Şimdi Ara

Turkcell’liler Tavsiye Ediyor +1GB Kampanyası (6 ay 1 gb)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
21
Favori
25.970
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell'de kazan kazan dönemi. Turkcell'i yakınlarına tavsiye eden müşterilerimize ve tavsiye ile numaralını taşıyarak Turkcell'e gelenlere 6 ay boyunca ayda ek 1GB hediye!
    ​Bireysel, ses hattı müşterilerimiz yakınlarını numara taşıma ile Turkcell'e getirdiklerinde, hem kendileri hem de yeni Turkcell'li yakınları 6GB ek internet kazanıyor.
    Mevcut Turkcell'liler için Tavsiye Kampanyası Akış:
    TAVSIYE 2200 ile katılım sağlar
    3 promocode gönderimi yapılır.
    Promocode'lardan biri numara taşıma ile Turkcell'e geldikten sonra;
    Tavsiye eden Turkcell'li faturasız ise; 20 tl üstü paket yüklemelerinde her ay max 1 defa olacak şekilde 6 ay 1 gb hediye kazanır.
    Tavsiye eden Turkcell'li faturalı ise; 6 ay 1 gb faydası yüklenir.
    Not: Tavsiye edenler 3 promocode gönderilmesine rağmen sadece 1 defa hediye kazanabilir
    Tavsiye ile Turkcell'e numara taşıyarak gelenler için Tavsiye Kampanyası Akış:
    18.09.2017 itibariyle son 30 günde Turkcelle gelen yeni müşterimiz, tavsiye eden Turkcell'li tarafından iletilen promocode ları TAVSIYE KATILIM XXXX yazarak 2200 ile katılım sağlar.
    https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/turkcellliler-tavsiye-ediyor-1gb-kampanyasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1gb az 5 falan olsaydı uğraşırdı millet.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Bence iyi tarife pakete ek 1 gb gelmiş oluyor 6 ay 1 gb olmasıda güzel

• çöp.zaten kim bir gb ister ve salla kazandan aylık ortalama 6 gb internet geliyor.
  • Aylık 1gb internet için kurulan sömürü sistemi.

• 3 gün önce arakadas geçti Turkcell e 6 ay 1 gb gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: yeumyang01

3 gün önce arakadas geçti Turkcell e 6 ay 1 gb gelecek

Hocam faturasız hatta taşıyınca internet gelmiyor mu. İlla faturalı mı olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: neronidas

quote:

Orijinalden alıntı: yeumyang01

3 gün önce arakadas geçti Turkcell e 6 ay 1 gb gelecek

Hocam faturasız hatta taşıyınca internet gelmiyor mu. İlla faturalı mı olacak

Faturalı faturasız farketmez geliyor faturasizda 20 TL ve üstü paket satın almak gerekiyor

• 500dk 2gb 25tl malesef . 20tl olsa geçerdim :)
  • TurkNet gibi 1aylik faturayi almasinlar, musteri yigarim..

• tavsiye ile gelip başkasına tavsiye edersek 2gb mi kazanırız :)
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Hayır bir hediye kazanıyorsunuz

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    evet.
    18.09.2017 itibarıyla son 30 günde Turkcelle gelen yeni müşterimiz, tavsiye eden Turkcell'li tarafından iletilen promocode ları TAVSIYE KATILIM XXXX yazarak 2200 ile katılım sağlar.
    Yeni gelen müşterimiz faturasız ise; 20 tl üstü paket yüklemelerinde her ay max 1 defa olacak şekilde 6 ay 1 gb hediye kazanır.
    Yeni gelen müşterimiz faturalı ise; şifre gönderimi ardından 6 ay 1 gb faydası yüklenir.
    Not: Turkcell'e yeni geçen müşterimiz daha sonra 3 promocode alabilir ve tavsiye kampanyasından yakınlarını Turkcell'e davet ederek faydalanabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: two_face

evet.
    18.09.2017 itibarıyla son 30 günde Turkcelle gelen yeni müşterimiz, tavsiye eden Turkcell'li tarafından iletilen promocode ları TAVSIYE KATILIM XXXX yazarak 2200 ile katılım sağlar.
    Yeni gelen müşterimiz faturasız ise; 20 tl üstü paket yüklemelerinde her ay max 1 defa olacak şekilde 6 ay 1 gb hediye kazanır.
    Yeni gelen müşterimiz faturalı ise; şifre gönderimi ardından 6 ay 1 gb faydası yüklenir.
    Not: Turkcell'e yeni geçen müşterimiz daha sonra 3 promocode alabilir ve tavsiye kampanyasından yakınlarını Turkcell'e davet ederek faydalanabilir.

Teşekkürler

• Ben yaklaşık iki hafta önce geçtim Turkcele. şimdi hediye internet kazanabilir miyim bu yöntemle?

• suleyman0303 S kullanıcısına yanıt
    Eğer geleli 30 gün olmadıysa kampanyaya katılarak kazanabilirsiniz

• Promokod alabilen var mı ne sms ne uygulamadan geömedi

• Arkadaşa almak için bende denedim bugun banada gelmedi kod.musteri hizmetlerine sikayet kaydi biraktim 3gundur inceleniyor.nasil sorunsa

• two_face kullanıcısına yanıt
    bana da aynısı olmuştu, 1 2 gün sonra geliyor kodlar. yani bana o kadar süre'de geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ProJelly kullanıcısına yanıt
    aynen dediğiniz gibi dün geldi kodlar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.