Şimdi Ara

TURKCELL'den yeni TARİFELER: Hepsi Birarada Paketler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
25.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

Orijinalden alıntı: KIZILÖTESİİ

--------------------------------------------------------------------------------

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/konusmavemesajlasma/genel.aspx

Hepsi 300 Paketi:
    ​Heryöne: 300 DK + 300 SMS + 300 MB
    Aylık Abonelik Ücreti: 39 TL
    http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/konusmavemesajlasma/faturalihat/Hepsi-300-Paketi.aspx
    Yıllık Abonelik yapılırsa aylık ücreti: 29 TL
    http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/yillik-abonelik-kampanyasi-hepsi-birarada.aspx

gençtarifeliyim.bu kampanyamı sizce uygun yoksa genç tarifenin 29 tl lik kampanyasımı uygunhttp://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/konusmavemesajlasma/faturalihat/yeni-faturali-genc.aspx

Kullandıgınız mesaja bağlı hangisinin uygun oldugu.

AYDA 3-en fazla 30 mesaj atarım oda bayram seyaran kandil önemli günlerde mesaj atarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIZILÖTESİİ -- 1 Mart 2012; 10:38:51 >

• quote:

quote:

quote:

--------------------------------------------------------------------------------

Hepsi 300 Paketi:
    http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/konusmavemesajlasma/faturalihat/Hepsi-300-Paketi.aspx
    http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/yillik-abonelik-kampanyasi-hepsi-birarada.aspx

gençtarifeliyim.bu kampanyamı sizce uygun yoksa genç tarifenin 29 tl lik kampanyasımı uygunhttp://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/konusmavemesajlasma/faturalihat/yeni-faturali-genc.aspx

Kullandıgınız mesaja bağlı hangisinin uygun oldugu.

AYDA 3-en fazla 30 mesaj atarım oda bayram seyaran kandil önemli günlerde mesaj atarım.

Mesaj kullanmıyorsanız ve genç tarifenin haftada 2 gece faydası sizin için önemli değilse tabii ki bu yeni tarife daha uygun. En azından 300 mb internet var.

• quote:

Hepsi 300 Paketi:

Hepsi 600 Paketi:
    ​Heryöne: 600 DK + 600 SMS + 600 MB
    Aylık Abonelik Ücreti: 55 TL
    http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/konusmavemesajlasma/faturalihat/Hepsi-600-Paketi.aspx
    Yıllık Abonelik yapılırsa aylık ücreti: 45 TL

FULL Paket:
    ​Heryöne: 1000 DK + 1000 SMS + 1 GB + Turkcell'lilerle haftada iki gün bedava
    Aylık Abonelik Ücreti: 69 TL
    http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/konusmavemesajlasma/faturalihat/Full-Paket-yeni.aspx
    Yıllık Abonelik yapılırsa aylık ücreti: 59 TL

Avea'da yok yok tarifesi: Her yöne 1000 dk+ 1000 sms+ 2 gb internet ayda 44 TL

Ben 13 sene kesintisiz turkcell kullandıkdan sonra Avea'nın bu tarifesine geçtim, çokda memnunum.

Siz de bırakabilirsiniz, lütfen bilinçlenelim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycanata -- 1 Mart 2012; 14:00:50 >

• Sanki çok matah tarifeler...
    Sanki lütfedilip bedavadan az pahalı ikram edilen tarifeler...
    Sanki senin bilmemkaç bin mesajını herkes kullanır gibi... Şahsen tek mesaj çekmem ama tarifeye geçsem ödiyecem di mi Türkcell!
    Oysa asıl ihtiyaç olan data ve internet servislerine gelince damlalıkla verip fahiş fiyat köklersin di mi Türkcell...
    Sanki haftada bilmemkaç gün şebeke içi bedavaya konuşulacak numaraların, (numara taşıma olayı çıktığından beri artık kimin ne olduğu belli değilken) Türkcell olduğu alnında yazıyormuş gibi...
    Ulen Türkcell, senin bu pis fiyat politikaların yüzünden 2 sene önce bıraktım seni ve üzerimde kayıtlı ailecek kullandığımız 4 adet numarayı başka operatöre taşıdım.
    Şimdi 2-3 misli fazla kullanıyorum ama sana yıllarca ödediğimin yarısını bile ödemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izmirbay -- 3 Mart 2012; 12:17:46 >
  • Çok pahalı olmuş tarifeler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirbay

Sanki çok matah tarifeler...
    Sanki lütfedilip bedavadan az pahalı ikram edilen tarifeler...
    Sanki senin bilmemkaç bin mesajını herkes kullanır gibi... Şahsen tek mesaj çekmem ama tarifeye geçsem ödiyecem di mi Türkcell!
    Oysa asıl ihtiyaç olan data ve internet servislerine gelince damlalıkla verip fahiş fiyat köklersin di mi Türkcell...
    Sanki haftada bilmemkaç gün şebeke içi bedavaya konuşulacak numaraların, (numara taşıma olayı çıktığından beri artık kimin ne olduğu belli değilken) Türkcell olduğu alnında yazıyormuş gibi...
    Ulen Türkcell, senin bu pis fiyat politikaların yüzünden 2 sene önce bıraktım seni ve üzerimde kayıtlı ailecek kullandığımız 4 adet numarayı başka operatöre taşıdım.
    Şimdi 2-3 misli fazla kullanıyorum ama sana yıllarca ödediğimin yarısını bile ödemiyorum.

Aynen öyle bende benim ve ailemin kullandığı 4 hattı 2 yıl önce taşıdımarkadaşın dediğigibi 3-4 misli konuşup tek benim faturanın yarısı kadar ödüyorum hepsine ayrıca iki hatta datada var eskiden yoktu..Ey Turkcell daha boya milletin gözünü bakalım o fiyatlarında düşecek yakında gör bakalım..

• paketler pahalı açıkcası
  • Vodafone kullanıyordum. Evin yarısında hat çekiyor yarısında çekmiyor diye 50 kere şikayette bulundum. Kimse umursamadı. Sadece evde çekmese canıma minnet iş yerimde kapının çıkışında çekiyordu sadece sonunda bıktım.
    Aveaya numaramı taşıdım. Hoş güzel sorunsuz kullanıyordum 1 hafta önceye kadar. Hop birden hat çekmemeye başladı. Baz istasyonunda elektirik kesilmiş. 1 haftadır bir çok kere bildirdim. Kar nedeniyle ulaşamıyoruz dediler. Baz istasyonu bir köyün hemen yanında her gün oradan vatandaşlar gelip gidiyor yanıma. Yollar açık sıkıntı yok deniyor. Neyse bıktırdı iyice.

Artık Türkcelle geçmeye iyice kafaya koydum. 2 Gün daha bekleyeceğim olmazsa artık numaramı taşıyacağım. Haa Türkcellde sorun yaşamazmısın diyebilirsiniz. Arkadaşın hattını aldım. Vodafonun Çekmeyen Aveanın çok az çektiği evin mutfağında turkcell FULL çekiyor. Bu arada baz istasyonları yan yana :)

1 Ay önce turkcell baz istasyonu arıza yaptı. Adamlar 4 saatte tamir ettiler. Kar şimdiden dahada fazlaydı.

Pahalısı kalitliymiş. Bunu Anladım...

• çekmeyen hattın olacağına 3 5 kuruş fazla veririm bakarım keyfime kalite pahalıdır arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her yerde cekiyorda ne oluyor sanki. Rahat rahat konusamadiktan sonra bi anlami yok. Gittigim yerde de cekmesin artik beni arayacaklar 5-10 dk idare etsin aramasinlar neyim eksilcek. 120 dk taahutlu dk ve joker paket kullaniyorum. İnanin cerez gibi hemen bitiyor. Temmuz ayini sabirsizlikla bekliyorum. Umarim 19 luk paketi bitirmezler
  • şu turkcell 20 tl ye neden paket çıkarmıyor

ulan şeytan diyor geç avea'ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: olle

Bence Avea'nın 19 luk paketine rakip olabilecek bir tarife asla çıkartamayacak her iki firmada.Belki çok konuşurum başka bir şey yapmam derseniz o zaman belki diyorum gene 20TL 2000dk konusuyorsun o da iyi bir seçenek ama hepsibir paketler içinde Avea rakip bırakmadı.

Aynen katılıyorum 19luk paket varken. Bunları almak delilik
  • quote:

Orijinalden alıntı: reset45

çekmeyen hattın olacağına 3 5 kuruş fazla veririm bakarım keyfime kalite pahalıdır arkadaşlar.

Katılıyorum....
  • bin dk + bin sms + 1 gb 59 diyor, yuh artık.

dün 50 liraya en iyi ne bulurum diye düşünüyordum. şöyle bi kombinasyon geldi aklıma.

avea faturasız katlayan tarifeye geçilir.
    1- 50 tl yüklenir, 200 tl heryöne hediye kazanılır, o 200 tl ile 200/0,40= 500 dk heryöne konuşulur.
    2- 50 tl nin 19 tlsi ile yıkılan paket alınır, 30 tl si ile de bal paket alınır.
    böylece 50 tlye heryöne 1500 dk + 1500 sms + 1,5 gb sahibi olunur.
    üstelik faturasız olmanın rahatlığı yaşanır, gelen fazla faturalar sebebiyle operatörlerin cahil mh temsilcileri ile boğuşmak zorunda kalmazsınız. çok konuşuyorum, hem sms hem konuşma hem internet olsun diyorsanız en avantajlı bu şekilde bulabildim.
    unutmadan yazayım, ayrıca avea arankazan ile ayda 30 dk heryöne kazanabilirsiniz, ben aveaya geçeli birkaç gün oldu, 25 dk yı kazandım, çok konuşan biriyseniz zaten arayanınız da çoktur ve rahatlıkla 30 dk yı kazanabilirsiniz.

varsa sizin de aklınıza gelen farklı ve daha avantajlı kombinasyonlar paylaşalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

bin dk + bin sms + 1 gb 59 diyor, yuh artık.

dün 50 liraya en iyi ne bulurum diye düşünüyordum. şöyle bi kombinasyon geldi aklıma.

1- 50 tl yüklenir, 200 tl heryöne hediye kazanılır, o 200 tl ile 200/0,40= 500 dk heryöne konuşulur.
    2- 50 tl nin 19 tlsi ile yıkılan paket alınır, 30 tl si ile de bal paket alınır.
    üstelik faturasız olmanın rahatlığı yaşanır, gelen fazla faturalar sebebiyle operatörlerin cahil mh temsilcileri ile boğuşmak zorunda kalmazsınız. çok konuşuyorum, hem sms hem konuşma hem internet olsun diyorsanız en avantajlı bu şekilde bulabildim.
    unutmadan yazayım, ayrıca avea arankazan ile ayda 30 dk heryöne kazanabilirsiniz, ben aveaya geçeli birkaç gün oldu, 25 dk yı kazandım, çok konuşan biriyseniz zaten arayanınız da çoktur ve rahatlıkla 30 dk yı kazanabilirsiniz.

varsa sizin de aklınıza gelen farklı ve daha avantajlı kombinasyonlar paylaşalım.

1. KAtlayan tarife yıkılan paket alamıyor diye biliyorum.

2. Turkcell ilk etapta 59 TL pahalı gibi geliyor ama Turkcell'de ekstralar cok.

Şöyle ki; tarifede haftanın 2 günü tüm turkcelliler ile sabah 6 - aksam 6 tamamen sınırsız. Kendi adıma konusmak gerekirse, ben bu 2 gün yaklaşık 750 dk konusuyorum. Bu 2 günler benim olmazsa olmazım. Hatta bu yuzden Turkcell'de kalıyorum diyebilirim. Bir dewww.facebook.com/gnctrkcll'den şifre alarak günde 1 saat tüm turkcell'lileri arayabiliyorsunuz. Bunu da haftanın 2 günüm olmayan diğer 22 günde kullanııyorum. Böylece 22 * 60 = 1320 dk daha ediyor. Yani toplamda yaklaşık 2000 dakikam oluyor Turkcelliler ile kullanabileceğim. (Kaldı ki Turkcell'in sürekli verdiği diğer başka kampanyalardan bahsetmiyorum. Turkcell kullanırken muhakkak baska ekstra seylere sahip oluyorsun.) Böylece 59 TL'ye 2000 dk Turkcell yönüne konusma + 1000 dk her yöne konusma + 1 gb internet + 1000 her yöne sms öyle çok da pahalı değil. ) 50 TL Avea2ya vereceğime, 60-70 TL Turkcell'e verebilirim. Keyfime bakarım.

• haklısın setha, katlayan tarife yıkılan paketi alamıyor, avealılarla 1000 dk olan paketi alıyormuş, ben direk onu almıştım katlayan tarife kullanıyorum, diğerine hiç bakmadım, düzelttiğin iyi oldu.
  • quote:

quote:

Şöyle ki; tarifede haftanın 2 günü tüm turkcelliler ile sabah 6 - aksam 6 tamamen sınırsız. Kendi adıma konusmak gerekirse, ben bu 2 gün yaklaşık 750 dk konusuyorum. Bu 2 günler benim olmazsa olmazım. Hatta bu yuzden Turkcell'de kalıyorum diyebilirim. Bir dewww.facebook.com/gnctrkcll'den şifre alarak günde 1 saat tüm turkcell'lileri arayabiliyorsunuz. Bunu da haftanın 2 günüm olmayan diğer 22 günde kullanııyorum. Böylece 22 * 60 = 1320 dk daha ediyor. Yani toplamda yaklaşık 2000 dakikam oluyor Turkcelliler ile kullanabileceğim. (Kaldı ki Turkcell'in sürekli verdiği diğer başka kampanyalardan bahsetmiyorum. Turkcell kullanırken muhakkak baska ekstra seylere sahip oluyorsun.) Böylece 59 TL'ye 2000 dk Turkcell yönüne konusma + 1000 dk her yöne konusma + 1 gb internet + 1000 her yöne sms öyle çok da pahalı değil. ) 50 TL Avea2ya vereceğime, 60-70 TL Turkcell'e verebilirim. Keyfime bakarım.

haftada 2 gün paketi toplamda 1 aylık 8600 dakika :) 6 ay verilen Turkcellilerle toplam 300 Dakikayı ekleyin + 1gb internet + 1000 sms her yöne + 1000 dakika her yöne ve devamlı şebeke veren bir operatör varsa buyrun geçelim :)

Yani şöyle bir kombinasyon çıkıyor.

Haftada 2 gün belirli günlerde sabah 6 akşam 6 1 ay boyunca turkcellilerle toplam 8600 Dakika + 1000 dakika her yöne + 300 dakika Turkcellilerle + 1024 MB internet + 1000 sms her yöne +müşteri hizmetlerinin kalitesi + Gençturkcell kampanya ve ekstraları

Böyle bir kombinasyon var mı bilemiyorum. Hepsini 59 TL'ye alıyorum. Gayette memnunum. Hatta 2 kere faturamda düzeltme oldu. 1 kere paket olmadan nette baya bir kullanım yapmışım. 39 TLyi iptal edip, aşmadığım tutara kadar ki en düşük paketi tanımladılar. Ayrıca Eylül ayında geçtiğim Turkcell'in kontratını iptal edip farklı bir kontrata (ki başka kontrata geçiş olmuyor) yani şu an kullandığım pakete 80 TLlik cezai işlemi iptal ettiler. Diğer operatörlerin bunu kabul edeceğini sanmıyorum.

Diğer operatörlerde yaş sınırı var kampanyadan yararlanmak için 25 yaş altı olmak ZORUNDA MIYIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacktheblack -- 12 Mart 2012; 19:25:46 >

• quote:

quote:

Tabii bunu yazdığımda sınırsız internet yoktu :)

• Turkcell de şöyle bir kampanya olsa ne güzel olur. 250 Dk heryöne 2500 Sms her yöne 250 Mb internet gibisinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Turkcell de şöyle bir kampanya olsa ne güzel olur. 250 Dk heryöne 2500 Sms her yöne 250 Mb internet gibisinden

Kombinasyon yapabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.