Şimdi Ara

TURKCELL İLE İLGİLİ HER SORUNUZU CEVAPLAYALIM. (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.801
Cevap
11
Favori
166.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: *damon*

quote:

Orijinalden alıntı: srv5

96 doğumluyum, Cep-T Paracard için faturasız kart açtıracağım, 18 yaşımdan küçük olduğum için annemin adına olacak.Cep T paracard açtırırken ben tek gidip açtırabilir miyim?

Kimseye gerek hat sahibi felan kimliğini al git al kartını kayıt yapıyorlar sorun olmaz annene felan gerek yok.

Hat sahibini nüfus cüzdanıyla istiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuneForce

quote:

quote:

96 doğumluyum, Cep-T Paracard için faturasız kart açtıracağım, 18 yaşımdan küçük olduğum için annemin adına olacak.Cep T paracard açtırırken ben tek gidip açtırabilir miyim?

Kimseye gerek hat sahibi felan kimliğini al git al kartını kayıt yapıyorlar sorun olmaz annene felan gerek yok.

Valla ben kendim yaptırdım hat sahibinin felan birşeyini istemediler kendi kimliğime hem kendime hem ef arkadasa aldım tek kimlik ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Valla ben kendim yaptırdım hat sahibinin felan birşeyini istemediler kendi kimliğime hem kendime hem ef arkadasa aldım tek kimlik ile.

18 yaşından büyük müsün?

• numaramı turkcell den taşıdım lira alacağım kaldı link verebilirmisiniz alacak talebinde bulunabilmem için?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

18 yaşından büyük müsün?

17 yaşındayım adam sadece kimlik fotoğraflı olsun dedi o kadar.Benim de fotoğraflıydı zaten.

• benim bir sorum olacak. nokia e6 kullanıcıyım hattım turkcell. wap yazıp 2222/7777 ya da wap e6 yazıp 2222/7777 ye gönderdiğimde internet ayarlarını göndermiyorlar. net üzerinden turkcel hesabıma girip çihazıma internet ayarlarını göndermeyide denedim fakat cihazınıza uygun internet ayarı yoktur yazısıyla karşılaştım. bunun bir çözümü varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fLe7cH

benim bir sorum olacak. nokia e6 kullanıcıyım hattım turkcell. wap yazıp 2222/7777 ya da wap e6 yazıp 2222/7777 ye gönderdiğimde internet ayarlarını göndermiyorlar. net üzerinden turkcel hesabıma girip çihazıma internet ayarlarını göndermeyide denedim fakat cihazınıza uygun internet ayarı yoktur yazısıyla karşılaştım. bunun bir çözümü varmı acaba ?

Başka bir telefonla Müşteri Hizmetlerini arayın,
    cihazin modelini söylüyorsunuz,sabırla internet ayarlarınızı hallediyorlar.
  • bu konularda kötü olduğum için basit bir şekilde anlatırsanız,
    sgs2 temin ettiğim taktirde kullanmam gereken hat/paket türü nedir?
    kontürlü hattı faturalıya çevirip bir internet paketine üye olacağım, bunu herhangi bir tim de yapabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 52radikal

numaramı turkcell den taşıdım lira alacağım kaldı link verebilirmisiniz alacak talebinde bulunabilmem için?

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/yardim/Sayfalar/Duyurular/Duyurular.aspx

burda 5-6 farklı iade duyurusu var ama. 2 farklı sayfa var aslında. biri numara taşıma-abonelik iptali durumlarında hatta kalan bakiyenin iadesi. diğeri de yanlış ücretlendirmelerden dolayı btk kararıyla yapılan iadeler.

numara taşımadan dolayı iade için,

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/yardim/Sayfalar/Duyurular/btk-2010DK-10565-sayili-karar.aspx

sayfasından talepte bulunabilirsiniz.

• Aylık 500mb internet x 24 ay = totalde 2500 küsüre iPhone 4S sahibi oluyoruz ama bu kampanyadan almak ne kadar mantıklı sizce arkadaşlar?

Taksitle garantili almaya kalksam 2100'den başlayan fiyatlar var 12 ay o da.
  • Benim Bis sorunum var aylık 100 mb alıyorum normal şartlarda yetiyor, arada facebook tan mesajlaşıyorum falan ama fazla mb yemiyor gibi geliyor bana neyse... Online sorgulamak için turkcell in sitesine giriyorum 80 mb daha kotanız var diyor ama mesaj geliyor bana limiti aştınız her 25 kb dan sonra 3 lira ile ücretlendirilecek diyor. Bu nasıl tezat yahu mesaj çekiyorum o da 80 mb var diyor.
  • Benim sorum online işlemlerden internet paketini iptal ettirdigin zaman neden hemen iptal oluyor.Dönem sonuna kadar paketi kullanamıyorsun.Kotayı da siliyorlar.
  • VODAFONE GEÇTİM BENDE..21 TL HERYÖNE 500 DK...TURKCELL HİÇ İLGİLENMEDİ BİLE..
  • merhabalar, benım de bir sorum olucak. turkcell ın 9.90tl ye blackberry curve verdiğini duydum. nasıl dogrumudur yoksa asılsızmıdır ? eğer dogruysa koşulları nedir ? cevaplarınızı beklıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkiboy35

merhabalar, benım de bir sorum olucak. turkcell ın 9.90tl ye blackberry curve verdiğini duydum. nasıl dogrumudur yoksa asılsızmıdır ? eğer dogruysa koşulları nedir ? cevaplarınızı beklıyorum

en kesin cevap 444 0 532 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

merhabalar, benım de bir sorum olucak. turkcell ın 9.90tl ye blackberry curve verdiğini duydum. nasıl dogrumudur yoksa asılsızmıdır ? eğer dogruysa koşulları nedir ? cevaplarınızı beklıyorum

ben de biliyorum en kesın cevabın orada oldugunu :) fakat bilen arkadaşımız varsa yardımcı olsun diye yazdım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

ben de biliyorum en kesın cevabın orada oldugunu :) fakat bilen arkadaşımız varsa yardımcı olsun diye yazdım

teknosa extraya gidin kampanya oradaymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar hattım eski kız arkadaşımın üstüne ama 4 yıl oldu ayrılalı,numaramda çok güzel taşıyamıyorumda, fakat türkcell faturalıya geçebilirmiyim ,şu anda faturasızda
  • kız arkadaşım ve ben tcell kullanıyoruz. benim durup dururken 15-20dakika mesajlar iletilmiyor. onunkiler bana geliyor. ve geçen kontörüm bitmişti, ödemeli atıyordum. bir meşgul diyor, bir kapalı diyor, bir meşgul diyor, bir kapalı. normalde kız o an başkasıyla konuşuyor yani sürekli meşgul demessi lazım. niye aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor diyor? bir bileniniz varsa cevabı merak ediyorum. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

arkadaşlar hattım eski kız arkadaşımın üstüne ama 4 yıl oldu ayrılalı,numaramda çok güzel taşıyamıyorumda, fakat türkcell faturalıya geçebilirmiyim ,şu anda faturasızda

Hat sahibi olmadan faturalıya geçemezsin.
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.