Şimdi Ara

Türkcell'e geçmeli miyim ? (Vodafone) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
3.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vodafone sikintisi yeterli kapasiteye sahip olmamasi. Buna yetersiz baz istasyonu da eklenince eklenince baz istasyonu basina dusen abone sayisi cok artiyor o yuzden dar bogaz olusuyor. Vodafone bence ancak ikiye katlarsa baz sayisini ancak bu durumu cozebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

Ayni durumdayim kendi bolgemde vodafone icin :) 0.05 mbitleri bile gordum.
    Daha kötüsünü gördüm. 500 m ötede Eniştemin köyü var. Orda Vodafon Sinyal yok diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle Tavsiye etmem Vodafone en iyisidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtgfb

Kesinlikle Tavsiye etmem Vodafone en iyisidir.
    Neden hocam açıklar mısın

• Anarchist Reaper kullanıcısına yanıt
    O paket bildiğim kadarıyla yeni hat alanlar için. Gnc tarifesi vardı 59 tlye ona bakarsınız. Vodafonea o parayi veriyorsanız 9 TL farkla Turkcell kullanın değdiğini göreceksiniz. Sorun yaşayınca muhatap bulursunuz turkcellde müşteri hizmetleri çok ilgilidir. İnternet hızı kapsama alanı VS çok iyidir. Vodafonedan sonra baya iyi gelir Turkcell 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MeTeN kullanıcısına yanıt
    *124# den Taahüt durumunu öğrenerek geçin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trtunski

O paket bildiğim kadarıyla yeni hat alanlar için. Gnc tarifesi vardı 59 tlye ona bakarsınız. Vodafonea o parayi veriyorsanız 9 TL farkla Turkcell kullanın değdiğini göreceksiniz. Sorun yaşayınca muhatap bulursunuz turkcellde müşteri hizmetleri çok ilgilidir. İnternet hızı kapsama alanı VS çok iyidir. Vodafonedan sonra baya iyi gelir Turkcell 👍
    Hocam şubeler açıldığında gidip konuşucam, ay sonu aksilik olmazsa geçicem

Yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son bi up

• Genel olarak turkcell iyidir ama o bölgede kötü mü bilmek lazım.

• Çok uzun zamandır Turkcell kullanıyordum, bu ay taahhüt bitti, en düşük tarifeyi 90 TL olarak söyledikleri için Vodafone'a geçtim.

Dün Vodafone hattım açıldı. Aman tanrım, yok böyle bir işkence. Yarım yamalak çekiyor, arıyorum çalmıyor, kendi kendine ses cızırtısı vs oluyor, internet var sözde, telefon çekse bağlanacağız. ÜStelik telefonun şarjı normalden çok daha erken bitti. Tek güzel şey, Vodafone'a başvurduğumun ertesi günü sim kartı adresime getirdiler.

Bugün tekrar Turkcell'e başvurdum. Turbo Süper Fırsat, 8 gb 750 dk 39 TL.

Vodafone ile geçen 2 gün sonrası Turkcell'de ne kadar rahat olduğumu anladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canocan_07

Çok uzun zamandır Turkcell kullanıyordum, bu ay taahhüt bitti, en düşük tarifeyi 90 TL olarak söyledikleri için Vodafone'a geçtim.

Dün Vodafone hattım açıldı. Aman tanrım, yok böyle bir işkence. Yarım yamalak çekiyor, arıyorum çalmıyor, kendi kendine ses cızırtısı vs oluyor, internet var sözde, telefon çekse bağlanacağız. ÜStelik telefonun şarjı normalden çok daha erken bitti. Tek güzel şey, Vodafone'a başvurduğumun ertesi günü sim kartı adresime getirdiler.

Hocam vodafonedan tekrar türkcelle geçtiginiz için eğer süre sınırı yoksa yeni türkcelli sayılıyorsanız hoşgeldin 19 paketi çok mantıklı aslında, bu sabah 8 de hattım açılıyor bakalım

Tl yüklemeyi internetten de yapabiliyoruz galiba

• Bu arada aynı konumdan vodafone ve türkcell ile nperf üzerinden test yapıcam, bakalım aradaki fark nasılmış

• quote:

Orijinalden alıntı: canocan_07

Çok uzun zamandır Turkcell kullanıyordum, bu ay taahhüt bitti, en düşük tarifeyi 90 TL olarak söyledikleri için Vodafone'a geçtim.

Gel de bunu anlat. Yıllardır forumda Vodafone için sürekli aynı şikayetler var. Konular açıldı,tartışıldı. Artık hem fikir olundu neredeyse. Bizzat ben de yaşadım. Ekranda 4.5G yazar ama internet yok. Batarya uçuyor. Yağmurlu hava ile güneşli yağmursuz hava arasında fark kadar açık belli oluyor.
    Ben bu durumların farkında olmayanları Turkcell ve Turk Telekom kullanmamış olarak görüyorum.
    Vodafone yakında baz istasyonu diye tencere kapağı kullanır ve en yaygın 4.5G ağına sahibiz diye reklam kasar. Bunları söyleyince;Diğer 2 operatör devlet yandaşı,Vodafone İngilizlerin,Vodafone kullanın deniyor. Dertler başka.

• canocan_07 kullanıcısına yanıt
    Turbo Süper Fırsat paketi için git gel yapmadanda alabilirdiniz.

https://forum.donanimhaber.com/turkcell-turbo-super-firsat-8gb-750dk-100sms-39-tl--140811830
    Öneriniz için teşekkür ederim. Hoşgeldin 19 paketine baktım şimdi de hazırkart olarak gördüm, ben faturalı hattın konforuna (otomatik ödemede) alıştığım için her ay TL yükleme vs derdi bana zor gelir şimdi. :) Ayrıca evde ve işte sürekli wi-fi hattına bağlı olduğum için gb tüketimi de minimumda benim hep. Şirket telefonum da var ve 14 gb paketli, hiçbir zaman 10 gb altına düşürdüğümü hatırlamıyorum. :) Bu yüzden 8 gb ve 39 TL kullanımıma da cebime de uygun geldi.
  • İş telefonum Vodafone ama o kadar şikayetim yoktu aslında, iş telefonumdan bir sıkıntı yaşayınca kendi telefonumu kullanıyordum anlık olarak problemsiz işimi görüyordum. Şimdi ikisi de Vodafone olunca elim ayağım bağlandı bir nevi. :)

Turk Telekom'u bilmiyorum hiç kullanmadım ama Turkcell hakikaten bambaşka. O kadar para alıyorlar ama hakkını da veriyorlar. Siyasal açıdan hiç umrumda değil. Oraya girersek çıkamayız. Hepsi sonuçta sermaye şirketi.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Hayatımda 2. kez operatör değiştirdim, numara taşıma ilk çıktığında Turkcell'e geçtim, öyle de kaldım. Bu yüzden çok bilemediğim için acemiliğime geldi.
  • canocan_07 kullanıcısına yanıt
    Özellikle tek hat kullananlara her daim Turkcell'den vazgeçilmemesi için önerilerde bulunuyorum. Turkcell'in tek sorunu lanet olası fiyatı, onun içinde çözümü var zaten. Senin yaptığın gibi birkaç gün içerisinde git gel yaparak şappadanak yeni müşteri sayılıp kaldığın yerden devam edebilirsin. Şirket hattın da Vodafone'muş zaten, Turkcell ve Vodafone kombinasyonuyla iletişimde kolay kolay sıkıntı çıkmaz. İkisini de aynı anda severek kullanıyorum.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Bu arada, annemin hattı da Turkcell ve süresi dolduğu için 25 TL'lik paket 35 TL, onu da git gel yapmadan nasıl yeni müşterilere özel 25 TL'den yararlandırırız sizce?

Geçmek istediğimiz paket bu;
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/bol-dk
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.