Şimdi Ara

Turkcell'den Lifecell Sarı Günler Tarifesi! 15GB+1000DK+100SMS 65 TL! (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.529
Cevap
44
Favori
241.378
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zikuvikuzi

Turkcell mevcut abonelerine bir güzellik yapmayı hiç düşünmüyor dimi hocam?
    Biz üzülerek veriyoruz bu tarifeyi geçiş yapanlara. Bizim gözümüz yaşlı, ağzımız açık şu an. Bize bile vermiyolar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Devir için bayi 150₺ ücreti var dedi. Sizinki hangi şartlarda gerçekleşti?

• Akşam saatlerinde kapandı o zaman? Çünkü bugün 17:30 civarı hanımın hattını taşıma başvurusu yaptık bayide.

• quote:

Orijinalden alıntı: qeep

Akşam saatlerinde kapandı o zaman? Çünkü bugün 17:30 civarı hanımın hattını taşıma başvurusu yaptık bayide.
    00:00'a kadar zaman var ben en son işlemi yarım saat önce yaptım.

• Sabah hat taşınmış olacak, taşıma başvurusunda bu tarife belirtildi. Sorun olur mu tarifeye geçişte?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bugun oglen tasima icin online imza ile basvuru yaptim magzadan. Basvuru yaparken 20 sine yetisirmi diye terettut etmislerdi. Tasima yetismezse bu tarifeye gecemezsiniz demisti personel. Tasima yetismeyecegi icin kapanmis olabilir mi ?

• 15 gün önce turkcelle geçiş yaptım, fatura kesimini de 20 si yaptım ki yirmisinde bu tarifeye geçeyim diye, eğer geçişleri kapattı ve ben 20 sinde bu tarifeye geçemez isem Turkcell maceram çok kısa sürmüş olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Dik Otur

Turkcell çalışanıyım bugün itibariyle numara taşımadayla gelen abonelere kapandı bu tarife.
    20 haziran deniyordu sanki
  • hocam umarım trollsündür yoksa bu kampanyayı kaçırdığıma çok üzülürüm :(

• quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

20 haziran deniyordu sanki

Alıntıları Göster
    Zaten 20 haziran. Numara taşıma en erken 3 gün olarak hesaplanıyor bundan dolayı numara taşımalarda bu saatten sonra sıkıntı olur denildi bize.

• Hocam yakın zamanda buna benzer ya da bununla ilgili kampanya birdaha gelir mi sizce?

• keşke bittikten sonra değil de bitmeden haber verseydiniz.

• Her anımı forumda yaşamıyorum hocam bugün de şans eseri gördüm konuyu.

• yarın sabah Turkcell bayiye gitsem işlem gerçekleşmeyecek mi yani? kaçırdık mı kampanyayı?

• Eğer kapandıysa online numara taşıma başvurusu esnasında da kapanması gerekir bence o yolu denesin olumsuz yanıt alanlar

• qeep kullanıcısına yanıt
    Bayi devir için 68 TL gibi bir rakam söyledi.1 yıl boyunca 5.7 TL gibi bir rakam eklenecekmiş faturaya.

• Teknik altyapısını bilmiyorum ama imzaladığımız sözleşmeyi vermemesi çok mantıksız geliyor. Karşılıklı anlaşmışız, iki taraf da taahhüt vermiş. Taşıma yetişmezse yararlanamamak çok saçma geliyor. Benim meselem değil ki? Ayrıca buna dair bayiye sormasak sitesinde tek bilgi yok. Madem öyle neden 20 haziran diye reklamlar, duyurular? Adam 20 haziranda gidip istese veremeyecekleri belli iken neden başvuru için son tarih verilir?
    Tekrar ediyorum. Teknik kısmını bilmiyorum ama benim anladığım 20’sinde de başvuran bu tarifeyi kullanır.

• qeep kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini aradığımda bu paketde yok demişti. 7tl ne ara ücreti attıysa eskiden 2tlydi
    Telefon çocuğun eline falan geçince İnternet bitince duruyordu.

• Benim geçiş de tamamlandı, bakalım turkcell neler çektirecek bu sefer :)
    Sayenizde haberim oldu, teşekkürler. @Jazzalyn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zphr -- 18 Haziran 2019; 6:8:22 >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.