Şimdi Ara

turkcell e geçenler için-Turkcell 25₺ (4gb+500dk+1000sms) (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
54
Favori
85.978
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 20 gün oldu bu kampanyaya geceli. Dergilik için 5 gb veriyor. Dergilik uygulamasını indirdim. Ama tüm dergiler extra paralı 3,99 veya 6,99 tl diye yazıyor. Sanki forumda ücretsiz indiriliyor gibi okumuştum. Şimdi bu dergileri bu tarife ile ücretlimi indirip okuyorsunuz ücretsiz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu BİP uygulaması ne işe yarıyor arkadaşlar anlamadım gitti
  • Arkadaslar bugun hattimi tasitmak icin gittim calisan arkadas boyle bi paket yok dedi sonra cikardim turkcellin sitesinde olan bi paketin nasil subede olmadigini sordum beyefendi bu paket avantajli paket oldugu icin 1ay cikar 1 ay cikmaz dedi. Ilk defa boyle bisey duydugumu soyledim. Hala israrla sizi faturali yapalim falan dediler sonra israrim sonrasinda 1 gb gece 1 gb gunduz 29 tl dediler. Bende kabul etmedim 25 tl odeyebilirim anca dedim sonra ozaman bimcelle gecin falan dediler. Aldim kimligi ciktim. Anlamadigim konu sitede olan paket subede nasil olmuyo. Varmi fikri olan?

• tesbihcekenhoroz kullanıcısına yanıt
    siz faturasıza taşıyın deyin geri tamam tamam deyin geçin.sonrasında eko 3 gb siteden veya sms ile satın alırsınız.faturasızdan pek bişi kazanmadıkları için sürekli faturalıya yönlendiriyorlar çakallar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayiler hep yalan dolan beyler. ben de çalıştım turkcell bayisinde. faturalı hattın primi var. faturasız geçirmemek için elinden geleni yaparlar inanmayın. bana da yok faydalanamazsınız bilmem ne diye gözüme baka baka yalan söyledi. geçir sen ben hallederim dedim. mesajla kayıt olabilirsiniz. palavralarına kulak asmayın. ben elemanın ismini alıp şikayet ettim. siz de edin ayak üstü yalan dolan millete 30-40 liraya satmasınlar. mesajı up layin isterseniz kimse mağdur olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jedi Mind Tricks -- 27 Ocak 2018; 0:35:21 >
  • Jedi Mind Tricks J kullanıcısına yanıt
    Tribe giren tipler var bir girdiğim bayide bu tipleri görünce bir daha uğramak içimden gelmiyor. Şikayet de boş hocam ediyorum bayi kendi bilir diye cevap geliyor. Elemanların çoğu da öğrenci tabi 3kuruş para alıyor atarlarsa da koymuyor. Aslında işleri yorucu hiç değil haftasonu haricinde kebap. İki fatura iki kontör... lcw de çalışan da insan hem bundan fazla para da almıyor eşek gibi çalışıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Hangi tarife olcak peki bi tarife secmem gerekli benim bildigim

• quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Vodafone candır gerisi heyecan...

sanıyorum 5-6 senedir aboneyim ama bu GB dağıta dağıta olduğundan mıdır nedir internet hızı bazen aşırı yavaş. 4G de 3-4 mbit download 0,40 mbps upload falan oluyor
  • tesbihcekenhoroz kullanıcısına yanıt
    yok hocam genel de süper tarife yapıyorlara paket alacağın için tarife önemi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pakete ben de geçtim an itibari ile. Herşey yolunda.

Salla kazan da İnterneti ikiye katladı

Bu ay 6gb oldu 25 TL ye.

Bir de referans yaparsak 7gb.

• KAMPANYAYA KATILMAK İÇİN SON 4 GÜN..

KOD ARAYANLAR AŞAĞIDA VERDİĞİM 3 KODDAN BİRİNİ KULLANABİLİR..

YT9MCW / EHZWM3 / TFRKN3
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEWEST

KAMPANYAYA KATILMAK İÇİN SON 4 GÜN..

KOD ARAYANLAR AŞAĞIDA VERDİĞİM 3 KODDAN BİRİNİ KULLANABİLİR..

YT9MCW / EHZWM3 / TFRKN3

Katilacagizda bizim burdaki tim lere sordugumda boyle bir kampanya yok diyor nasil yapicagiz anlamadimki?

Direk gidip hatti tasidiktan sonra sms vs.ile bu Eko 3GB tarifesine gecis yapabilirmiyiz ?

• bayiler faturalı hatta taşımak için resmen kıvırıyorlar yok bu geçici yok posta bu teklif çıkmayabilir vs. bu tarife ayan beyan ortada

• Buda benden

Iste size ozel 3 kod: ZXAMRX/7KHT73/ZCTK73 Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002

• madenci66 kullanıcısına yanıt
    Ben her sene vodafone ve trcell arasında gidip geliyorum. Bu 2 şirket kendi abonelerine en ufak kampanya yapmıyor ama işin içine geçiş girdiğinde en güzel kampanyaları yapıyorlar. Tartışmanın anlamı yok. Operatör değiştirin olsun bitsin.
  • Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Evet siz sadece faturasız hatta taşıyın gerisini kolay. Yapamazsaniz yardımcı olurum taşıma sonrası

• arkadaşlar bu eko 3 gb yükleyipde yükledikçe kazandan faydalanan oldu mu hiç orda şöyle birşey yazıyor
    quote:

Kampanyadan üzerinde hız kısıtlı paket bulunan müşterilerimiz faydalanamamaktadır.

ne demek bu ???

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/konusma/yukledigin-kadar-kazan-kampanyasi?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber#sss

• kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    gnç 3 gb fırsat yüklemeden önce hesabımdan 30 tl yükledim yükle kazandan faydalandım, sıkıntı olmadı.
  • hasobilo H kullanıcısına yanıt
    Hocam online işlemlerde 30 TL şeklinde mi görünüyor

• Arkadaş Eko 3 gb tarifede;
    Turkcell e geleli 90 günü geçmemiş.
    Turkcell den gideli 30 gün geçmiş olması gerekmiyor mu?

Nah şurda yazıyor;
    EKO 3GB paketinden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir.

Turkcell extraya gidiyorum 90 gün içinde turkcell den gitmemiş olmanız lazım diyor.
    30 gün dedim inandıramadım.
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.