Şimdi Ara

Turkcell'den Türk Telekom'a Geçiş (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46
Cevap
0
Favori
6.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    He deyin geçin

30 lira hat faturasız olunca 29.20 hediye lira 80 kuruş normal tl olarak geliyor

Bununla paket alınmıyor görüşme ve internette düşüyor otomatik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serdarski S kullanıcısına yanıt
    Birşey düşünüp yazmıyorum, olanı söylüyorum.

Ben başıma gelenleri yazdım, inan veya inanma zerre umrumda değil.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Senin başına gelen şeyin sebebini açıklıyorum,

Ama beğenmiyorsun.

Yoksa Laf ebeliği yapıp bana cevap vermezdin.
  • serdarski S kullanıcısına yanıt
    Ama hala garip garip açıklamalar yapmaya çalışıyorsun.

O lanet olası 30 lirayla paket falan yapılamıyor, yaptığın konuşmalar ve internet kullanımları direk ondan düşüyor. O parayı ekstradan bunun için alıyorlar, sanıyorsun ki paket yapabileceksin AMA HAYIR YAPAMIYORSUN.

Ben hattı faturasıza geçirirken ekstra 30 lira aldılar mı? aldılar. Hattıma yüklediler mi? hayır. Bitti yani, sen ne dersen boş. Bununla ilgili farklı kişilerin açtığı konular dahi var.

Kuru kuruya avukatlık yapmaktan vazgeç.

Dandik operatörün dandik işleri işte, 60 lirayla ne zengin olurum ne fakir. Bende ki itibarını zedelemekten başka birşeye yaramıyor. Sen ağzınla kuşta tutsan farketmez, ben ne halt olduğunu biliyorum.

https://forum.donanimhaber.com/turk-telekom-eksik-yansitilan-aylik-ucreti-yardim--135200566

Al bak en büyük rezilliği. Bu kadar saçma sapan bir operatör olamaz. Sistemsel bilmem ne hatalarından dolayı eksik ücret yansıtılmış bla bla...

Bu rezilliği Turkcell yapsa sayfalarca konuşursunuz. Biraz tarafsız olunda eğrisiyle doğrusuyla herşeyi konuşun. O operatörün kazandığı tek kuruş senin cebine girmiyor.

Burada çoğu kişi kullandığı hizmeti sorunsuz gösterip, en iyi olarak lanse etmek için canını dişine takıyor. Kusura bakma, dediğim gibi hepsinin ne b.k olduğunu biliyorum. Siz sayfalarca şusu iyi busu iyi deseniz de çoğu PALAVRA.

Bu konuya daha fazla mesaj atmayacağım, istediğiniz kadar böğürün artık umrumda değil. Bu firmayı körü körüne savunan kişilerle muhattab olacak değilim.

• Burada tartışılacak veya yorum yapılacağına karşıklıklı ikili dialoğa dönüşmüş konu 😁✋🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.