Şimdi Ara

Turkcell, enflasyonla mücadele kapsamında internet paketlerini ikiye katlıyor (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
1
Favori
11.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Körfez89

İyi güzel de paket önceliği saçmalığı devam ediyor. Ama paketim bitme tarihi 20 Ekim. Hediye paket 13 Kasım. Öncelikli olarak hediyeden gidiyor. Salla kazansan hediye geliyor yine öncelikli olarak ikiye katla paketinden gidiyor. Yani fazla bir işe yaramıyor. hangi paketin bitme tarihi erkense öncelikle o bitmeli ki bu hediyeler bir işe yarasın.
    Böyle şeyler Turkcell de olur kalite farkı
    bazıları kullanmadan çöpe gidiyor yada hepsini biteceğin gün kullanacaksın diyor kısacası çoğu kişi bunu bilmiyor bile kullanmadan aa paketimi bitirmişim diye düşünüyor
  • Enflasyonla mücadele diye 130tlden 150 tlye paketimi çıkartması biraz tuhaf. Yalan üstü yalan dolu herşey. Allah islah etsin sizi diyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Körfez89

İyi güzel de paket önceliği saçmalığı devam ediyor. Ama paketim bitme tarihi 20 Ekim. Hediye paket 13 Kasım. Öncelikli olarak hediyeden gidiyor. Salla kazansan hediye geliyor yine öncelikli olarak ikiye katla paketinden gidiyor. Yani fazla bir işe yaramıyor. hangi paketin bitme tarihi erkense öncelikle o bitmeli ki bu hediyeler bir işe yarasın.
    ilginçmiş bu, paket önceliğinde sorun olduğunu biliyordum ama haftalık yerine aylıktan gittiği hiç olmamıştı, eşimin hattında durum bu şekilde, onda da katlanan hediye var 4gb ama sürpriz nokta haftalıktan düşüyor, sizinki gibi bir durum olmadı.

Turkcell, enflasyonla mücadele kapsamında internet paketlerini ikiye katlıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    alıştık artık böyle şeylerin Turkcell de olmasına
  • Bu fiyatları görünce paket fiyatlarına baktım ama şu anda TürkTelekomda kullandığım paketin neredeyse 2 katına geliyor :( değil 2 kat 5 kat filan vermesi lazım

• 31 aralığa kadar geçerliymiş, enflasyon kolay kolay düzelmez bence 31 aralık 2023'e kadar olmalı

• 100 GB verseniz kullanırlar ama yine mutlu olmazlar Turkcell boşuna uğraşma

• Jakosez J kullanıcısına yanıt
    Çok kalabalık bir mahalle olduğundan radyo sinyalleri yetmiyor. Diğer operatörlerde de durum benzer.

En yüksek hızı sağlayabilmek için ihaleyi kazandı fakat müşterilerini 100mbps ile sınırladı. En nihayetinde kar amacı güden bir şirket. Herhangi bir sağlayıcıyı savunmanın anlamı yok bence. Hepsinin diğerine üstün olduğu noktalar var.

Tcell, en iyi operatörüz algısı oluşturmaya çalışıyor ama beklentiyi karşılamıyor. Dolayısıyla şehir merkezinde yaşayan insan için en uygun fiyatı sağlayan, en iyi operatör oluyor. Zira ben de uygun fiyatlı olanı seçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haylaz__

100 GB verseniz kullanırlar ama yine mutlu olmazlar Turkcell boşuna uğraşma
    Sınırsız vermeleri lazım 100 de kesmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Sınırsız vermeleri lazım 100 de kesmez

Alıntıları Göster
    Ölücüsün galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: haylaz__

Ölücüsün galiba

Alıntıları Göster
  • Enflasyonla mücadele kapsamında çalışma yapıyor gibi gösteriyorlar kurumsal paketlere 2 hafta sonra %10-15 arası zam gelecek. Büyük ihtimalle bireysele de gelecek.
  • Lifecell pro 50 gb kullanıyorum girdim 50 gb geldi ancak benim pakette normalde 02/08 arası internet kota yemiyor lakin verdikleri hediye den yiyor arayıp sordum 02/08 hediye için geçerli değilmiş oda olsa tam olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okinkurt

Lifecell pro 50 gb kullanıyorum girdim 50 gb geldi ancak benim pakette normalde 02/08 arası internet kota yemiyor lakin verdikleri hediye den yiyor arayıp sordum 02/08 hediye için geçerli değilmiş oda olsa tam olurdu.
    2019da tamamen sınırsız olsa keşke

• Ocak ayında da faturalar 3 e katlanacağı için sorun yok.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.