Şimdi Ara

turkcell e geçenler için-Turkcell 25₺ (4gb+500dk+1000sms) (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.169
Cevap
54
Favori
85.975
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kenan_0

1 defa düştüm o hataya denemek için türkcele geçtim 1,5 ay sonra tekrar aveaya döndüm. sakın türkcele geçme gibi hata yapmayın çünkü hilleli. 10mb internet harcıyosun 100mb yazıyolar ayrıca hızı sınırlıyolar

Ben de avea da çok büyük kazık yedim. Kesinlikle TÜRK telekoma geçmeseydiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emirkanim kullanıcısına yanıt
    15yildir avea kullanıyorum genç. Trnin en iyisi avea.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Iste size ozel 3 kod: HARXPT/TRWXTZ/3M9TEZ Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz.

• Turkcell e yeni gecenler bu kodlardan birini kullanirsa 6 ay boyunca ek 1gb internet hediye hem sana hem de bana

Iste size ozel 3 kod: TX9P37/F7KHMR/YKPZRT

Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr

• Gnc için bu kullanıcı tanımlamayı nasıl yaparız arkadaşlar

• Castîel kullanıcısına yanıt
    Hesabım uygulamasından kullanıcı bilgilerini düzenlediğinizde, eğer 26 yaşından küçükseniz gnç üyesi oluyorsunuz. Turkcell.com.tr hesabım kulüpler kısmından gnç üyesi olup olmadığınıza bakabilirsiniz. Benim hattımın sahibi 26 yaşından büyük, fakat herhangi bir sıkıntı olmadı.
  • Hazır kart taşımıyoruz diyen bir bayiye gittim müşteri hizmetlerine bağlandım taşıma yaparken bir yandan görüşüyorum dedim böyle hat yok diyecekseniz size vereceğim konuşun vs... Bir tanesi daha önce taşımam diyen eleman da geldi küçük eniştelik yapmaya çalışıyor kızlara hava atacak artislik yaptı bizde olmaz böyle şeyler diye. Dedim dur yahu sakin. Tedbir olsun diye aradım diye. Neyse hallettik süper tarife yazmış onu da kontrol ettim 2gb faturalı varmış 25tl ye bana onu öneriyorlardı da ısrar edince tabi faturasız yaptırdım yine de zor oldu. Hava çok soğuk diğer bayiye giderdim ama uğraşmadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,
    Bende bugün bayiye gittim yok böyle bir kampanya dediler önce internet sitesinden açtım yine yok dediler. Siz hattı taşıyın ben açıldığında mesaj ile geçerim deyip hat geçiş işlemini başlattım. Sms ile katılımda sıkıntı olmadan geçiş yapılabilir değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KirkLeeHammett

Merhaba arkadaşlar,
    Bende bugün bayiye gittim yok böyle bir kampanya dediler önce internet sitesinden açtım yine yok dediler. Siz hattı taşıyın ben açıldığında mesaj ile geçerim deyip hat geçiş işlemini başlattım. Sms ile katılımda sıkıntı olmadan geçiş yapılabilir değil mi ?

Boşver onun dediklerine sms ile katılımda sorun yok salı günü taşıdım taşıdığım yerdeki TV'lerde dönüyor Du 3 GB Eko diye 31 marta kadar da devam ediyor diye biliyorum ama refrans olayı 31 ocak son

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_bakkal -- 25 Ocak 2018; 21:19:58 >
  • @kel_bakkal Yanıtınız için teşekkürler, bugün 12 gibi geçiş için başvuru yaptım 4 gün dediler sanırım pazar veya pazartesiye geçmiş olurum. Geçiş tamamlandık dan sonrada referans için burada yardım isterim, tekrar teşekkürler.
  • Iste size ozel 3 kod: KH3YPX/CAYZ3P/7ECR7F

• Arkadaşlar numarasını taşıyan biri 1 GB başkası ona refrans olduğu için kazanıyor peki oda kod üretip başkasına refrans olursa ordan da 1 GB daha kazanabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_bakkal -- 26 Ocak 2018; 10:32:54 >
  • Iste size ozel 3 kod: YE7MZT/KA9W79/X9ER3P Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz.

Bu kodları kullanabilirsiniz arkadaşlar

• kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    evet kazanabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

evet kazanabilir

evet geç olsada geldi 6 ay boyuncada olsa 2gb güzel oldu toplam 5 gb salla kazanda gelirse bişiler harika oldu :D
  • Dostlar turkcell referans kodu var mıdır?
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Benden de 3 tane kod :)

ZAFNW7/WA9E7N/937REH
  • Iste size ozel 3 kod: KZCKHE/EZCFXH/HEWH7P Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002

• Haftasonu hat taşıma başlatacağım umarım çarşambaya kadar açılır yoksa referans yalan olacak
  • Iste size ozel 3 kod: E7TH7Y/FPA39W/MRYAXE Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz.

kodlar kimse tarafından kullanılmadı henüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 26 Ocak 2018; 21:3:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.