Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (347. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.947
Cevap
575
Favori
1.308.831
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TIRPAN

Arkadaşlar 30 35tlye bi faturasiz paket yok mu
    https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/hos-geldin-5gb?tag=donanimtr01-21&ie=UTF8&language=tr_TR

Şu var 32 tl vergiyle birlikte 35 olur en az yükleme de 35 tam kafa kafaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kanemiciler 1 kere şu müşteriler için avantajli birşey yapin. 3 gb ek paket 45 tl ve 2 hafta :D 89 veriyorsun 10 alabiliyorsun anca.

• berkaygen kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler bu daha iyiymis.
  • Benim Taahhüt bitince 39tl 3gb paketi 55tl yapmışlar Birde yıllık taahhüt verin 49.99tl diyorlar Mevcut müşteriye uygun tarife yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erennavas -- 19 Temmuz 2020; 13:56:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

Faturasızsa hemen geçersiniz, faturalıysa baya bir ceza çıkar.
    Ben turkcellden başka operatörün fatueali tarifesine geçtim ve memnun kalmadım, 3 gün sonra tekrar turkcelle gecmeknistedigimi bulunduğum operatöre bildirdim, herhangi bir cayma bedeli yok dedi, taahhut vermiştim 3. Gundeydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpit

Ben turkcellden başka operatörün fatueali tarifesine geçtim ve memnun kalmadım, 3 gün sonra tekrar turkcelle gecmeknistedigimi bulunduğum operatöre bildirdim, herhangi bir cayma bedeli yok dedi, taahhut vermiştim 3. Gundeydi

Alıntıları Göster
    Turkcell platinum üyesiydim, taahhütüm bitince aynı şartlarda 100 tl den aşağı paket teklif etmediler. Dün vodafone geçiş yaptım. Ama en kısa sürede turkcell e dönmek istiyorum. Faturalıdan geçişlerde sınır yok diye biliyorum. Milleti uğraştırmayıp eski abonelerine adam gibi teklif versene turkcell

• 657 6 kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 657 6 kullanıcısına yanıt
    Faturali gnctrkcell midi tarifesine geçtim, 9 gb, 750 dk 44 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • genclik17 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: TIRPAN

Teşekkürler
    Rica ederim. Eğer 25 yaş altiysaniz gnç hoşgeldin 2 gb var 29 liraya o da olabilir.

• Benim taahhütlü kullandığım 30 tl’ye 5gb 1000 dk paketim bitiyor. Buna benzer tarife var mı acaba

• Arkadaslar faturalidan faturasiza gecis nasil oluyor daha once yapan var mi ? Sozlesmem 5 gun sonra bitiyor.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar rica etsem yardımcı olur musunuz,
    Lifecell fırsat süper paketimi 39 tl ye kullanıyorum ve 24 temmuzda taahütüm bitiyor. Paket içeriğim 6+2(sosyla medya) gb ve 750 dk 100 sms ve 1000 bip dakikası ile TV+ da geçerli 5gb.
    Benzer içeriklere sahip ve fiyatı da bu seviyede olan maksimum imternetli hangi faturalı pakete geçebilirim?
    *başka operatöre git-gel yapabilirim, 25 yaş altı kimlik bulabilirim.

• 3F3F3RH4T 3 kullanıcısına yanıt
    Git gel yapman şuan en sağlıklısı hocam, senin fiyatlarda devam tarifeleri çok kötü durumda.

• Evet hocam kesinlikle haklısınız. Tavsiye edebileceğiniz bir paket var mı?
    Geçen sene bu paketime sizin tavsiyenizle geçmiştim :)

• 40 lira civarında faturalı olarak şu var.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/gnc-firsat-midi 44 tl.

Sadece 8gb lı turbo tarifesi var yine 44 tl ama gnç en azından 9gb olduğu için tavsiye ederim.

1 ay başka bir operatörde durabilirsen faturasız şu var

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/hos-geldin-8gb

Oldu ki buna geçtin, faturalıya geçiş kampanyası var 10gb 39 tl.

Seçeneklerin bu şekilde hocam. Bana kalırsa gnç yi al derim, çünkü tek tek zamlar yapılıyor faturasız ve faturasızdan faturalıya geçiş teklifi de zam yiyebilir, riskli yani.

Önerdiğiniz gnç paketi tam ihtiyacıma göre bir paket şuda olsaydı iyi olurdu dediğim 1000 bip dakikası yok sadece, onun sayesinde hediye yarışından ayda 10-15 gb alıyordum. Bu sene alamayacağım sanırım.
    Turkcell şubesine gittiğimde bana 25 inden önce başka operatöre geçersem ceza ödeyeceğimi (yıllık taahhüdümün son günü 24 temmuz) söylediler önerdikleri yöntem 25 inde başka operatöre başvuru yapmam ve geçiş sürecinde 2 günlük sürede kullandığım kadarıyla cüzi bir ücret ödermişim.
    Son olarak yanımda 25 yaş altı bir kimlik götürmem yeterli midir bu arada hat sahibinin yaşı 25 üstü.
    Şimdiden çok teşekkürler..

• 3F3F3RH4T 3 kullanıcısına yanıt
    25 yaş altı TC, isim soyisim ve doğum tarihi bilgileri lazım olur hocam. Bayii çalışanına verirsiniz halleder. Hat sahibi önemli değil.

Hocam düzgün paket yok diye eşimi vodafone red 20 ye geçirdim ama hergün isyan ediyor vodafone hıcbır yerde cekmıyor diye , ne zaman geri turkcele gecırmem mantıklı en az ceza ile ?
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Faturasıza geleceksen 30 gün vodafone da bitmiş olmalı. Faturalıya geleceksen şimdi başvurabilirsin.

Şuan taahhütün kaçıncı ayındasın, uygulamanda ceza bedeli ne gözüküyor bilemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.