Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (334. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.944
Cevap
575
Favori
1.308.352
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son birkaç sayfayı okursanız Git Gel yapmanıza gerek kalmayabilir.
  • Elçi yakını 20 gb tarifesindeyim. SMS paket alacağım 24 TL fiyat çekiyorlar 10000 turkcell 1000 diğer yönlere olarak. Normal uygun yollu bir 1000 SMS alma olayı yok mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 gun gectı turkcelle gecmek ıcın netten basvuralı. Hala dönmediler. Bu normal mi?

• uykusuzinsan kullanıcısına yanıt
    Bu elçi paketine nasıl geçiyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gomez_10 G kullanıcısına yanıt
    15 güne dönerler. Bnde 8. Gün isyan ettim bir şubeye gittim önce iptal işlemi yaptılar sonra geçiş işlemi. 3 gün sonra da geçiş tamamlandı.

• Bir arkadaş kod satıyordu. Ben o şekilde geçiş yaptım.

• Oguzhantasci kullanıcısına yanıt
    Böyle olacagını bılsem netten yapmazdım

• Arkadaşlar babam 15 20 yılı aşkın türkcellli hatta bir ara işi gereği 2.hattını türktelekom almıs beğenmeyip onuda 2.hafta türkcell geçirmişti şuan tek hatti türkcell 59 tl 4gb öneriyorlar şaka gibi başka operatore geçireyim dedim sıcak bakmadi ayın 10 u gibi tarifesi bitecek tavsiyeniz nedir. Başka operatöre geçmek dışında geçip geri gelsek ne kadar süre kalmak gerekiyor diğer operatorde .Geçmezsek nasıl yol izlemeli şimdiden teşekkürler.

Turbosuperfırsat olanı denedim kriterlere uymuyorsunuz dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4n1L -- 2 Haziran 2020; 0:19:16 >
  • https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/hos-geldin-10gb

Bu tarifeye geçişler açık mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turktelekom kullanıyorum bir hafta kaldı taahhüt bitimine var mı uygun imterneti bol bir tarife 15 gb civarında

• uykusuzinsan kullanıcısına yanıt
    Kimdi hocam.

• espial kullanıcısına yanıt
    Huzzeyin diye birisiydi ama hesabı silinmiş galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: espial

Kimdi hocam.
    Cep nosu PM attım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8gb turboya geçip , bir kaç ay sonra 15 plus olana geçiş yapılabilir mi? Deneyen oldu mu?

• Vodafone olduğum için pek bilgi veremiyorum ama inşallah geçeceğim Türkcelle hayırlısıyla o zaman Bilgi verebilirim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: swindler

8gb turboya geçip , bir kaç ay sonra 15 plus olana geçiş yapılabilir mi? Deneyen oldu mu?
    Evet geçilebilir paketlerde çıkıyor. Hatta geçilirse 3 ay 10 lira indirim yazıyordu düne kadar.
    Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU]

• Bugün turkcele ugradım en uygun yüksek gb ı olam tarife bu gibi geldi bitane 25 yas altı tc vermek yeterliymiş, varmı buna benzer uygun kampanya birde bu gnc tarifesi oldgındam diger turkcelin internet hızından yavaş mıdır öyle birşey okumuştum yine forumda ayrıyeten türktelekomdan geçeceğim internet daha mı hızlı tükeniyor turkcellde.bu arada bu tarifenin 5 gb ı youtube face instagram vs imiş.
    Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU]

• Turkcell sarı günler tarifesindeyim 15 gb int + 1000 dk idi. 5 gün içinde tarifem bitiyor Turbosuperfirsat denedim uygun değildir dedi olmadı. Geçebileceğim tarifede bulamıyorum. Operatör değiştirmek daha mı mantıklı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uykuusuz -- 3 Haziran 2020; 9:44:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

Evet geçilebilir paketlerde çıkıyor. Hatta geçilirse 3 ay 10 lira indirim yazıyordu düne kadar.

Alıntıları Göster
    Malesef bu paketlerin hepsini sms ile denedim. Koşulu sağlayamadınız uyarısı alıyorum. Vodafone a geçiş göründü gibi

• Arkadaşlar taahhut bitiyor ayın 10u öneriniz varmı

• 
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.