Şimdi Ara

Türkcell menü mesajı devamlı geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
3.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 36 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kankokusu (2 mesaj) Guest-D50B08F8B (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> Mobil Operatörler >> Turkcell >> Türkcell menü mesajı devamlı geliyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    167 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar 2 gündür türkcell menü başlığı ile telefonuma mesaj geliyor 19 tl ye 1500 dk konuşmak için bu mesajı onaylayın gibi birşey tamam diyorum iptal diyorum olmuyor. müşteri hizmetlerini aradım reklam mesajlarını ve tarife mesajlarını kapattıklarını söylediler düzelmedi hücme mesajlarını kapattım düzelmedi. bu şekilde bir olay başına gelen varmıdır acaba? Mesaj direk ekrana geliyor yani normal sms olarak değil flash mesaj gibi.

|
    |
  • Yarbay
    3304 Mesaj
    Emin değilim ama bir de mesaj ayarlarından bilgi mesajlarını kapatmayı dene.Ayrıca Online işlemlerden Tanıtım mesajlarının hepsini kapat.Özellikle Service Booster denen kısmı kapat.Bana da bu türden hücre mesajları geliyordu.Bunları yaptıktan sonra bütün mesajlar kesildi.

• Teğmen
    167 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Kara-Kedi

Emin değilim ama bir de mesaj ayarlarından bilgi mesajlarını kapatmayı dene.Ayrıca Online işlemlerden Tanıtım mesajlarının hepsini kapat.Özellikle Service Booster denen kısmı kapat.Bana da bu türden hücre mesajları geliyordu.Bunları yaptıktan sonra bütün mesajlar kesildi.

yaptım ama maalesef. telefona format atmadan çözülecek gibi değil kayıt açacak turkcell yarın arayacağım bakalım. genel merkezemi gönderecez birşeyler deyip durdu mh.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
valorant vp
takipçi satın al
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.