Şimdi Ara

Turkcell FATURALI 1gb sınırsız 17TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 ay iki kat kota var. 17tl belki birilerinin işine yarar.

https://m.turkcell.com.tr/internet/cepten-internet/sinirsiz-turbo-1-gb-katlayan?place=internet_category

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• E hani en dusuk hIz 128kbps olacakti başak mi geciyolar milletle 1gb sonrasi 97 ya dusecekmis

• yalan hepsi inanma
  • 2010 yılından beri 96 kbps anlamadım gitti çok zor olmasa gerek en az 256kbps vermek.

• türk telekom faturasız hatlara

gündüz 10gb 12 lira ya internet paketi var

gündüz 9 17 saatleri arasında geçerli

eğer bölgenizde türk telekom 3g - 4.5g çekiminde problem yoksa , herkese bu paketi tavsiye ederim

bu paketin yanından hiç bi tarife geçemez ....

ben benim köyümde türk telekom 3g olmamasına rağmen ,

rizeye gittiğim zaman bu paketi kullanıyorum ...

köyümdede vodafone 30 liralık , mega 3gb doldur 3gb olan paketi kullanıyorum

türkcell demek kazık demek ........................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formula 1 -- 23 Kasım 2016; 18:58:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizum lumia 1520

türk telekom faturasız hatlara

gündüz 10gb 12 lira ya internet paketi var

gündüz 9 17 saatleri arasında geçerli

eğer bölgenizde türk telekom 3g - 4.5g çekiminde problem yoksa , herkese bu paketi tavsiye ederim

bu paketin yanından hiç bi tarife geçemez ....

ben benim köyümde türk telekom 3g olmamasına rağmen ,

rizeye gittiğim zaman bu paketi kullanıyorum ...

köyümdede vodafone 30 liralık , mega 3gb doldur 3gb olan paketi kullanıyorum

türkcell demek kazık demek ........................

Evet o gündüz ve gece paketleri benim de aklımı çeliyor. Türk telekomdan yeni hat alacağım gibi sirf bu paketlerden dolayı. Gündüz ve gece toplam 20gb 24tl çok mantıklı paketler doğrusu.

• Türk Telekom'da bi acayip gündüz ve gece internet paketini niye sadece faturasızlara sunuyorlar anlam veremedim. Normalde faturalıya geçirmek için tam tersini yaparlardı.

Bu arada Turkcell bi gitsin rica ediyorum. 96 kbps nedir ? 128 olsa neyse. Whatsapp çalışır anca o hızla. Kaldı ki Türk Telekom'da Whatsapp kullanımları bedava kotadan düşmüyor.
  • Avea vınn cihazım vardı.Her ay bu gece ve gündüz paketinden alıyorum.Üstüne de 3 ay 10 gb 35 tl paketi alıyorum.Evimde port yok sabit net alamadım ama şahsen idare ediyor.Ben memnum kaldım tavsiye ederim.

• Bende haftaya Türk Telekoma geri geçiyorum. 26gb internet 500dk ve sms 47tlye geliyor. Boşuna 96kbps ile uğraşmayayim bu ay hizim düşmedi 120gb yaptım ama bir daha ki ay düşer nasıl olsa.

• Hocam nasıl oluyor 26 gb anlatabilirmisiniz

• Kusura bakmayin geç cevap verdim.

Yanlış hesaplamişim hocam o an. Dopdolu 2gb paketi + 30 tl üstü yüklemeye 1gb hediye 3gb internet eder. Gece ve gündüz 10gb paketleri 20 gb toplam 23gb internet etmekte hocam. Yarin numaramı taşıyacağım gerçekten çok uygun.

• Bu devirde kendine eziyet çektirmek isteyen varsa buyursun geçsin. Turkcell zaten biraz insana değer veren operatör olsaydı o hızı 256 yapardı en azından.
    Ama saçmaladım dimi para kazanma hırsı daha önemlidir insandan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismiKadir -- 4 Aralık 2016; 3:46:41 >
  • SoftRock kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.