varsa kodunu kullanabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.