Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.944
Cevap
575
Favori
1.308.599
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/hazir-kartli-olmak-istiyorum?place=menu

hepsi burada mevcut uygun olanı seçersin
  • Arkadaslar vodafone da süre olarak 30 gunu geçtim.

Şimdi turkcell de haydi gel kampanyasından yararlanmak için neler yapmalıyım? Hem haydi gel den yararlanmak ıstıyorum hem de hosgeldın 10 gb paketınden. Var mı bir yolu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    aynen dostum katılıyorum sana 2 gün kala çıktığım için yansımış.
    Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU]
  • Arkdaslar netten faturalı hat ıcın basvurdum. Hat eve geldıgınde , ben olmazsam hattı evdekıler teslım alabılırler mi? Sadece eve kımlıgımı bıraksam olur mu?

• Farklı operatörden Turkcell’e “hepsi bir arada” tarifesiyle geçtim. Bu paketlerde hız sınırlaması var mı ? Sanki 50 mbps üzerine çıkmıyor gibi geldi de...

• zyveli Z kullanıcısına yanıt
    Hocam baska operator yerine hazir karta gecsek 1 hafta sonra tekrar faturaliya gecsek yine uygun teklifler olur mu acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam merhaba , Vodafone dan geçiş yapmak için bu paketi inceledim toplam 8gb mı yoksa yani dergilik vs bu 8 gb içerisinde mi

• Merhaba. 4 GB Taahütlü olduğunda Katlama Kampanyasıyla 8 GB olarak kullanılır. Dergilik v.s. hariçtir.
    Katlama kampanyası 12 ay geçerli mi hocam nasıl bir yol izlemeliyim Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Fayda Katlama İnternet v.s. kampanyalarından faydalandığılda 12 ay TAM dolmadan çıkılırsa Cayma Bedeli yansır.
    Bunu bilmiyordum. Bilgi için teşekkürler.
    Operatörler hep bir arka kapı buluyor. Kimse de ses etmiyor.

• Hocalarım selamlar herkese.

Temmuz ayında vodafone taahhütüm bitiyor. Turkcell'e geçmek istiyorum.(faturalı) 25 yaş üstüyüm. en uygun paket hangisidir, önerebileceğiniz paket var mıdır ?
  • Arkadaslar selam,
    Babamin tahhautu 19 haziranda bitecekti ben de hazir karta gecip sonra tekrar faturaliya gecip uygun tarife alirim diye dusunuyordum. Dun babami aramislar 20 gb hediye edelim ayni tarifeye 1 yil devam edin demisler 65 tl 4 gb olarak.
    Babam da malesef kabul etmis, bugun aradik tahahut iptali icin 70 tl ceza cikardilar daha 1 gun oldu bu normal mi?
    Bu konuda yapabilecegimiz bir sey var mi?

• sailor24 S kullanıcısına yanıt
    19 hazirandan sonra tarifenizi değiştirin hocam. Sadece ilk ay indirim farkı ödersiniz o da 10 ya da 20 lira olur.

• TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    Keşke daha önceden konuya baksaydınız smsle 8gb 39 liralık tarifeye geçirebilirdiniz. Hem de taahhütün bitmesini beklemenize gerek yoktu.

• TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    Cok saolun hocam simdi mesajlara baktim asagidaki gibi mesaj atmislar, 19 haz. sonrasi 8gb 39 tl icin sms devam ediyor mu bakayim devam ediyorsa ona geceriz olmazsa hazir karta gecip 1 hafta sonra faturaliya gecmeyi dusunuyorum 10gb 39 vardi onda da, bu gecisten ekstra ucret cikmiyordur umarim.

Paket degisikliginizle birlikte baslayacaginiz yeni kampanyanizi 19.06.2020ten once iptal etmeniz durumunda eski kampanyanizdan saglanan 69,99TL kampanya faydasi erken iptal bedelinize dahil edilecektir. Detaylar icin turkcell.com.tr B002

• Türkcele geçmek istiyorum fakat bip ve telekomdaki gibi sil süpür tarzı bedava internet nasıl kazanılır yada farklı ne avantajları var detaylıca anlatabilcek kimse var mı
  • Turkcell faturalı taahhüdüm 6 haziranda bitecekti 45 tl 5gb kullanıyordum burada bahsedilen 39 tl 8gb pakete 2200 a TURBOSUPERFIRSAT sms atarak geçtim, git gel uğraşmak istemiyordum çok iyi oldu. Emeği geçen herkese teşekkürler.
  • faturalı tahaattüm bitiyor ve galiba 30 gün başka operatöre geççip geleceğim. çok saçma kendi müşterisine bir fırsat sunmamaso fiyatlar aşırı pahalı

• Evet 12 ay geçerli olup Taahütü 365 gündür. Numara taşımanız yeterlidir.
  • Drak44 D kullanıcısına yanıt
    Evet pek bilinmiyor. Ben defalarca yazdım ama gözden kaçıyor yada dikkat edilmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.