Şimdi Ara

TURKCELL İLE İLGİLİ HER SORUNUZU CEVAPLAYALIM. (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.800
Cevap
11
Favori
166.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: volkiboy35

quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: volkiboy35

merhabalar, benım de bir sorum olucak. turkcell ın 9.90tl ye blackberry curve verdiğini duydum. nasıl dogrumudur yoksa asılsızmıdır ? eğer dogruysa koşulları nedir ? cevaplarınızı beklıyorum

en kesin cevap 444 0 532 de

ben de biliyorum en kesın cevabın orada oldugunu :) fakat bilen arkadaşımız varsa yardımcı olsun diye yazdım

teknosa extraya gidin kampanya oradaymiş

En az 1 yıllık faturalı hattınızı turkcellde kesintisiz olarak kullanmanız gerekiyor.

Başka herhangi bir cihaz vb. hattınızda bir taahhüt olmaması gerekiyor.

Son 6 aylık toplam harcamanızın 250 Tl veya üzerinde olması gerekiyor.

Hat sahibi bunlara uyuyorsa cihaz teklifinden faydalanacaktır

Fakat, 9,90 dan faydalanmanız için mevcutta bir BİS aboneliğinizin olması gerekiyor

Eğer, hat yeni taşınmış bir hat ise, yada 1 yılını doldurmamış , son 6 aylık tutarı tutmuyor ise , Kredi kartlı Kurgu uygulanır.

Nedir kredi kartlı kurgu ?

İlk 12 aylık cihaz bedeli, müşterinin kredi kartından 12 ye kadar bölünerek alınır. cihaz teslim edilir.

Abone ilk yıl boyunca sadece faturasını turkcell ' e öder ve kredi kartından cekilen tutarı bankasına öder.

12 aydan sonra, 13. aydan itibaren faturaya cihaz bedeli yansımaya başlar.

Abone eğer 2 fatura geciktirirse cihaz kontrat kampanyasından caymış sayılır ve cayma bedeli yansır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AyqnByc -- 2 Şubat 2012; 1:05:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Reasonable

Selamlar.Öğrenci evindeyim.Vınn modem almak istiyorum ama hiçbir bilgim yok netten de biraz araştırdım tarifeler çok karışık geldi bir sürü vergi falan filan yazıyor.Benim masaüstü bilgisayarım var bu vınn ı onun USB'sine takarak direkt olarak kullanabilir miyim?En ucuz vınn paketi vergiler de dahil aylık ne kadara geliyor.Belirtiyim martın başında başlıcam mayıs'ın sonunda çıkıcam uzun süreli bir sözleşme falan da istemiyorum yani.Bu 3 aylık süre bana tüm masraflar ve vergiler de dahil ne kadara mal olur?Kota ne kadar minimum maksimum hız ne kadar onları da ayrıntılı şekilde yazasanız sevinirim.

Merhaba,

Yeni gelen sinyale göre, Vınn ücretlerinde ufak bir artma var.

Kamu Vınn 1 yıllık 4 GB

12 Ay boyunca 34.5 TL

Sizin sorduğunuz 3 aylık vınn aslında 3 aylık değildir. Şöyle ki ;

1-) Ön ödeme olarak 44.50 Tl yaparsınız . 4 Gb İnternetli data hattınız, modem ile birlikte herşeyiniz hazır olur. Sözleşmenizi imzalarsınız .

2-) Önünüzdeki 3 ay için ay başına 44.50 tl den ücretlendirilirsiniz, bu internet limitinde duran internet değildir, 4 gb yi aştıgınız takdirde faturanıza kb başına 0.0049 kr olarak yansıyacaktır. Ek paket satın alabilirsiniz, ek paket için mesaj bölümüne , JOKER 1GB - 2222 e gönderebilirsiniz. ( 1 gb internetin ücreti 29 tl dir )

3-) 3 aydan sonra otomatik kapanmaz, siz kapattırmak istersenizde, size ilk başta yeni açılmış olan data hattının kalan vergi tutarını sizden alır. o da yaklaşık 45 tl kadardır. Yani kalan ayların vergisidir.

Kotanız 4 GB Hızınız Maksimum 7.2 Mb dir . Buda genelde yeterlidir
    Bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AyqnByc -- 2 Şubat 2012; 0:38:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

iPhone 4S 16gb, Turkcellde ne kadara satılıyor? (Dakikasız yalın istiyorum)

Mağazaya göre değişir, Turkcell statüsünde bakarsak , Turkcell Mağazalarının telefon satması yasaktır. Yanlızca kampanyalı cihazları verebilirler , fatura üzerinde yada Turkcell ' in belirlediği cihazları satabilirler.

İphone 4S fiyatı benim bulundugum TİM de 1350 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herşey çok güzel olacak

hattımı herhangi bir tarife olmaksızın kullanabilir miyim ?

Merhaba ,

Tarife saniye size göredir efendim.

Çok az telefon ile arama yapanlara yönelik bir tarifedir. Aylık sabit ücreti 6,9 TL dir. Arama başına heryöne 41,5 /dk ücretlendirir
  • quote:

Orijinalden alıntı: exca

Kamu vınn 4 gb kullanıcısıyım. 4gb ı bitirdim.
    1 gb ilaveyi nasıl alabilirim?

Vınn Sms Bölümüne , JOKER 1GB yazarak 2222 ye göndermeniz yeterli. Sms gönderemiyorsanız Vınn Hattınızı telefonunuza takarak msj gönderebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AyqnByc

quote:

Vınn Sms Bölümüne , JOKER 1GB yazarak 2222 ye göndermeniz yeterli. Sms gönderemiyorsanız Vınn Hattınızı telefonunuza takarak msj gönderebilirsiniz

Cevap için teşekkürler. Ben de bunu hatırlayamamıştım.
    Bulamayınca turkcell e telefon ettim.
    Geçen ay joker 1 gb aldığım için bu ayın 7 sine kadar tekrar alamıyormuşum.
    4 veya 8 Gb alabilirmişim.
    Benim asıl paketim ayın 9 unda 4 gb olarak yenilenecek zaten.
    Ne önerirsiniz? Başka alternatif var mı?

• quote:

quote:

quote:

faturaniz nereye geliyor, eve mi e postaya mi

eger eve geliyorsa . vinn sms bolumnden 8888 e e posta adresinzi gonderin, 1 gb internet kazanin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AyqnByc -- 2 Şubat 2012; 11:36:16 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

faturaniz nereye geliyor, eve mi e postaya mi

eger eve geliyorsa . vinn sms bolumnden 8888 e e posta adresinzi gonderin, 1 gb internet kazanin

Faturam maile geliyor zaten. Sanırım kullanağım her paketi daha önceden bitirmişim.

• http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/turkcell-3g-winn-modemde-sok-fiyat-52017644

burdan vınn modem alacağım kendi hattımı takıp internete nasıl girebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: D-Smart HD

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/turkcell-3g-winn-modemde-sok-fiyat-52017644

burdan vınn modem alacağım kendi hattımı takıp internete nasıl girebilirim?

En yakın Turkcell İletişim Merkezine giderek bir data hattı almak istediğinizi söylüyorsunuz faturalı Vınnlarda aylık ücret aynıdır. Boşyere buna para vermeyin. Hem bu modeme para vereceksiniz, hemde 1 yıllık kontrat yaparsanız bir vınn daha verecekler size.

Kontörlü bir data hattı alacaksanız uygun olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

arkadaşlar hattım eski kız arkadaşımın üstüne ama 4 yıl oldu ayrılalı,numaramda çok güzel taşıyamıyorumda, fakat türkcell faturalıya geçebilirmiyim ,şu anda faturasızda

hat kimin üstüne ise o gecirebilir hattı faturalıya hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimmmm27

Ben eşimi avea dan kurtarmak istiyorum artık tabii kısmetse yanlız şunu sorayım bu heryöne 600dk. ve 2 gün bedava kampanyası süper bi de buna heryöne sms ekleyebileceğimiz bi oaket yada kmpanya varmı dır ?

turkcell internet sitesine girin cok avantajlı faturalı sms paketleri var hocam detaylı bakabilirsiniz. meesela 100 sms 3 tl kamu da 1000 sms 5 tl 250 sms 5 tl heryöne
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

505li turkcell hat devir yapılabilir mi?

tasınan numara oldugu için devir yapılmaz. numarayı avea ya tasıyıp devir işleminizi yapın. 90 gün sonra tekrar turkcell e dönebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yafess_

quote:

Orijinalden alıntı: selimmmm27

Ben eşimi avea dan kurtarmak istiyorum artık tabii kısmetse yanlız şunu sorayım bu heryöne 600dk. ve 2 gün bedava kampanyası süper bi de buna heryöne sms ekleyebileceğimiz bi oaket yada kmpanya varmı dır ?

turkcell internet sitesine girin cok avantajlı faturalı sms paketleri var hocam detaylı bakabilirsiniz. meesela 100 sms 3 tl kamu da 1000 sms 5 tl 250 sms 5 tl heryöne

Birde avantajlı data olsa belki geri dönerdik ?!
  • heryöne sms paketinin ucuzlama gibi bir ihtimali var mı? geçen gün bir arkadaş yazmıştı da
  • quote:

Orijinalden alıntı: waybe

heryöne sms paketinin ucuzlama gibi bir ihtimali var mı? geçen gün bir arkadaş yazmıştı da

walla belli olmaz hocam bence turkcell bu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: waybe

heryöne sms paketinin ucuzlama gibi bir ihtimali var mı? geçen gün bir arkadaş yazmıştı da

walla belli olmaz hocam bence turkcell bu

teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

arkadaşlar hattım eski kız arkadaşımın üstüne ama 4 yıl oldu ayrılalı,numaramda çok güzel taşıyamıyorumda, fakat türkcell faturalıya geçebilirmiyim ,şu anda faturasızda

hat kimin üstüne ise o gecirebilir hattı faturalıya hocam.

şimdi kızı arada bul kimbilir nerede ,bizim iş zor
  • numaramı taşımak istiyorum
    genç tarifeye geçiş devam ediyor mu? 20 tl yüklemeye 250 dk hediyesi olan..
    ayrıca 25 yaş altı değilim ama numara taşıma işlemi yaparken 25 yaş altı kişinin kimlik fotokopisi yeterli mi? yani illa o kişiyi mi götürmem lazım :))
  • biraz önce 2278den msj geldi takımını yaz derbi öncesi gnctrkcll den sürpriz kazan diye de şimdi buraya msj atsak ekstra ücret yansıtırlar mı faturaya acaba bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.