Şimdi Ara

Turkcell dolandırıcılığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Turkcelin tüm müşterilerine yaptığı kimsenin belki farketmediği yada önemsemediği bir konu var. Hakkınızı arayın ve haksız para alınmasına karşı çıkın

Şimdi sizin konuşma paketiniz bitti ve türkcel size koruma paketi adı altında 10 TL + vergi ile 250 dk yukledi. Siz konusma yapmadan faturanız kesildi ve bu 250 DK sizden geri alındı. İşte dolandırıcılık burda ..
    Arkadaslar turkcel bu 250 dk yı size hediye etmiyor paranızla satıyor doğal olarak 250 dk bitmeden geri alamaz. Böyle bir hakkı yok. 10 TL diye gecmeyin 35 milyon müşterisi var 10 milyonuna bunu yapsa haksız kaldırdıgı parayı siz düşünün. Hakkınızı yedirtmeyin

Saygılarımla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• evet arkadaslar THK kararına göre ben haklı oldum ve TURKCEL s.s. bana 10 TL yi iade etmek zorunda kaldı. hakkınızı arayın 10 TL diye dusunmeyin. Turkcelin insanları kazıklamasına izin vermeyin. 1 TL bile olsa hakkınızı arayın.

Turkcell dolandırıcılığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunbah -- 4 Nisan 2018; 16:8:43 >
  • İyi yapmisiniz

• Tebrikler, emeğinize sağlık. Çok iyi yapmışsınız. Hakkını arayan insanları severim
  • böyle şeyler sadece Türkcell de olur

iyi yapmışınız elinize sağlık btk ya da şikayet etseydiniz bi yararı olur kaldırırlar .Otomatik tanımlansın veya tanımlanmasın diye seçenek sunmaları lazım sizin onayınız olmadan yapamazlardı bunu ve hakkınızı geri almışsınız tebrikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

böyle şeyler sadece Türkcell de olur

iyi yapmışınız elinize sağlık btk ya da şikayet etseydiniz bi yararı olur kaldırırlar .Otomatik tanımlansın veya tanımlanmasın diye seçenek sunmaları lazım sizin onayınız olmadan yapamazlardı bunu ve hakkınızı geri almışsınız tebrikler
    Teşekkürler. Her yere şikayet ettim. Ne kadar ilgili birim varsa konuştum belgeyi yolladım.

• Turkcell tuzakcıdır, kazıkcıdır, dolandırıcıdır, belgeli ıspatlı. Ama bunlara müdahale eden bir kurum yok, hiç ilişmiyorlar. Soyguna devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Turkcell tuzakcıdır, kazıkcıdır, dolandırıcıdır, belgeli ıspatlı. Ama bunlara müdahale eden bir kurum yok, hiç ilişmiyorlar. Soyguna devam.
    kesinlikle dolandırıcı bir firma ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.