Şimdi Ara

Turkcell'den Türk Telekom'a Geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
6.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, uzun yıllardır Turkcell kullanıyorum ve maksimum kalitede hizmet alıyorum. Tabii ki bunun sonucu olarakta günümüz şartlarına göre biraz yüksek bir fiyatta fatura ödüyorum. Türk Telekom'un paketleri ve fiyatları bana çok cazip geldi fakat aklımda birkaç soru var.

Türk Telekom, üniversitemin olduğu Sakarya ilinin köylerinde 4.5G bandında çekiyor mu? Arama kalitesindeki ses berraklığı Turkcell'e göre ne kadar iyi veya kötü?

Bilgi sahibi olan dostlar cevaplarlarsa çok memnun olurum :)

• Yukarıdaki arkadaş bu forumdaki en büyük Turkcell aşığı, gönüllü savunucularından biri öncelikle seni yanıltmasın derim.
    -Sesli görüşme kalitesi normal ve gayet iyi, kesilme vs. asla yaşamadım.
    -4.5G kapsaması iyi, hızları stabil sayılır, şehir merkezinde en kötü yerde 50 mbit alıyorum.
    -Sil Süpür çok güzel ayda en az +2 GB hediye geliyor.
    -Müşteri hizmetleri kullanmasını bilene iyi, ne diyor diye dinlemiyorlar sonra ağlıyorlar çok kötü bik bik diye. Ben her aradığımda sorunuma çözüm buldum. Sana müşteri hizmetlerine bağlanabilmen için kısayolu da söyleyeyim.
    444 1 444'e bağlanıp hoş geldiniz mesajını duyduğunuz andan itibaren sırasıyla 1 > 3 >0 ya da 1 > 5 > 4 > 0 ve müşteri hizmetleri karşınızda.

Diğer bahsettiği hususlar farklı fiyatlandırma ve fatura aşımı Turkcell ve Vodafone da yok mu? Hem de ağ babası var yani hiçbir operatör masum değil hepsi yeni müşteri peşinde.
    Aşım konusuna gelince aşana kadar da zaten kaç kez uyarıyor hakların %80'i bitti, son 800 mb kaldı şeklinde.
    Son olarakta evet Vowifi ve faturasızda volte servisi yok.
    Kısacası için rahat olsun, bölgende çok iyi de çekebilir kötü de. Onu en iyi orada kullananlardan öğreneceksin biz bilemeyiz. Ben sana tüm artılarını eksilerini yazdım. Karar sana kalmış, ama yukarıdaki arkadaşın malum operatöre uyguladığı çifte standarda aldanıp yanlış tercih yapma.

Saygılar.
    Öncelikle sana cevap vermeye bile tenezzül etmem normal şartlar altında ama adama hem hala göz göre göre yalan ve gerçek dışı bilgiler veriyorsun ve bunu kasten yapıyorsun hem de önceki yazdıklarınla kendinle çelişiyorsun.
    Her ay istisnasız 1000 Dakika tüketiyorum şu sesli görüşme konusunda attığın yalanı bir kere yaşasam neredeyse ben bile inanacağım. Sadece ben değil çevremde pek çok arkadaşım, tanıdığım insanlar kullanıyor böyle bir dertten yakındıklarını hiç duymadım. İstisnai durumlar olabilir teknoloji bu. Sen nerede yaşıyorsun, mağarada falan mı? Elindeki telefonun bozuk olmadığından emin misin?

Kırsalda çokça bulunuyorum, bir yerde 3G olmazsa mutlaka 4.5G oluyor 4.5G olmazsa 3G oluyor. Hızı da gayet iyi internette sörf yapıp FHD video izleyebileceğin düzeyde oluyor. EDGE'ye düştüğünü sadece şehirlerarası yollarda görüyorum, şimdi sana iki gün önce kuş uçmaz kervan geçmez bir yerde yapmış olduğum testi atacağım ama yüzün kızarır mı? Sanmam

Mh bir halta yaramaz Twitter'dan yazman gerek ne demek? Müşteri para ödediği hizmetin desteğini Twitter'dan mı almak zorunda? Belki Twitter kullanmıyor?
    Müşteri hizmetlerinin açık açık kötü olduğunu ima etmişsin sonra da olumlu yaklaştım diyorsun Yalan söylemekle kalmayıp burada bir de kendinle çelişmişsin yazık sana.

Sil süpür konusuna her hafta vakit buldukça zaten ben gelen hediyeleri atıyorum bazı aylar totalde +4 GB bile aldığım oldu ama tabii senin gibi havadan atıp tutamayacağım

12 Temmuz - 2 Ağustos arası toplam 2 GB 16 gün kullanım hakkı.

Aşım konusunu yazarken insan biraz utanır yahu alenen yanlış bilgi vermek ancak senin gibi parasını verdiği şeyleri delice savunan fanboylara yakışır zaten Şu an kullandığım tarifede aşım sonrası 500 MB 9 TL'ye tanımlanıyor ve tarifelerini %80'ninde bu böyledir ama kimisine 1 GB kimisine 500 kimisine 100 MB tanımlar, tanımlanacak internet oranı ve fiyatı tarife sözleşmesinde de açıkça belirtir Tüketmeden önce zaten 3 kez mesaj gelir ve ek paket tanımlanacağı hakkında bilgilendirilir.

"23.02.2019 tarihine kadar gecerli,mobil hat tarifesindeki 6GB'tan 1229 MB kaldi.Haklar bittiginde 500MB internet faturaya yansitilmak uzere 9 TLye tanimlanacaktir. Son 2 saat harictir B001"

Bu da Türk Telekom'un en güncel tarifelerindeki internet aşım durumunda uygulanacak esas.

Velhasıl ben senin gibi sidik yarışına girmiyorum. Kullandığım operatörü doğru bilgilerle ve gerçek bir deneyimle fikir isteyen arkadaşımıza anlatıyorum. Ama sen A operatörünü B operatöründen daha üstün olduğunu kanıtlama, A operatörünü yalan ve yanlış bilgilerle karalama, hatta B operatörünü kullanmanın ayrıcalık olduğunu düşünecek kadar vahim bir durumdasın

Ben Aria'dan tut Telsim'e kadar tüm operatörleri güncel halleri de dahil olmak üzere kullanmış biriyim, hala da işime hangisi gelirse onu tercih eder işime gücüme bakarım.

Bir operatörü kar amacı gütmeden diğer operatör karşısında yalan söyleyerek yüceltmeye çalışma psikolojisi bu noktadan sonra tıbbın konusudur.

Son olarak ultra yüce operatörüne diğer hatlarınıda taşı da memnun değilsin ya madalya takarlar belki
    Yukarıda sana cevap verilmediği halde roman gibi kasti yanlış bilgilerle dolu mesaj atan sensin ben değilim o yüzden kimin canı yandığı epey açık
    Sen zaten bir şey ispatlayamazsın ancak oturduğun yerden sallarsın, ispatlayan olunca da senin tabirinle böyle patlar ne yazacağını şaşırır oraya buraya saldırırsın
    Hadi yiğidim git işine hayatta operatör fanatikliği yapıp yüceltmekten daha önemli şeyler vardır, insanları yanıltma yeter dön bir etrafına bak ok
    Sesli görüşmede Turkcell'in yanına yaklaşamaz.

Köy için birşey diyemeyeceğim. Belki vardır, belki hiç şebeke yoktur.

Hem TT hem Turkcell hem Vodafone kullanan biri olarak tavsiye edermiyim? Arkana bakmadan kaç.

Benim gözlemim eksi yönleri.

Faturasızda volte yok, faturalıda ki de bir halta yaramaz.

Vowifi yok.

Fatura aşımsız bir tarife seçersen sürekli kotanı takip etmek zorunda kalırsın, yoksa güm..

1 ay sonra tarife değiştirmek istersen farklı fiyatlandırmaya maruz kalırsın.

Sesli görüşme dediğim gibi kötü.

İnternet hızı stabil değildir, biryerde 50 60 alırsın, 300mt ilerde 5-10

Taahhüt sonunda her müşteriye farklı fiyatlandırma yapar.

Mh bi halta yaramaz, destek için twitter kullanmalısın. Çünki daha yetkililer orada bulunuyor.

Hattını faturalıdan faturasıza geçirirsin, 30 lira ekstra ücret yansır ama o sana verilmez.

Silsüpürden başka hediye alabileceğin bir sistemi yoktur.

.......... bu böyle gider.

Çokmu ağır oldu ne

Artı yönü ise fiyatı bence... kullanan da bu yüzden kullanıyor, aman en iyisini kullanayım demiyor. Ucuz olsun alo desin story açsın yeter yani.

Nihayetinde en ucuz operatör, pek bir beklentiye girme. Ha çektiği yerde de çekiyor meret,ama biraz şans lazım. Ya da Bursa'ya taşınmalısın

Ha tabi git dene, ama yukarıda yazdıklarıma maruz kalman muhtemel. Olmadı Turkcell'e geri gelip taş gibi yeni tarifelerden faydalanırsın. Nihayetinde TT gibi farklı yerde 90 gün geçirmelisin gibi saçma kuralı yok.
  • Sesli görüşmede Turkcell'in yanına yaklaşamaz.

Köy için birşey diyemeyeceğim. Belki vardır, belki hiç şebeke yoktur.

Hem TT hem Turkcell hem Vodafone kullanan biri olarak tavsiye edermiyim? Arkana bakmadan kaç.

Benim gözlemim eksi yönleri.

Faturasızda volte yok, faturalıda ki de bir halta yaramaz.

Vowifi yok.

Fatura aşımsız bir tarife seçersen sürekli kotanı takip etmek zorunda kalırsın, yoksa güm..

1 ay sonra tarife değiştirmek istersen farklı fiyatlandırmaya maruz kalırsın.

Sesli görüşme dediğim gibi kötü.

İnternet hızı stabil değildir, biryerde 50 60 alırsın, 300mt ilerde 5-10

Taahhüt sonunda her müşteriye farklı fiyatlandırma yapar.

Mh bi halta yaramaz, destek için twitter kullanmalısın. Çünki daha yetkililer orada bulunuyor.

Hattını faturalıdan faturasıza geçirirsin, 30 lira ekstra ücret yansır ama o sana verilmez.

Silsüpürden başka hediye alabileceğin bir sistemi yoktur.

.......... bu böyle gider.

Çokmu ağır oldu ne

Artı yönü ise fiyatı bence... kullanan da bu yüzden kullanıyor, aman en iyisini kullanayım demiyor. Ucuz olsun alo desin story açsın yeter yani.

Nihayetinde en ucuz operatör, pek bir beklentiye girme. Ha çektiği yerde de çekiyor meret,ama biraz şans lazım. Ya da Bursa'ya taşınmalısın

Ha tabi git dene, ama yukarıda yazdıklarıma maruz kalman muhtemel. Olmadı Turkcell'e geri gelip taş gibi yeni tarifelerden faydalanırsın. Nihayetinde TT gibi farklı yerde 90 gün geçirmelisin gibi saçma kuralı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 9 Ağustos 2019; 15:29:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adapazarı camilide an itibariyle 5.2 mbps alıyorum, turkcell pek farketmiyor hız olarak burada vfden daha iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yukarıdaki arkadaş bu forumdaki en büyük Turkcell aşığı, gönüllü savunucularından biri öncelikle seni yanıltmasın derim.
    -Sesli görüşme kalitesi normal ve gayet iyi, kesilme vs. asla yaşamadım.
    -4.5G kapsaması iyi, hızları stabil sayılır, şehir merkezinde en kötü yerde 50 mbit alıyorum.
    -Sil Süpür çok güzel ayda en az +2 GB hediye geliyor.
    -Müşteri hizmetleri kullanmasını bilene iyi, ne diyor diye dinlemiyorlar sonra ağlıyorlar çok kötü bik bik diye. Ben her aradığımda sorunuma çözüm buldum. Sana müşteri hizmetlerine bağlanabilmen için kısayolu da söyleyeyim.
    444 1 444'e bağlanıp hoş geldiniz mesajını duyduğunuz andan itibaren sırasıyla 1 > 3 >0 ya da 1 > 5 > 4 > 0 ve müşteri hizmetleri karşınızda.

Diğer bahsettiği hususlar farklı fiyatlandırma ve fatura aşımı Turkcell ve Vodafone da yok mu? Hem de ağ babası var yani hiçbir operatör masum değil hepsi yeni müşteri peşinde.
    Aşım konusuna gelince aşana kadar da zaten kaç kez uyarıyor hakların %80'i bitti, son 800 mb kaldı şeklinde.
    Son olarakta evet Vowifi ve faturasızda volte servisi yok.
    Kısacası için rahat olsun, bölgende çok iyi de çekebilir kötü de. Onu en iyi orada kullananlardan öğreneceksin biz bilemeyiz. Ben sana tüm artılarını eksilerini yazdım. Karar sana kalmış, ama yukarıdaki arkadaşın malum operatöre uyguladığı çifte standarda aldanıp yanlış tercih yapma.

Saygılar.

• Ben turkcell aşığı değilim en fazla 1 hafta dayanabildim ve turkcelle geri geçtim o neden peki ? Herşeye mesaj yok tv için mesaj çek yok depo için mesaj çek... en ihtiyacın olan yerde full çeken internet çalışmaz ..arayan ulaşamaz bu bahsettiğim mersinin göbeğinde oluyor

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Öncelikle sana cevap vermeye bile tenezzül etmem normal şartlar altında ama adama hem hala göz göre göre yalan ve gerçek dışı bilgiler veriyorsun ve bunu kasten yapıyorsun hem de önceki yazdıklarınla kendinle çelişiyorsun.
    Her ay istisnasız 1000 Dakika tüketiyorum şu sesli görüşme konusunda attığın yalanı bir kere yaşasam neredeyse ben bile inanacağım. Sadece ben değil çevremde pek çok arkadaşım, tanıdığım insanlar kullanıyor böyle bir dertten yakındıklarını hiç duymadım. İstisnai durumlar olabilir teknoloji bu. Sen nerede yaşıyorsun, mağarada falan mı? Elindeki telefonun bozuk olmadığından emin misin?

Kırsalda çokça bulunuyorum, bir yerde 3G olmazsa mutlaka 4.5G oluyor 4.5G olmazsa 3G oluyor. Hızı da gayet iyi internette sörf yapıp FHD video izleyebileceğin düzeyde oluyor. EDGE'ye düştüğünü sadece şehirlerarası yollarda görüyorum, şimdi sana iki gün önce kuş uçmaz kervan geçmez bir yerde yapmış olduğum testi atacağım ama yüzün kızarır mı? Sanmam

Mh bir halta yaramaz Twitter'dan yazman gerek ne demek? Müşteri para ödediği hizmetin desteğini Twitter'dan mı almak zorunda? Belki Twitter kullanmıyor?
    Müşteri hizmetlerinin açık açık kötü olduğunu ima etmişsin sonra da olumlu yaklaştım diyorsun Yalan söylemekle kalmayıp burada bir de kendinle çelişmişsin yazık sana.

Sil süpür konusuna her hafta vakit buldukça zaten ben gelen hediyeleri atıyorum bazı aylar totalde +4 GB bile aldığım oldu ama tabii senin gibi havadan atıp tutamayacağım

12 Temmuz - 2 Ağustos arası toplam 2 GB 16 gün kullanım hakkı.

Aşım konusunu yazarken insan biraz utanır yahu alenen yanlış bilgi vermek ancak senin gibi parasını verdiği şeyleri delice savunan fanboylara yakışır zaten Şu an kullandığım tarifede aşım sonrası 500 MB 9 TL'ye tanımlanıyor ve tarifelerini %80'ninde bu böyledir ama kimisine 1 GB kimisine 500 kimisine 100 MB tanımlar, tanımlanacak internet oranı ve fiyatı tarife sözleşmesinde de açıkça belirtir Tüketmeden önce zaten 3 kez mesaj gelir ve ek paket tanımlanacağı hakkında bilgilendirilir.

"23.02.2019 tarihine kadar gecerli,mobil hat tarifesindeki 6GB'tan 1229 MB kaldi.Haklar bittiginde 500MB internet faturaya yansitilmak uzere 9 TLye tanimlanacaktir. Son 2 saat harictir B001"

Bu da Türk Telekom'un en güncel tarifelerindeki internet aşım durumunda uygulanacak esas.

Velhasıl ben senin gibi sidik yarışına girmiyorum. Kullandığım operatörü doğru bilgilerle ve gerçek bir deneyimle fikir isteyen arkadaşımıza anlatıyorum. Ama sen A operatörünü B operatöründen daha üstün olduğunu kanıtlama, A operatörünü yalan ve yanlış bilgilerle karalama, hatta B operatörünü kullanmanın ayrıcalık olduğunu düşünecek kadar vahim bir durumdasın

Ben Aria'dan tut Telsim'e kadar tüm operatörleri güncel halleri de dahil olmak üzere kullanmış biriyim, hala da işime hangisi gelirse onu tercih eder işime gücüme bakarım.

Bir operatörü kar amacı gütmeden diğer operatör karşısında yalan söyleyerek yüceltmeye çalışma psikolojisi bu noktadan sonra tıbbın konusudur.

Son olarak ultra yüce operatörüne diğer hatlarınıda taşı da memnun değilsin ya madalya takarlar belki

• Mesaj editlemeyi sevmediğim için şunu da bırakalım bonus olsun arkadaşa

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Konu sahibine yardımcı olmak değilde bana muhalefet olmak için ne mücadeleye girmişin vay beee. Canın o kadar yanmış ki yazmışta yazmışsın. Ağır ol yau sana birşey demedik firma hakkında yazdık. Vakit harcamaya değmezsin, öyle ki tek tek konulardan TT hakkında ki dediklerimi defalarca kanıtlayan farklı kullanıcıların yorumlarını toplayıp yüzüne vururdum ama değmez, nick'inin bir bölümü olan "zero" sun benim için. Daha fazla vakit harcamaya değmezsin. Sana ben neyi niye ispatliyim, TT aşkı kör etmiş.

TT'u kötüleyip Turkcell'i yücelticem vay bee Turkcell'e göre zaten kötü, ben kötülesem n'olur.

Bak işine zero

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Hız mı kapıştırıyoz? Bak duman olursun.

Bitane Turkcell hat al anlık hız testi yapalım kapıştıralım.

Bu seviyeye mi inelim yani

Ağa fenasın ya

Karşılaştırma öyle olmaz böyle olur.

TT Testleri

Resimlerde de gördüğün gibi hiç stabil olmadığı için pek test yapmam. Ne vereceğini biliyorum nihayetinde

Turkcell testleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 11 Ağustos 2019; 2:21:52 >

Yukarıda sana cevap verilmediği halde roman gibi kasti yanlış bilgilerle dolu mesaj atan sensin ben değilim o yüzden kimin canı yandığı epey açık
    Sen zaten bir şey ispatlayamazsın ancak oturduğun yerden sallarsın, ispatlayan olunca da senin tabirinle böyle patlar ne yazacağını şaşırır oraya buraya saldırırsın
    Hadi yiğidim git işine hayatta operatör fanatikliği yapıp yüceltmekten daha önemli şeyler vardır, insanları yanıltma yeter dön bir etrafına bak ok

turk telekom ne ki turkcell var iken turk telekom mobil de çöp oluyor hocam turkcell en iyi hizmetleri veriyor turk telekom 15 GB internet versin Turkcell 3 gb versin servisleri verdiği internet bile yeterli en önemlisi yollarda çekiyor turkcell en kötü 3G çekiyor avea 2G çekmediği noktalar var yani
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    Ben TT'nin çekmediği yere denk gelmedim. Çekiyor ama çekiyor işte. Turkcell performansı tabiiki veremez, bunu anlattım konuda ama zoruna gidenler var.

Orda çekiyor burda çekmiyor olayına girersen işin içinden çıkamazsın. Mesele aldığın hizmet..

Bitane TT kullanıcısı çıksın desin, beni aradılar memnuniyet anketi yaptılar sonunda da hediye verdiler. Doğum gününde hediyeyi sadece Turkcell veriyor. Bugün bayram Turkcell salla kazan hakkı verdi digerlerinde tık yok. Keza önceden interneti 2ye katlarken çök övülen TT sahura özel verdi.

Bla bla bla.. çok fazla fark var. Bunlar herkes için önemli olmayabilir, ama ben memnuniyet isterim. Robot gibi taahhüt başı ve sonunda muhattab alınmak istemem.

hocam doğu da herkes turkcell kullanıyor yollarda avea çekmeyor kaç defa jandarma da görev yaptım avea güney doğu da bile çöp gelişmesi lazım yatırım lazım turkcell daha çok kullandım kullanmadığım tarife kalmadı turkcell

borç filan bırak turkcel hemen icraya vermiyor benim arkadaşım ıphone 6 aldı durumu yok ödemedi icraya vermediler 600 gun filan beklediler taksitlendirme yaptılar hiç zorluk bile çıkartmadı turkcell niye kötü olsun avea iyi olduğu yerler var adana da güzel çekiyor mersin de aynı afyon silifke yolunda avea çekmiyor maraş adana adıyaman yollarında avea çekmiyor deneme fırsatım aynı şekilde turkcell en kötü 3G si çekti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 11 Ağustos 2019; 2:51:36 >
    İşte sorsan heryerde çekiyor, hiç sıkıntı yaratmamış. Yahu ben diyorum Turkcell'in kötü olup TT'nin iyi olduğu yerler var, ama ben buna bakmıyorum.

Ya diyorum ya iki operatörde çekecek, hızları bile varsın eşit olsun ama Turkcell yine ön plana çıkar. İnternette şakır şakır dolanırsın ama aramalarda Turkcell gibi olamaz .

Ben sesli aramada Turkcell'de ki verimi asla diğerlerinde alamadım. Sırf bunun için 2. TT hat aldım şebeke içi iyi olur diye ama yok o bile kötü.

Yaşadığım olumsuz durumları anlatıyorum sen kötülüyorsun diyorlar.

Turkcell'de yok mu var.

Normal müsteri için salla kazan çöp

Taahhüt sonu fiyatlandırması rezalet.

En düşük tarifeye geçmek istedim 3GB'a 65 lira ödettiler.

Normal müşteri için mh bağlanmak eziyet, ben bağlanamadım. Ciddi bir sorunda mh sorunu çözemez, siteden kayıt bırakmak gerek. Sosyal medya desteği rezalet, TT bile hemen arıyorken bunlar sadece mesaja cevap yazıyor.

Hediye internet kampanyalarını sınırlı kişiye veriyor, 40 takla attırıyor.

TV+, fizy, lifebox gibi krndi servisleri için ekstra ücret istiyor.

Numara yönlendirme sadece Turkcell'de ücretli.

Ek paketler akıllara zarar fiyat.

Platinum tarifeleri çöp ettiler.

TT'da Vodafone'da ki özel teklif olayı yok.

Bla bla bla.. var da var. Yaşadığım olumsuzlukları her operatör için dile getirdim, getirmekte gerek para veriyorsun sonuçta.Ama bunlara rağmen bakıyorsun parasını verdiktrn sonra diğerlerinden daha iyi hizmet alıyorsun. Paramla rezil olmalktansa basarım parayı adam akıllı kullanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 11 Ağustos 2019; 3:6:59 >

• Benim tarife 189 lira ama ödediğim faturaya bak.

40 lira fazladan veriyorum, niye? Tv+ paketi var, lifebox ek paketi var, numara yönlendirme var, var da var. E bu hizmetleri en iyi sunan Turkcell.

TT bakıyorsun prime prime diyor daha ayrıcalıklarını düzeltemedi, 3 aydır prime kodlarını veremiyor. kendi servisine özel kota bile vermiyor. Parayı versende alamayacağın hizmetleri var, Turkcell öyle değil, paran basarsın alırsın.

Bunlar hep hizmet farklılıkları, herşey kuru bir GB değil.

Yahu sınırsız Turkcell hattım var buna rağmen yine en yüksek paketlerden birini kullanıyorum. Boşuna vermiyoruz bunca parayı.

Ulan hesaplıyorumda valla 1 yıllık 1 istasyon parasını brnden alıyorlar napcan işte mecbur. Karşıdakiler çok dandik kalıyor.

yatırım olsa belki olurda herkes istediği firma dan alsın tartışmalarını anlamı yok herkes iyi kötü kendi faturasını kendi ödüyor

forum da sorun anlatmak suç değil ki ne diyelim

vodafone

turkcell

avea

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 11 Ağustos 2019; 3:23:55 >

Heh işte tamda olay bu. Kimse kimsenin faturasını ödemiyor. Faturasını ödediğimiz şeyi de eleştiricez.

Neyse ya gece gece kaptırdık konu mahvoldu

hocam baya aşım yapıyorsunuz gibi turkcell en iyi hizmet veren firma avea müşteri hzimetlerini arıyorum lte çekmiyor diyorum telefon ayarlarını yaptırıyor bu ne demek ?

superbox çekmiyor baz sorumlusu aradı çözüm için çalışıyor kusra bakmayın diyor turk telekom ise bizde sorun yok diyor şaka gibi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.