Şimdi Ara

Turkcell, enflasyonla mücadele kapsamında internet paketlerini ikiye katlıyor (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
1
Favori
11.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Türk Telekom da kullanabildiğim internetim olduğu için onu tercih ederdim yanımda istasyonu var çünkü

Bende tüm hatlar var zaten 3 ünü de kullanıyorum üst mesajda da yazdım

Alıntıları Göster
    Herkeste sinirsiz internet ve yaninda baz istasyonu olmuyor.

Yani onlar olmasaydi sende telekom kullanmayacaktin? Bu dediginden ben bunu anladim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayrıca şöyle birşeyde var, bursa turk telekomun kalesi olarak biliniyor. Oraya ekstra onem veriyor ama herkes bursaya tasinacak degil dimi?

Dogu illerinde, karadenizde telekomdan cok sikayet var ve buralarda turkcell in kalesi?

• Jakosez J kullanıcısına yanıt
    tek kelime sınırsız interneti olması gerek benim için tek kullanacağım hat olması için

o kadar frekans baz istasyonu olması yeterli gelmiyor hala açık alanda bile çekmiyor kapalı alanı demiyorum bile

profosyel evet kayıt mı oluşturalım benim bilgisayarım bozuk diyen temsilci başkasını arayın diyor bana mı denk geliyor acaba?

her ay sabit herkese dağıtamıyor o hediyeleri bazi yerlerde 1 nokta var Sivas ilinde bile 8 nokta vardı sadece

3 KATI olduğunu nereden çıkardınız 30.500 istasyonu var turkcell in diğerlerinin 10 bin tane mi var ?

sizin için değebilir güle güle kullanın
    ben kimseye niye kullanıyorsunuz kullanmayın da isteyen istediğini istediği şekilde kullanır .
    yanlış anlamışın
    Ya Telekom ya Vodafone kullanırdım evimde Türkcell de çekim konusunda sıkıntı yaşıyorum .Memlekette de Yeni yapılan tokide sorun yaşıyorum ilgileneceklerdi söz verdiler bidaha ki gidişimizde belli olur
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Haha çok iyi
    Ben de tcell kullanıyorum. Lifecell bilmem ne paketindeyim. Paket tanıtımının detaylarına bakacak olursanız max 100mbps hız tanımlanacağı ifade ediliyor. Ayrıca bırakın 100mbps yi 60'ı bile bir kere gördüm. İstanbul da merkez ilçelerden birinde yaşıyorum. "TT kullanırken en fazla 180mbps değerini almıştım. "
    Paketi bana satarken fizyden giriş paket üyeliği ile tüm şarkıları dinleyebileceğin ifade ediliyor fakat durum öyle değil. Aylık 15 lira ödemen gerekiyor.
    Yine üyeliğimi başlattığımda tv+ da tüm kanalları izleyebiliyorken artık yalnızca basit bir antenle izleyebileceğim kanalları izleyebiliyorum.
    Bunların yanında bir de dalga geçer gibi fizy için sınırsız tv+ için 5gb internet veriyor.
    Salla kazan vb aktivitelerden kazandığım hediyeler genelde kullanmadığım; yani işime hiç yaramayan şeyler oluyor. Bip te geçerli 100 dk gibi şeyler.
    Tüm bunları gözönüne aldığımızda: beni TT dan daha iyi dolandırdıklarını söyleyebilirim. Çekim gücü falan hikaye, en azından benim yaşadığım yer için. Evimde çekmiyor mesela.

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

tek kelime sınırsız interneti olması gerek benim için tek kullanacağım hat olması için

o kadar frekans baz istasyonu olması yeterli gelmiyor hala açık alanda bile çekmiyor kapalı alanı demiyorum bile

profosyel evet kayıt mı oluşturalım benim bilgisayarım bozuk diyen temsilci başkasını arayın diyor bana mı denk geliyor acaba?

her ay sabit herkese dağıtamıyor o hediyeleri bazi yerlerde 1 nokta var Sivas ilinde bile 8 nokta vardı sadece

3 KATI olduğunu nereden çıkardınız 30.500 istasyonu var turkcell in diğerlerinin 10 bin tane mi var ?

sizin için değebilir güle güle kullanın
    ben kimseye niye kullanıyorsunuz kullanmayın da isteyen istediğini istediği şekilde kullanır .
    Her operator heryerde 4 4 luk olamaz. Doguda ki insanlarin telekom diye bir operatorun varligindan bile haberdar olduklarini dusunmuyorum. Oralara girersek olay farkli yerlere gider ve icinden cikamayiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hopeyoung

Ben de tcell kullanıyorum. Lifecell bilmem ne paketindeyim. Paket tanıtımının detaylarına bakacak olursanız max 100mbps hız tanımlanacağı ifade ediliyor. Ayrıca bırakın 100mbps yi 60'ı bile bir kere gördüm. İstanbul da merkez ilçelerden birinde yaşıyorum. "TT kullanırken en fazla 180mbps değerini almıştım. "
    Paketi bana satarken fizyden giriş paket üyeliği ile tüm şarkıları dinleyebileceğin ifade ediliyor fakat durum öyle değil. Aylık 15 lira ödemen gerekiyor.
    Yine üyeliğimi başlattığımda tv+ da tüm kanalları izleyebiliyorken artık yalnızca basit bir antenle izleyebileceğim kanalları izleyebiliyorum.
    Bunların yanında bir de dalga geçer gibi fizy için sınırsız tv+ için 5gb internet veriyor.
    Salla kazan vb aktivitelerden kazandığım hediyeler genelde kullanmadığım; yani işime hiç yaramayan şeyler oluyor. Bip te geçerli 100 dk gibi şeyler.
    Tüm bunları gözönüne aldığımızda: beni TT dan daha iyi dolandırdıklarını söyleyebilirim. Çekim gücü falan hikaye, en azından benim yaşadığım yer için. Evimde çekmiyor mesela.
    Madem evinizde cekmiyor operator degistirin? Neden iskrnce cekiyorsunuz ki?

Ayrica kimse turkcell heryerde ceker demiyor. Yukarida belirtildigi gibi turkcellin baz istasyonu sayisi digerlerinin 2 kati. E buda daha iyi cekim gucu getiriyor mantik olarak? 30k baz istasyonu olan tt olsaydi boyle fiyatlar sunabilirmiydi acaba hocam?

Adamlar 4g ihalesinde en iyileri aldi. Tabiiki digerlerinden farkli olacak.

sizin görüşünüz tabi
    sadece adı içi kullanan insanlar bile var---var
  • Türktelekom da 49 lira 15 GB Faturasız hediyesi cartı curtu 1 ay yetiyor doya doya

• quote:

Orijinalden alıntı: Jakosez

5-10 dakkaya tanimlanmasi lazim hocam.

Alıntıları Göster
    12 saat oldu halen birsey yok, sonra kampanya sartlarina baktim zaten aninda olmuyormus faturali hatta

Ekimde kayit olursaniz kasim ve aralik 2 ay faydalanabilirsiniz yaziyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: WB

12 saat oldu halen birsey yok, sonra kampanya sartlarina baktim zaten aninda olmuyormus faturali hatta

Ekimde kayit olursaniz kasim ve aralik 2 ay faydalanabilirsiniz yaziyor..

Alıntıları Göster
    Saçma olucak ama hat 4.5G destekliyor mu?

Hesabı silin, uygulamayı da silip tekrar yükleyin. Numaranızla giriş yapın 0dan ve takip et diyin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jakosez

Saçma olucak ama hat 4.5G destekliyor mu?

Hesabı silin, uygulamayı da silip tekrar yükleyin. Numaranızla giriş yapın 0dan ve takip et diyin?

Alıntıları Göster
    Cihaz, hat hepsi guncel

Hesabi sildim tekrar yukledim verifikasyon kodu gonderdiler girdim ve servisi takibe aldim gene olan biten birsey yok

• Kimse kullanamaz. Çünkü bu ülkede altyapı yetersiz ve insanlar ev internetlerini akk ortalıkta yokken 2-3 daire hatta 1 apartman ortak kullanıyordu. akk geldi, herkes ayrı hat almak zorunda kaldı. O zamandan bu zamana kadar da altyapıya yatırım yapılmadı, AKK geldiğindeki altyapıdan biraz daha hallice bir altyapı ile kat kat artmış bir talep var. AKK tamamen kalkarsa ne olur diyorsunuz ya, elektrikler gittiği zaman mobil veriden kullanmaya çalışın. Rezillikte yeni bir boyuta ulaşıyorsunuz. İnsanlar kota gitmesin diye düşük kalitede içerik tüketiyor, hatta bir çok şeyi hızdan dolayı yapmıyor. Kotalar kalkınca bir süre bunun etkilerini göreceğimizi düşünüyorum. Mobilde kotalar kolay kolay kalkmaz belki ama ev internetinde kaldırılabilir, bir süre sonra tüketimler 200-500GB arasına sabitlenir diye tahmin ediyorum.

Ayrıca Turkcell'de iyi fırsat denk getirince geçilebilir. Diğer operatörlere göre daha iyi çekiyor ve hediye konusunda daha bonkör. Fırsat yoksa da durulmaz, astronomik fiyat çekiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E2A3DE6D -- 14 Ekim 2018; 15:41:26 >

• Turkcell de örneğin 30 liralık bir paketin maliyeti en fazla 5 liradır. Bu nedenle adam 2 kat değil 3 kat bile hediye etse önemli değil. Zaten kat ve kat fazla kazandıkları için şimdi birde bunu kampanya diye sunuyor. Bilgisi olmayan bu işleri bilmeyen vatandaşlarımızda kanıyor işte..
  • katildim aninda kabul edildi 2 gb yuklendi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eskiden yazarkasa fırlatıyorlardı şimdi indirim yapıyor güzel ilerleme katetmiş özel sektör.

• Bu turkcele nerden bulaştım kooperatif taksidi öder gibi her ay zam 20 liralık tarife kullanıyordum kaldırdılar 25 şe geçtim en az tl yüklemeyi 30 za çektiler mecbur 30 lük tarifeye geçtim şimdide onu yükleyemezsiniz 40 lik vermek diyor kanmayın siz enflasyon paketi felan hikayelerine

• sorix kullanıcısına yanıt
    Tim yakınsa paketi yükletin direk kaç lira ise

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.