Şimdi Ara

ZAM GELDİ !!! Turkcell Lifecell 6gb+750dk+100sms 39 TL (faturalı-aşım yok) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
455
Cevap
24
Favori
47.335
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: t4nr

An itibarı ile bende geçiş işlemlerini başlatmış bulunmaktayım.
    Elveda Turktelekom (hiç üzülmedim)
    türktelekomda 7gb pakete 34 tl öderken (interneti yavaş)
    1 yıl önce turkcell geçiş yaptım.
    35 tl faturalı bu paket. 2+2gb internetli.

1 yıl doldu 5gb tarife 59 dediler.
    teklif vs yok. inat ettiler.

bende tekrar türktelekomda 10gb pakete 39 tl
    donuş yaptım.

turkcell iyi ama mevcut müşteriyi kazıklıyor.
  • Lifecell Avantaj pakedi açıklamasında internette Fizy için 5 Gb kota olduğu yazıyor ancak "hesabım" da sınırsız yazıyor neden ?

Birde bu paketteki kelime oyunu olan "fizy" nin başka bir tarifede premium'unu sunan paket varmı ?
  • 10 yıllık vodafon faturalısı olarak bu tarifeye geçme kararı aldım . işlemleri başlattım bugün
  • Mihmander kullanıcısına yanıt
    Hangisi kazıklamıyor ki... Türk telekomda taahhüdüm bitmeye yakın 3 kere aradılar, mevcutta 34 civarı ödüyorum 8 gb internet artı dakika ve smse, 45 tlye devam edin dediler. Kabul etmedim, faturasıza geçirin dedim, turkcelle başvurdum çünkü yarın doluyor taahhüdüm ve geçiyorum. Bugün aradı biri türk telekomdan faturalıya devam edin, 29 tl olsun diye. E güzel bacım, bunu niye vaktinde yapmadınız? İlla faturasıza geçme işlemi mi başlatıcaz makul bir teklif için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selçuk efendi -- 21 Mayıs 2018; 21:17:23 >
  • 4 Haziran da Türk Telekom ile sözleşmem bitiyor. Baktım ama herhangi bir son tarih göremedim. Daha önce Mart son falan denmiş ama sanırım devam ediyor kampanya? Birde bayiden mi yapalım yoksa herhangi bir referans falan mı bulalım kampanya var mı referansla ilgili?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Lifecell Avantaj pakedi açıklamasında internette Fizy için 5 Gb kota olduğu yazıyor ancak "hesabım" da sınırsız yazıyor neden ?

Birde bu paketteki kelime oyunu olan "fizy" nin başka bir tarifede premium'unu sunan paket varmı ?
    fizy premium için bana ara ara mesaj geliyor size özel aylık 2 lira 1,5 lira vs... diye ama ihtiyaç duymadım ben başka full tarife var mı bilmiyorum . 5 gb açıklama kısmına bende takılmıştım hatta önceden uygulamada kalan kullanımlarda fizy hiç yoktu bende müşteri hizmetlerini arayıp teyit ettirdim 5gb sembolik olarak yazdığı hiçbir aşım olmadığını söylediler 2 sefer tekrarladı ondan sonrada 1 hafta sonra baktığımda uygulamada sınırsız görünmeye başladı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockclimber

4 Haziran da Türk Telekom ile sözleşmem bitiyor. Baktım ama herhangi bir son tarih göremedim. Daha önce Mart son falan denmiş ama sanırım devam ediyor kampanya? Birde bayiden mi yapalım yoksa herhangi bir referans falan mı bulalım kampanya var mı referansla ilgili?
    Mayıs sonu son diye biliyorum turkcel çalışanı öyle demişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockclimber

4 Haziran da Türk Telekom ile sözleşmem bitiyor. Baktım ama herhangi bir son tarih göremedim. Daha önce Mart son falan denmiş ama sanırım devam ediyor kampanya? Birde bayiden mi yapalım yoksa herhangi bir referans falan mı bulalım kampanya var mı referansla ilgili?
    bayiden geçiş yapın uğraşmayın internetten vs... referans olarakta hat açılınca kod alıyorsunuz o kodla yeni geçen birisiyle birbirinize kodları gönderirseniz 6 ay boyunca 1+1 gb internet daha hediye gelir . turkcell tavsiye diye aratırsanız forumda da konusu var . hatta önceki sayfalarda da bununla alakalı paylaşımlar var , inceleyin .
  • rockclimber kullanıcısına yanıt
    İnternetten geçiş işlemine eğer başvuru yaparsan 8 gb hediye veriliyor diye turkcel’in sitesinde reklam görmüştüm bir kontrol et istersen

• bu arada bununda konusu var forumda ama gözden kaçıran arkadaşlar buradan görsün diye yazıyorum . 14 hazirana kadar turkcellin ramazan kampanyası ile mevcut tarifenizdeki interneti 2 ye katlıyorsunuz .

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/4-5g-ramazan-kampanyasi-2018

yalnız şuna dikkat edin ; mesela benim fatura kesim tarihim ayın 10'u , şimdi faydalanabiliyorum aslında ama ayın 10'unda fatura kesimi hemen bayram arefesine geleceği ve bayramda şehir dışında internet kullanımı daha fazla olacağı için bilerek ayın 11'ini bekliyorum . sizde fatura kesim tarihinize dikkat edip kullanımınız yoğun olacağı ve paketin bitmesine yakın kampanyaya katılmayın .

• quote:

Orijinalden alıntı: MentosKola

Bende telekomdan geçicem buraya internet nasıl memnunmusunuz
    bende senin gibi malum yerden geçtim birçok kişiyede hem burada hem etrafımda vesile oldum , telekomdan sonra çölde vaha gibi resmen aslında şehir merkezlerinde telekomda hiç sıkıntı yaşamadım ama yolda köyde piknikte vs... hayattan soğudum . ankaraya gidiyorum otobanın bazı yerlerinde bırak interneti telefon bile çekmiyordu , uzun süre idare ettik ama bu tarife diğerlerine göre çok cazip geldi , iyi ki geçmişiz .

• quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır

Bu durum rahatsız edici olmasa geçilebilir aslında bu tarifeye.
    o ibareye çok takılmayın derim , turkcellin çoğu tarifesinde 2. öncelik ibaresi var fakat ikinci öncelik hissedecek bir durum yaşamadım henüz . sadece platinumda yok herhalde 2. öncelik ama 1. öncelik olunca ne oluyor onuda çözemedim
  • Bende bu kampanyaya geçtim arkadaşlar sorum olucak bu kod varmış onunla 1gb veriyormuş onasıl oluyor ve 50 Tl paycell hediye onu nasıl alacağız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lider06 kullanıcısına yanıt
    Tavsiye kampanyası idi o ama 1-2 hafta önce sona erdi maalesef. Ama başka operatörden Tcell faturalıya gelenlere Tcellin kendisi zaten +1 gb hediye ediyor 12 ay boyunca. Ben de 3 hafta kadar önce geçiş yaptım tarifeye, 5+1 gb oldu.
    Paycell işine bulaşmanızı tavsiye etmem, şu an için pek mantıklı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 21 Mayıs 2018; 22:59:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • avea ile tarifemin sonlanmasına 34gün kaldı, acaba ekstra fatura yemeden geçiş işlemini hangi gün yapmam gerekiyor bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
  • Ryan Oreily kullanıcısına yanıt
    Şu anda geçerseniz herhangi bir ceza gelmez sadece enson ayın faturasını ödersiniz. (henüz kullanmadığınız 12.ayın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escape0121 -- 22 Mayıs 2018; 10:7:23 >
  • Ryan Oreily kullanıcısına yanıt
    önümüzdeki ay fatura kesiminize 3 gün kala gidip hat taşıma başvurunuzu yapın
  • Ben de dün itibari ile basvurumu yaptım. Xiaomi de Türk Telekom ile hiç 4g goremezken şirket hattı turkcell ile hep 4g+ görüyorum. Bence 34 TL ye 750 dk, 6 GB Turkcell kalitesi ile makul fiyat.

Ayrıca salla kazan dan, ya da bip ten sürekli birşeyler veriyor. Türk telekom ile 50 kez görüştüm, yıllardır sizdeyim uygun birşeyler yapın diye hic dikkate almadılar, oralı bile olmadılar.

Şimdi bı taraflarına kına yakabilirler artık.

• herkese kolay gelsın suan mevcutta turkcell kullanmaktayım fatura yuksek 1 ay sonra doluyor bazı arkadaslar demıs 90 gun ıcerınde turk telekom a gecıp tekrar turkcell e gecme gıbı bır durum oluyor mu ? herhangı extra ucretı var mı?
  • escape0121 kullanıcısına yanıt
    Ekstra fatura ödemek istemiyorum, Turkcell in kampanyası 31 Temmuz A kadar devam edecek paylaşılan linkte öyle yazıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.