Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10.953
Cevap
578
Favori
1.310.551
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vodafone iyi çekiyorsa geç tabii.Ben delirmek üzereyim.. 3G de Batarya su gibi gidiyor.. Ayrıyeten 5 mbps hızı geçemedim.. Ne için duruyorum. Pass video paketi için..Yoksa Turkcellin Tırnağı olamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Normal fiyatı145 tl olan tarifeyi 119 a teklif ettiler şuanda 95 tl ödüyordum durulacak gibi değil yani wodafona geçeceğim gibi görünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_alper_

Genç tarife yapmıştım zamanın.Şimdi de öyleymiş.Teyit ettim.
    Bu gösterdiğiniz tarife tam benim aradığım cinsten. Süper olur, ancak geçebilir miyim bu tarifeye.Genelde genç tarifeden başka yere geçirtmiyordu önceden.
    Bu BizBize Tarifesine geçiş basittir. Genç Tarifeye geçmek zordur 25 yaş altı kullanıcı gerektiğinden dolayı. Bi önceki mesajda link vermiştim inceleyebildinmi. Eğer işimi görür geçerim dersen TARIFE BIZBIZE yazıp 2222’ye gönderebilirsin. Tarifeye geçince SAAT yazıp 2222’ye göndererek 60 dk yükleme hediyesi için başvuru yapmalısın.
  • Arkadaşlar 50 liraya kadar en az 8gb internetli gnctrkcll faturalı paket var mı? Hat taşıma olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Matthew Murdock

Arkadaşlar 50 liraya kadar en az 8gb internetli gnctrkcll faturalı paket var mı? Hat taşıma olacak.
    Bi inceleyin belki işinize yarar.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/gnc-8-gb-yeni-musteri
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    dün akşam geçiş işlemini başarılı bir şekilde yaptım. Tam aradığım türden bir paket. Karşılıksız böyle bir hizmette bulunduğunuz için çok teşekkür ederim. Forumdaşlık böyle bir şey işte.
    Yüklediğin kadar haftalık hediye kampanyası 31 Aralık son olarak görünüyor
    Genç tarife iyi güzel ama babama hiçbir faydası yoktu :) ne sinemaya gider, ne internet bakar :)
  • quote:

dün akşam geçiş işlemini başarılı bir şekilde yaptım. Tam aradığım türden bir paket. Karşılıksız böyle bir hizmette bulunduğunuz için çok teşekkür ederim. Forumdaşlık böyle bir şey işte.
    Genç tarife iyi güzel ama babama hiçbir faydası yoktu :) ne sinemaya gider, ne internet bakar :)
    merhaba, bizbize tarifesinde sabit ücret kestiler mi?

• Vodafone da 6 gb net hy 1000 dk hy 1000 sms 23 liraya kullanıyorum faturalı lakin bulunduğum yerde full çekmiyor vodafone

Turkcell de bu tür içeriğe sahip paketi ne kadar a sahip olabilirim geçiş yapsam?

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    merhaba, henüz kesilen bir şey yok :) ama muhtemelen olmaz.çünkü normal bir tarife yani bu anladığım kadarıyla
  • quote:

merhaba, henüz kesilen bir şey yok :) ama muhtemelen olmaz.çünkü normal bir tarife yani bu anladığım kadarıyla
    galiba bi faturalı bi faturasızı var, faturalı olanda aylık sabit 19.90 ücret gözüküyor

https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/konusma/bizbize

https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/konusma/bizbize-hazirkart

• turkcell yıllık taahüdüm bu aralar bitecek.
    var mı güzel farklı bir kampanya git gel mi yapacaz yoksa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: özket

turkcell yıllık taahüdüm bu aralar bitecek.
    var mı güzel farklı bir kampanya git gel mi yapacaz yoksa?
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/konusma/faturali-avantaj-5gb-paketi?source=CMS&place=campaigns_category
  • quote:

Rica ederim lafımı olur Forumdaşlık dediğin gibi. 60 dk için msj atmayı unutma. Gerçi bazen otomatik oluyor ama biz garantiye alalım yinede.
  • Başka operatörden geçiş ile faturasız geçip geri faturalıya dönmek arasında bir fark gözükmüyor gibi.Lifecell Fırsat 7 GB iki durum için de 59 TL yıllık taahhütte.
  • https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/calisan-yakini-platinum-10-gb-yillik-abonelik-kampanyasi

Bu tarife için herhangi bir turkcell çalışanı oluyormu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Platinium 10 kullanıyordum. Zaten pahalı geliyordu, bir de üstüne zam yapmışlar. 10 GB interneti olan uygun bir tarife bulmak imkansız gibi. Sanırım operatör değişikliği vakti geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ysuleymany kullanıcısına yanıt
    hocam tarifenizi değiştirmediyseniz türkcell'i arayıp dört dörtlük birimi ile görülmek istiyorum deyin , temsilci o birim kapatıldı dese de ısrar edin ve kayıt oluşturun , aynı gün sizi türkcell çözüm merkezi arayıp yeni teklifi sunacak ama şu an ödediğiniz fiyat olmayacağı kesin, benim önceki ödediğim faturaya 20 tl eklendi öyle yani , bu dediğim dört dörtlük tek fatura kullananlar için

• vfden turkcelle geçmek istiyorum dk sms az interneti çok uygun bi paket var mı?
  • trak39 T kullanıcısına yanıt
    hocam hangi tarifenize ek 20 tl eklendi?Cep telefonu faturanıza mı yoksa superonline ile ortak olan faturanıza mı? Hali hazırda dört dörtlük devam kampanyası yapılsa bile ev interneti hızını 25e düşürdüğü için 20 tl fazla ödeyip ev internetinin 100 den 25 e düşmesi mantıksız geliyor bana.ev internetini milenicoma geçip cep telefonunada uygun bir tarife arıyorum. Benimde şubat sonunda bitiyor dört dörtlük tarifede.
  • Gs mobile fena değilmiş 7 gb 750 dk 750 sms 29 tl bedava gibi turkcell platinumdan sonra 😂

• 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.