Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (348. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.948
Cevap
575
Favori
1.309.272
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha yeni geçti hocam 1 hafta oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Faturalıya hemen gelebilirsiniz, cüzi bi fatura çıkar o kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

Türkcell den vodafone a hattımı taşıyorum. Türkcell den sms geldi

Sayin musterimiz Yillik Katlama Kampanyasi kampanyaniz devam etmektedir. Kontrat bitiminden (09.07.2020) once kampanyanizdan ayrilmaniz durumunda hattiniza erken iptal ucreti yansitilacagini hatirlatmak isteriz. B002

5 gün sonra zaten kontrat bitiyor muhtemelen hat pazartesi taşınacak ve 3 gün kalacak kontrat süresinde zaten son ay faturasını ödeyeceğim. Çayma cezası niye çıksın ne yapmaya çalışıyor bu Türkcell
    şikayet var üzerinden yazdım iade etmediler.
    BTK üzerinden yazdım gelen cevap: geri iade ettiler.

Sayın ........... numaralı hattınıza ait faturalandırmaya ilişkin başvurunuz ulaşmıştır. Hattınız mobil numara taşınabilirliği ile 06.07.2020 tarihinde farklı bir operatöre taşınmıştır. Turbo Fırsat Avantaj Paketi Yıllık Katlama Kampanyası'nın sona ereceği tarih 09.07.2020'dir. Kampanyanız, taahhüt süresinin bitiminden önce yaptığınız numara taşıma işlemi nedeni ile iptal olmuştur. Turbo Fırsat Avantaj Kampanyası boyunca aldığınız internet katlama faydasının aylık bedeli 25 TL'dir. Kampanyadan faydalandığınız süre boyunca aldığınız toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca alacağınız toplam fayda bedeli kıyaslanır. Lehinize olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır. Bu kapsamda 10.07.2020 tarihli faturanıza erken iptal bedeli yansımıştır. Yapılan işlem ve ücretlendirmede hata bulunmamaktadır. Bununla birlikte faturanıza yansıyan erken iptal bedelinin hattınıza özel olarak iptal edildiğini iletmek isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri AŞ

• Merhaba arkadaşlar turkcell kullanıcısıydım. Ancak git gel yapmak için türk telekoma gittim turkcelle geri geleyim dedim hazır kartlı olarak hiçbir kampanya kalmamış hepsini kaldırmış turkcell. Böyle bir şey ilk defa başıma geldi. Git gel yaparak bu iki kampanya ve lifecell paketi kullanıyordum 35 tl ye 11 gb oluyordu. https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/haydi-gel-kampanyasi-?source=CMS&place=campaigns_category
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/ile-ozel-firsat-kampanyasi?source=CMS&place=campaigns_category

Sizce turkcellin tüm kampanyaları kaldırmasının bir sebebi var mı ya da bilgisi olan. Eskiden yeni hazır kartlılara 35 tane kampanyası vardı şu anda hepsini bitirmişler kapmanya sayfasında sadece 5 tane kalmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Lifecell sarı günler tarifesindeydim ve 59 TL ödüyordum.10 temmuzda taahhüt bitti ve tarife 75 TL oldu.
    Ne önerirsiniz?
    Online işlemlerden Turbo+Avantaj 12 GB 59.90 TL lik tarifeye geçebilirim gibi görünüyor.Nasıl bir tarifedir önerir misiniz?

Edit:Turbo Fırsat 55 yıllık katlama kampanyası da var ama o nasıldır acaba?
    Lifecell sarı günler tarifesini 59 TL ye kullanıyordum. Bugün itibariyle taahhüdüm bitti. Birkaç gün öncesinde müşteri hizmetlerinden aranıp 1500 dk 15 gb 74 TL ve paketimle aynı fiyata yakın 1000 dk 10 gb paketleri tavsiye edildi. Bugün internet sitesine hesap girişi yaptıktan sonra Lifecell Sarıgünler+ ı tanımlayarak 1 yıl boyunca 65 TL ye 1000 dk 15 gb 100 sms olan Lifecell Sarıgünler+ paketini tanımladım. Bu sene başka operatöre gidip gelmekle uğraşmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oxcy -- 24 Temmuz 2020; 14:23:23 >

• 16gb + 5gb sm + 1000dk +tcell ici sinirsiz + 250sms/mms 69.90 tl teklif ettiler. Bir de 3 ay boyunca 5 tl fatura indirimi yaptilar. Daha uygun birsey bulamadim. Taahhutsuzdu bi de gectim o yuzden. GNÇ+ Avantaj 16gb

• 1 saat önce bu paket teklif edildi. İlk ay 10 gb hediyesi ıvırı zıvırı var. Kabul ettim artık, fiyatlar belli.

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NT2L kullanıcısına yanıt
    Hocam faturasızdan mı geçtiniz?

• melikazim M kullanıcısına yanıt
    Evet
  • Turkcell'in sadece dk paketi varmı ? Bipten değil direkt arama olarak 15₺ ye kadr ?

Fiyat olarak çok iyi. Ben bugün 6gb+500dk olanına aynı parayı veriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3F3F3RH4T -- 25 Temmuz 2020; 15:44:16 >
  • 3F3F3RH4T 3 kullanıcısına yanıt
    Aynen, birazda o yüzden kabul ettim. 1 ay felan ihtiyacım yoktu mobil pakete.
  • Lifecell i neden sonlandırdılar acaba ? Bip ten görüntülü görüşme hakkı, bip heryöne dakika, tv plus baya iş görüyordu. Anlamadım gitti

• Vodafone faturalı hattımı Turkcell faturalıya taşımak istiyorum ama incelediğim sayfalarda Maxi Plus paket çıkmadı bu pakete geçemiyor muyum.
    10gb ve üzeri 59tl ye kadar önerebileceğiniz paket var mıdır?
    Paket sadece 90 gün içerisinde hazır karttan turkcelle geçenler için uygun. Yoksa tabiiki çok iyi paket.

• alisaidk A kullanıcısına yanıt
    Ben de bu paketi kullanıyorum ama bana 3 ay boyunca fatura indirimi vermediler. Bazı servisler uygulamalar falan yine 90₺-100₺ aralığında oluyor fatura.

• ahmckr kullanıcısına yanıt
    Doğrudur, 2 yıl kadardır turkcell faturasız kullanıyordum. Aklımda yoktu aslında bugün aklımı çeldi mh Fiyatlarda belli hocam yapacak bir şey yok. Link olarak da ekliyelim ilgilenen varsa. https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/hazir-kart-faturali-hat-gecis-paketleri/faturali-maksi-plus-paketi
  • oxcy kullanıcısına yanıt
    Denedim hocam. Bu kampanya size uygun değildir diyor. Müşteri hizmetlerini arasam bir sonuç alabilir miyim acaba?

• Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    90 gün içerisinde hazır karttan faturalı hatta geçmişseniz alabileceğiniz bir pakettir. Maalesef ki herkese açık bir paket değil.

• ahmckr kullanıcısına yanıt
    Arkadaşta benim gibi faturalı sarı günler tarifesindeymiş ve bu pakete geçmiş. Ancak bende olmadı. Müşteri hizmetleri de başkasına uyar size uymayabilir dedi.

• 
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.