Şimdi Ara

Turkcell Komboyla 8 GB Paket 30 Lira (Yeni Gelenlere LIFECELL Paketleri İndirime Girdi) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
33
Favori
56.145
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bip içinde kullanılıyor hocam bip her ne kadar whats ap benzeri haberleşme programı olsada whatapp tan çok gelişmiş amacı dışında bir uygula ma.içinde günlük haber bildirimi alabileceğiniz servislerden tutunda oyun yarışma sağlık spor anlık döviz hava durumu gibi içerikler sağlayan servisler var bunlar için kullanılıyor 30 gb tüketme şansınız hiç yok eşim oyun oynuyor her gün kullanıyor ancak 1 haftada 10 mb kullanabilmiş turkcell show amaçlı veriyor dergilikte geçer li 5 gb gibi hergün günlük gazete dergi indiriyoruz 1 ayda 1 gb harcamışık dergilikte.Yani tamamen show reklam amaçlı.yoksa bipten yapılan sesli ve videolu aramalarda tanımlı paketten harcanıyor.Geçen bir haber bildirimi geldi youtube üzerinden oynatıyor dedim deneyem bakayım hangi kotadan gidecek youtube içerikleri bile 30 gb tan gitmiyor bip içinde oynamasına rağmen.Öyle bir açık olsaydı çatur çutur bip üzerinden youtube dan video izlerdim ama adamlar uyanık çıktı.😊

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Faturasız turkcell kullanıcısı olup bu paketlerden yapan/deneyen var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Life avantaj faturasıza gectim 4gb kendlsi, 1 gb turkcelle gectigim icin ve 1 gb tavsiyeden geldi toplam 6gb. Diğer uygulamalar içinde 20gb mi ne verdi. 500dk heryöne, 100sms 30 tl. Geçmesi 2-3gün sürdü dün gece geçti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan Akkır

quote:

Orijinalden alıntı: 3fo

Lifecell Avantaj (Faturasız 5GB 30 TL)

Bunun için 2 GB vermiyor ustam en üst satırda yazıyormuş. Açık konuşmak gerekirse bende bunu görmeden numaramı taşıdım ama sağlık olsun 1 GB diğer taraftan geliyor en azından.

Haberi yaparken o madde yoktu maalesef, sonradan eklemişler. :( Bununla ilgili şikayet edenler vardı sonradan eklendiği için.

Hocam sanırım benden başka üstüne düşen olmadı.

https://forum.donanimhaber.com/lifecell-firsat-5-gb-in-verilmeyen-2-gb-interneti--131415892#131415892

• Türk Telekom a geçmeyip Turkcellin uyduruktan tarifeleri içerisinde niye karın ağrısı çekiyorsunuz ki?

29 TL 10 GB 1000 DK gibi harika bir tarife varken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat882 -- 18 Şubat 2018; 8:46:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Türk Telekom a geçmeyip Turkcellin uyduruktan tarifeleri içerisinde niye karın ağrısı çekiyorsunuz ki?

Çekim kalitesi.

• Ya taahhütüm nisanda bitiyor bu kampanyanın son geçerlilik tarihi 31 mart. Şansa bak.

• quote:

Türk Telekom a geçmeyip Turkcellin uyduruktan tarifeleri içerisinde niye karın ağrısı çekiyorsunuz ki?

11 aydır bende o tarifeyi kullanıyorum,ne internet derdim var ne başka bişey.Ancak istanbul da olmama rağmen yeni taşındığım evde hiç çekmiyor telefonum arayanlar ulaşamıyor...Diğer operatörler full çekiyor. Bu sebeple değiştireceğim.
  • Eser. kullanıcısına yanıt
    hocam tek sıkıntı çekim kalitesi olsa.Konuşurken lap diye görüşme sonlanırdı , birini ararken çağrı kurulmaz görüşme başlar başlamaz çağrı sonlanırdı.Yoksa yaşadığım yer şehir merkezi olmasından çekim sıkıntısı yaşamıyordum .Bant daralmasınıda 4.5g kulllarak çözmüş tüm.Avm de falan tıkanmıyordu.Ancak bulunduğum yerde ikide birde 4.5g baz istasyonu arızalanınca bende Turkcel e geçtim pişman değilim.Söylediğim sıkıntılar lokasyon bazlı değil altyapısal sorunlardı .

• meeb kullanıcısına yanıt
    Hali hazırda genç türkcel faturalı kullanıyorum.
    Son 8 günüm.

Ya tekrar anlaşacağım
    3 gb gündüz
    3 gb gece
    750 dk
    1000 sms
    TV+ -5gb
    Dergilik -5 gb
    Bip - 5gb
    Fizy -5gb
    Lifebox-5gb

39TL

----
    Yada lifebox a geçicem
    --

Yada Vodafone ,turktelekom a , bimcell e ;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Hali hazırda genç türkcel faturalı kullanıyorum.
    Son 8 günüm.

Ya tekrar anlaşacağım
    3 gb gündüz
    3 gb gece
    750 dk
    1000 sms
    TV+ -5gb
    Dergilik -5 gb
    Bip - 5gb
    Fizy -5gb
    Lifebox-5gb

39TL

----
    Yada lifebox a geçicem
    --

Yada Vodafone ,turktelekom a , bimcell e ;)

türk telekom fiyat performans olarak ekstra muud e dergi selfy hizmetleriyle avantajlı

bimcell önceki avantajlı paketler kaldırıldı , müşteri hizmetleri yetersiz tl yüklemek bile dertmiş haliyle avantajı yok.

vodafone diğer operatörlerin hiç çekmediği istisna lokasyonlardaki çekimiyle avantajlı Bunu Edirne de özellikle iç kesimdeki lüleburgaz köylerinde farkettim ancak hız olarak kötü .müzik ve dergi hizmeti henüz bildiğim yok.

Bence bir şekilde Turkcell de kalmaya gayret edin hocam.

• Vodafone yetkilileri bu forumları okumuyor mu? Operatörünüz yerlerde sürünüyor. Beğenen abone yok. Bir atılım yapmayacaksanız başkasına satın bari.

• iquique kullanıcısına yanıt
    vodafone geçtiğimiz 2 yıl boyunca ciddi bir atılım yapmadı bu en çok diğer iki operatör e yarıyor eskisi gibi 20 25 tl altı avantajlı paketler kalmadı .Vodafone nun bu çekimserliği rekabeti yavaşlatıyor.Birtek bu 1000 dk internet dk sms olayı duyuruldu kullananlar paketin 3 günde bittiğini söylüyor.4.5 geldi ancak hala 1 gb 2 gb li paketlerin 25 tl den satılması utanç verici.Özellikle son zamandaki yapılan vergi düzenlenesi bile lehlerine olurken fiyatların ucuzlamaması saçmalık.Artık vergi iadesi de gelmeyecek.Burada kafayı çalıştıran tek Turkcell oldu satışta 2 gb 4 gb tarifeler var sadece bunların vergisini öderken kullanıcıyı bip dergilik yaani gollercepte gibi uygulamalarla gb ve hediyelere boğuyorlar.Yoksa dk ve sms teki yüzde 15 vergi yüzde 7.5 olarak yüzde 5 olan gb kullanımı da yüzde 7.5 olarak sabitlendi.

Neyse Vodafonun da hakkını yememek lazım bizleri paket anlayışı ile ilk tanıştıran operatördür yoksa hala 20 tl lik kontörle 8 dk konuşur olabilirdik.

• Arkadaşlar selamlar.

Hayatımda ilk kez Turkcell'li olma arifesindeyim.

Az önce Turkcell bayii'ne gittim. Konuştum. 6gb + 2GB olmuyormuş. Ancak her hafta Vodafone gibi "SALLA KAZAN" oluyormuş galiba.

Ne dersiniz?

Turkcell Komboyla 8 GB Paket 30 Lira (Yeni Gelenlere LIFECELL Paketleri İndirime Girdi)
  • Telekom ucuz ama kalite yok..Turkcell pahalı ama kalite akıyor..Turkcelden telekoma geçtim net kafasına göre gidip geliyor 4g diyorlar ama down 30 mbit yukarsını göremedik hiç..Turkcelde gördüğüm aynı konumda ölçtüğüm 90mbit aradaki fark
  • 3 gb a 90 mb hız mı
    10 gb a 30 mb hız mı ?

Kesinlikle kota daha önemli, Mobil internet ile 90 da ne yapıyorsanız 30 mbitde de aynısını yaparsınız.
  • 30 liraya nasıl 8Gb oluyor hala anlayamadım acil yeşillendirin? Velhasıl oldu diyelim 100dk mı vericek :/ ??

• cankara35 kullanıcısına yanıt
    hocam tam ben liste cikartmadim avantaj kampanyasini kullaniyorum aklima geleni yazayim.

4gb zaten var,12 ay boyunca +1 gb geliyor. birinin referansindan +1 gb geliyor 6 ay boyunca ve seninde cagirdigin dan 6 ay boyunca +1 gb geliyor. sonra salla kazanda x2 oluyor gb larin. bipi mi hesabimimi neyse onu yukleyincede 1gb geldi. sonra 4,5g seysinden o da 2 ye katlandi ve sms de 2ay boyunca 2x olacagi yaziyordu.

bipten her yöne 1000 dak. upcall dan 500 dak ama normalde arasan oluyor programa gerek yok. upcall bilmiyorum onu kullansam belki harici 500dak dir bilmiyorum önemlide degil zaten bitmedigi icin. haftada salla kazandan da gb geliyor. bipten bipe sınırsız. turkcell tv dergi fizy bunlarinda hep gb lari 2x oluyor. ben turkcell tv yi kullandığım için aldim bu paketi. normalde 3gb li paket alsan o bile hayli hayli yeterde ben yoksa tv ye fazla para verecektim 5tl daha verip hem karli cikip hemde arada ucurum var.

millete disarida bakardim hep Görüntülü konusuyorlardi diyordum Vodafone deyken -lan ben ınstangram a girmeye korkuyordum bu millet nasil olurda Görüntülü konusabilir yaa diye dusunuyordum demek ki boyleymis. bip mükemmel bir seymis umarim o kadar whatsapp kivamina gelmez yoksa asla ama aslaa bu sekilde yararlanamayiz turkcell aninda geregini yapar ucreti artar.

• Özel Üyelik kullanıcısına yanıt
    4gb olan tarifeye 100 dk verecegini soyluyor ? 30tl 500 dk nasil oluyor? Veyahut bu anlattiklarinizin linki varmidir ?

Teşekkürler..

• quote:

3 gb a 90 mb hız mı
    10 gb a 30 mb hız mı ?

Kesinlikle kota daha önemli, Mobil internet ile 90 da ne yapıyorsanız 30 mbitde de aynısını yaparsınız.

evimde turkselden 27 mbit hız alıyordum,telekomdan 6 mbit alıyorum bunu ne yapacağız :) hele rüzgarlı havada nete girebilirsen ne ala
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.