Şimdi Ara

Turkcell Komboyla 8 GB Paket 30 Lira (Yeni Gelenlere LIFECELL Paketleri İndirime Girdi) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
33
Favori
56.143
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yani fizy premium üyeliği de mi var bunun içinde hocam istediğimiz şarkıları indirip sonradan internet olmadığında dinleyebileceğimiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carpocalypso kullanıcısına yanıt
    Premium değil hocam video müzik üyeliği fizy için, giriş paketi de tv+ için veriyorlar.
  • Lifecell avantaj da fizy üyeliği var ama sadece müzik için video yazmıyor üyelik kısmında

• Takip

• taahhüt bitmişti avea ya geçtim geri dönücem süre bitince. o zamana devam ederse kampanya başvururuz
  • başka bir operatörden bu lifecell tarifesine geçen oldu mu? ben telekomdayım, sözleşmem 22 nisanda bitiyor. 8 gb, 1000 dk'ya 29 lira ödüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

Su anda sadece 2 tarife kaldı, Turkcell digerlerini sonlandırdı.

Turkcell Komboyla 8 GB Paket 30 Lira (Yeni Gelenlere LIFECELL Paketleri İndirime Girdi)
    Soldaki 30TL, sağdaki 34TL.

Bayidekiler geçene +2 gb vermediğini söyledi. Online geçişe 4 ay 2 gb, Tavsiyeden 6 ay +1 gb veriyor. Bayide 12 ay 1 gb verir denildi ama emin değilim.

Edit: Faturasız 4gb 30tl tarifesi duruyor. Bir de açıklamalarda internet önceliği 2. Öncelik sırasındadır yazıyor, galiba 1. Öncelik turkcell'lilerde.
    Geçiş yaptım yakında deneyeceğim

kampamya devam edıyor dostum

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/lifecell-paketleri/lifecell-firsat-5gb?source=CMS&place=campaigns_category

• quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

Su anda sadece 2 tarife kaldı, Turkcell digerlerini sonlandırdı.

Turkcell Komboyla 8 GB Paket 30 Lira (Yeni Gelenlere LIFECELL Paketleri İndirime Girdi)
    Soldaki 30TL, sağdaki 34TL.

Bayidekiler geçene +2 gb vermediğini söyledi. Online geçişe 4 ay 2 gb, Tavsiyeden 6 ay +1 gb veriyor. Bayide 12 ay 1 gb verir denildi ama emin değilim.

Edit: Faturasız 4gb 30tl tarifesi duruyor. Bir de açıklamalarda internet önceliği 2. Öncelik sırasındadır yazıyor, galiba 1. Öncelik turkcell'lilerde.
    Geçiş yaptım yakında deneyeceğim

kampamya devam edıyor dostum

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/lifecell-paketleri/lifecell-firsat-5gb?source=CMS&place=campaigns_category

Bu devam ediyor, ben de buna geçtim.

4gb + 25gb 30tl vardı ilk sayfada yazan, onu bitirmiş Turkcell

• Arkadaşlar lütfen başvuru yapalım.

lifecell-firsat-5-gb-in-verilmeyen-2-gb-interneti

https://forum.donanimhaber.com/lifecell-firsat-5-gb-in-verilmeyen-2-gb-interneti--131415892#131415892

• TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    31 mart A kadar devam ediyor bitirme yok dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutuzov

31 mart A kadar devam ediyor bitirme yok dostum

Kapatilan aşağıdaki faturalı 4gb +25gb olan tarife.

https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/lifecell-plus-yeni-musteri?source=CMS&place=campaigns_category&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Bu tarifeye geçmek için Turkcell iletişim merkezine gittim ve 8 Şubat'ta bayilere musteri alımına kapatıldı diye mail atılmış. Bunun dışında Turkcell.com.tr'den geçiş yaparken de 10 şubata kadar tarife görünürken şu anda geçiş yapılamıyor.

• internet uzerinden gecis yapilamiyor, subeden mi yapmak gerekiyor 5gb 34tl tarifesi icin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canx

internet uzerinden gecis yapilamiyor, subeden mi yapmak gerekiyor 5gb 34tl tarifesi icin?

İnternetten geçiş oluyor. Turkcell.com.tr'den değil de lifecell.com.tr'den online geçişe tıklayın

• Lifecell Avantaj (Faturasız 5GB 30 TL)

Bunun için 2 GB vermiyor ustam en üst satırda yazıyormuş. Açık konuşmak gerekirse bende bunu görmeden numaramı taşıdım ama sağlık olsun 1 GB diğer taraftan geliyor en azından.
  • 3fo kullanıcısına yanıt
    Lifecell Avantaj (Faturasız 5GB 30 TL

böyle bir paket yok hocam link verebilir misiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3fo

Lifecell Avantaj (Faturasız 5GB 30 TL)

Bunun için 2 GB vermiyor ustam en üst satırda yazıyormuş. Açık konuşmak gerekirse bende bunu görmeden numaramı taşıdım ama sağlık olsun 1 GB diğer taraftan geliyor en azından.

Haberi yaparken o madde yoktu maalesef, sonradan eklemişler. :( Bununla ilgili şikayet edenler vardı sonradan eklendiği için.
  • Beyler Ttelekom kullanıyorum ama çekmiyor. Çekim kalitesi yüzünden Türkcell e geçmeyi düşünüyorum. Internet önemli, özellikle zaman geçirmek için İnstagram ve Facebook a giriyorum. Çok fazla veremem o yüzden uygun birşeyler bakıyorum. Şuanki tarifem 25₺ ye 750dk 1000sms 3gb internet. Ama internet az geliyor. 25 yaşından küçüğüm yani yaş sınırı olan tarifeler varsa onlar da olur. En avantajlı hangisi olur?

• Birkaç şey merak ediyorum

Lifecell çalışma mantığı tam nedir

Eski tip Nokia da lifecell Çalışır mı?

Diğer soru lifecell i hotspot olarak kullanabilir miyiz.

• Cihan kullanıcısına yanıt
    aslında herşeyi internet üzerinden yapacaksın verilen paket içeriği bu yönde.Ben lifecell avantaj kullanıyorum.Ancak telefonun kendisinden de arayabileceğin 500 dk var birde 100 sms 4 gb internet var Yani kullanılır.Geri kalan 30 gb bip 5 gb fizy 8 gb tv+ 2 gb ayrıca face twitter yönü ne .1000 dk bipten her yöne veriliyor gördüğün üzere hepsi için uygulama var ve internet üzerinden kullanılılıyor.Misal veri erişimi kapalıysa 1000 dk bip kullanılamaz.Kısaca bana heryöne 500 dk 4 gb net 100 sms yeter derseniz alabilirsiniz.hot spot kullanılır ancak face twitter 2 gb için aplikasyon lazım sanırsam uygulama dışı normal gb 'lardan yiyor galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 17 Şubat 2018; 23:8:31 >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Tşk.

Verilen 30 gb ne için kullanılıyor , nerede kullanılıyor

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.