Şimdi Ara

Turkcell’liler Tavsiye Ediyor +1GB Kampanyası (6 ay 1 gb) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
21
Favori
25.967
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iste size ozel 3 kod: ZT7NZE/9PYHMZ/K3X9TX Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iste size ozel 3 kod: NCR3CK/ZPCTX9/AZEMKT Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz.
  • Iste size ozel 3 kod: 33T7ZA/CYZKMW/NTAMF7 Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz.

Bekliyorum forumdaslar :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Askerim burada kablosuz internet bulmak imkansız o yüzden mobil internetim yetmiyor yardımcı olursanız benim için çok iyi olacak

Iste size ozel 3 kod: ZWAKXP/NRTW3H/9YEW9F Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002

• Iste size ozel 3 kod: YNCETH/WERHFX/PFY39N

Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002

• Iste size ozel 3 kod: FP9TYE/FM7AMH/NN3HN9 Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002

• Ben daha önce bu kampanyaya katılıp 1 ay faydalandım. Daha sonra numaramı Vodafone’a ordan tekrar Turkcell’e tekrar Turkcell’den Türk Telekom’a taşadım. Tekrar Turkcell’e geçsen faydalanabilir miyim?

• kullanildigi icin silinmistir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özel Üyelik -- 14 Şubat 2018; 19:59:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhantr26

quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

Arkadaşlar hem kod kullandım hemde kodumu paylaşmıştım. İlk kod kullanınca gelmişti. Kodumu paylaşınca bir sonraki pakette gelicek dendi tamam dedim.

Bugün 30 lira yükledim. 25 tl lik paket yaptım fakat ne gelen var ne giden? Ne yapmam gerek

15 dk geç tl yükledik diye vermediler bana bu ay.
    geçen ay 2 tane 1gb gelmişti.

Ilk ay bitti, ilk yuklemeyi once yapmis ve sonra tavsiye katılım yapmıştım. O zaman gelmemisti internet. Şimdi yükledim 25 tl. Gelmesi gerekiyordu. Ama 1+1 gb gelmedi, bu sorunla karsilasan varmi, yada cozum yolu?

İlk banada vermediler.Bipten yazdım 1 kaç saat sonra yüklendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Özel Üyelik

RRF7TX/KEPREH/MRHWRM

Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz.

Teşekkürler hocam. Sanada hayırlı olsun :)

3.kodu kullandım.

• bugrayeyer kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam bende kerpeh li kodu tanidigim arkadaşa gonderttim ayni dakikada 2sms geldi davet ettiniz diye :) hanginizinki ne oldu bilmiyorum iyiki sondakini yazmissin :) 2 kod kullanilsada sanirim maksimum 1gb geliyordu olsun bunada şükür :)

• Kod kullanıldığından silinmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serrikoc -- 17 Şubat 2018; 1:40:7 >
  • serrikoc S kullanıcısına yanıt
    Kod kullanılmıştır diye mesaj geldi hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel kampanya kodları aşağıdadır

TAVSIYE KATILIM XANEKW

TAVSIYE KATILIM EXPMWA

TAVSIYE KATILIM 3HZNA9

TAVSIYE KATILIM 7YTMH7

TAVSIYE KATILIM AANPEM

TAVSIYE KATILIM KMHZYC

yazıp 2200'a göndererek 6ay boyunca her ay 1gb hediye internet kazanabilirsiniz
  • Iste size ozel 3 kod: 3MPFNR/3ZCTXK/WNRMKA Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002

• Şerbetçi Ş kullanıcısına yanıt
    Çok hızlısınız bugün bir arkadaş kullanmış ben size kod göndermeden siz tavsiye kodunuzu yazmışsınız bile.

Bir kodan fazlası fayda sağlamadığından tek kod yazdım en azından başka arkadaşlar faydalansın istedim ama ihtiyacı olan varsa iki kod daha var bulamayan varsa yazabilirim

• Aşağıdaki kodları kullanabilirsiniz arkadaşlar

TAVSIYE KATILIM E3PFKR

TAVSIYE KATILIM YXMZAE

TAVSIYE KATILIM CWK7FW

Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002

• TAVSIYE KATILIM ZFMA9K

TAVSIYE KATILIM XYTCEN

TAVSIYE KATILIM EC9MR3

Sıcak sıcak :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bisikletli kullanıcısına yanıt
    hat taşınıp açılınca mı gönderilecek bu kod hocam

• Düzenleme: kullanildigi için kaldırıldı,kullanan arkadaşa teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şerbetçi -- 16 Şubat 2018; 10:3:52 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.