Şimdi Ara

Turkcell internet paket asim ucretine guncelleyip yeni tarifeyi bize yerlestirdi (20 Kasim sonrasi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 20 kasim 2019`dan itibaren internet paket asim ucreti 100kb/4 kurus olarak guncellenecek ve bizlere yerlestirilecektir.

Eski tarife 100kb/2kurus yanlis hatirlamiyorsam.

Haydi hepimize guzelce yerlesen bu guncellemeyi alkislayalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 18 Kasım 2019; 19:30:27 >

• Haydeeeee
  • Turkcell birşeyler deniyor

faturalıysan aylık 7 tl ye akıllı fatura paketını al faturanı ınternetını aşma dıyor

faturasızsan da hattındakı bakıyeyı hemen alırız dıyor
  • Bugün fatura ödemek için şubeye gittik. Faturası gelen kişi illa ki şubeden ödeyelim diye tutturdu neyse gittik kartla ödemek istedim kampanyadan yararlanmak için kart ile ödemek için 2 lira fazladan ücret talep ettiler. Biz vazgeçtik ödemeyecektik hemen dedi ben ödedim sisteme girdim yalanı attı parayı aldı pos cihazına girişe bastı fişi kesti ben hepsini gördüm. Yani lafın kısası turkcell para için herşeyi yapar. Paraya önem vermeyen insanlarsanız hiç böyle şeylere kafanızı takmayıp tutkcelli kullanabilirsiniz.
  • Fastpayci F kullanıcısına yanıt
    banka hesabın varsa
    akıllı telefon kullanıyorsan
    mobıl sube uzerınden ucretsiz 2 tıkla odeyebılırsın hocam neden bayıye gıdıyorsun kı?
  • Bilmiyorum kart kullanılmasına takıntısı var.
  • Enpara kullanırım Masrafsız onun bunun ağız kokusunu çekmeden. Faturaları öderim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Enpara kullanırım Masrafsız onun bunun ağız kokusunu çekmeden. Faturaları öderim.
    Her yerdesin maşallah başkan kredi kart bireysel kredi bölümünde çok faydan dokundu sağol
  • burak550 B kullanıcısına yanıt
    Eyvallah
  • ne 100kb / 4 kurus u keske oyle olsa.
    Hatta internet yoksa sakın mobil veriyi acmayin Aninda 2 TL kesiyor.İcinde para var ise ve hattinizda internet yok ise cok dikkatli olun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.