Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.000
Cevap
579
Favori
1.316.835
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cevap için teşekkürler faturalıya karşıyım şu an 3 gb 600 dk 1000 sms e 25 tl ödüyorum ve bu bana fazlasıyla yetiyor.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kampanyaya geçmek için bir yöntem var mı?
    Türkcell merkezine gittiğimizde, bu kampanya bize görünmeyecek muhtemelen.

Faturalı avantaj 5 gb tarifesinden bahsediyorum, yanlış alıntı yapmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oziie -- 19 Aralık 2018; 15:39:30 >
  • trak39 T kullanıcısına yanıt
    Siz bu görüşmeyi ne zaman yaptınız hocam. bu ayin 24 taahhüt bitiyor. 20 TL ekstra ile devam etmek isterim. Turkcell ile Konuştuğum da dört dörtlük bitti dediler diğer arkadaşa dedikleri gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oziie

Hocam bu kampanyaya geçmek için bir yöntem var mı?
    Türkcell merkezine gittiğimizde, bu kampanya bize görünmeyecek muhtemelen.

Faturalı avantaj 5 gb tarifesinden bahsediyorum, yanlış alıntı yapmışım.
    Hocam Turkcell.com.tr den şifre ile giriş yapıp kontrol edebilirsiniz. Bu paketi sordunuz doğrumu.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/konusma/faturali-avantaj-5gb-paketi
  • quote:

Orijinalden alıntı: özket

cevap için teşekkürler faturalıya karşıyım şu an 3 gb 600 dk 1000 sms e 25 tl ödüyorum ve bu bana fazlasıyla yetiyor.
    Yanlışmı anladım siz sordunuz sandım. Yo siz sormuşsunuz. Sizin cevapta güzel olmuş.

Faturalı kullanıyorum ama faturalıya karşıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jahnny

Platinium 10 kullanıyordum. Zaten pahalı geliyordu, bir de üstüne zam yapmışlar. 10 GB interneti olan uygun bir tarife bulmak imkansız gibi. Sanırım operatör değişikliği vakti geldi.
    Genç ve Lifecell paketlerini bi inceleyin derim. Çok uygun olmasada Platinumdan uygun olur yinede. Belki işinize yarar.
  • Faturasız turkcell kullanıcısıyım. Eko 3gb tarifesini kullanıyorum, 500 dk 1000 sms 3 gb internet 25 lira. Yakında süresi bitecek ve yenilenmeyecek diye aradı turkcell. Bu bilgi doğru mu? Doğru ise buna benzer faturasız yada faturalı hangi tarifeyi önerirsiniz? İnternet en az 3gb olmalı mümkünse 5gb, konuşmaz en az 500dk olmalı mümkünse 750 ve en önemlisi fiyatta olabildiğince ucuz olmalı.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Yanlışmı anladım siz sordunuz sandım. Yo siz sormuşsunuz. Sizin cevapta güzel olmuş.

Faturalı kullanıyorum ama faturalıya karşıyım.

Alıntıları Göster
    Yanlış anlama olmuş, ben de dahil birçok arkadaş bu zamanlarda ve geneli ocak ayında turkcell e geçiş yaptık.

Kampanya vardı 3 gb 500 dakika 1000 sms 25 tl ve 1 yıllık faturasız diye geçtik şimdi ise 1 yıl doluyor.

Bu yüzden buraya bu sebeplerden sık sık gelenler aynı soruları soranlar olacaktır.

Bu gelenlerin geneli de 25-30 lira üstü, faturalı tarife istemez. Tarife yoksa üşenmeden başka operatöre geçiş yapar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Faturasız turkcell kullanıcısıyım. Eko 3gb tarifesini kullanıyorum, 500 dk 1000 sms 3 gb internet 25 lira. Yakında süresi bitecek ve yenilenmeyecek diye aradı turkcell. Bu bilgi doğru mu? Doğru ise buna benzer faturasız yada faturalı hangi tarifeyi önerirsiniz? İnternet en az 3gb olmalı mümkünse 5gb, konuşmaz en az 500dk olmalı mümkünse 750 ve en önemlisi fiyatta olabildiğince ucuz olmalı.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    Üstte yazdım bi inceleyin Faturalı Avantaj 5GB Paketi. Faturasız olarakda Lifecelli inceleyebilirsiniz.

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/lifecell-avantaj-5-gb-paketi?source=CMS&place=campaigns_category

• quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

400 dk 2 gb 15 tl ye kullaniyorum vodafone. Varsa turkcell de ucuzu hemen geceyim. Bana hediye ivir zivir lazim degil zaten nadir 2 gb i asiyorum ondada doldurla 25 tl ye 4 gb 400 dk almis oluyorum. Turkcell de 1 tane ucuz paket yok.

Paketler hep goz boyama yok yarisi gece gunduz yok su hediye vs
    Hangi paket acaba? Faturalı mı? Ön ödemeli mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

Yanlış anlama olmuş, ben de dahil birçok arkadaş bu zamanlarda ve geneli ocak ayında turkcell e geçiş yaptık.

Kampanya vardı 3 gb 500 dakika 1000 sms 25 tl ve 1 yıllık faturasız diye geçtik şimdi ise 1 yıl doluyor.

Bu yüzden buraya bu sebeplerden sık sık gelenler aynı soruları soranlar olacaktır.

Bu gelenlerin geneli de 25-30 lira üstü, faturalı tarife istemez. Tarife yoksa üşenmeden başka operatöre geçiş yapar.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam ama Turkcell de son bir yıldaki değişikliklerden sonra uygun paket bırakmadılar malesef.

• Teşekkürler bilim adamı gene aydınlattın :)

Tekrar teşekkürler hocam

E:Ben faturalı kullanıyorum yazmadım ki? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özket -- 20 Aralık 2018; 1:41:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: özket

Teşekkürler bilim adamı gene aydınlattın :)

Tekrar teşekkürler hocam

E:Ben faturalı kullanıyorum yazmadım ki? :)
    Hocam Turkcell yıllık taahüdüm bu aralar bitecek diye yazınca bende faturalı olarak düşündüm. Faturasız hatlarda Taahüt yok diye biliyorum o nedenle karıştırmışım. Faturasız olarakda Lifecelli bi inceleyin isterseniz. Hattınıza tanımlımı kontrol edebilirsiniz.

Lifecell

Süper Avantaj 3 GB

Süper Avantaj 4GB

• FRoZeNBoDy kullanıcısına yanıt
    Ön odemeliydi zamlandi daha sonra. Turk telekoma gectim suan

• muratoto kullanıcısına yanıt
    Anladım güzel kardeşim hiç problem yok.
    önerilerin içinde teşekkürler.
  • Beyler tahhütlü turbo 1gb paketi 30 tl ye kullanıyoz,var mı geçebileceğimiz interneti çok mantıklı bir paket..?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler tahhütlü turbo 1gb paketi 30 tl ye kullanıyoz,var mı geçebileceğimiz interneti çok mantıklı bir paket..?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar;
    Türktelekom 10gb + 5000sms + 1000dk = 31 TL'den kullanmaktaydım. Taah. bittiği için faturayı 44 tl olarak güncelleyeceklerini söylediler. Turkcell'de 50 TL'ye Genç 11 paketi buldum yeğenimin üzerinden faydalanayım diyorum. Başkaca önerebileceğiniz paket var mı acaba ? (Not: hat taşıma yapılacaktır.)
  • cuins kullanıcısına yanıt
    deaght kullanıcısına yanıt
    yaklaşık bir buçuk ay önce müşteri hizmetlerine konuyu anlatınca hemen dört dörtlük birimi kapandı diyor ama siz ısrar edin ve kayıt oluşturun, çözüm merkezi ile görüşmek istiyorum deyin , çözüm merkezinden dönüş yapıyorlar , bu arada bana tek fatura geliyor hocam , tek faturada süperonline kalemine 20 tl zam yaptılar , hız düşsede pek uğraşmak istemedim 2 yıl daha taahhüt verdim

• Merhaba. Kullanmakta olduğum Turkcell faturalı hat taahhütum 24 Aralık’ta doluyor.cagri merkezinden 500dk+1000 SMS+ 3 GB taahhütlü 35 tl teklif ettiler. Uygun bir teklif midir yoksa daha avantajlı teklif varsa ne önerirsiniz?

• 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.