Şimdi Ara

TURKCELL'de Kablosuz Kulaklık Tanesi 40 TL - Amazonda 55 Dolar Saldırın! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.770
Cevap
28
Favori
129.080
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birini 40 tl ye satmak isteyen varsa alabilirim.Hesabına eft ya da havale yaparım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmirde alacak varsa birine talibim iki çok bana bir tanesi lazım.
  • Az sonra bittiginde,,,

Ne ara bitirdinizler

Keskeler

Vahlar

Baslar ;)

• sedkorn S kullanıcısına yanıt
    Turkcell li olanda olmayanda alıyor burada inceleme linki
    https://play3r.net/reviews/audio/kitsound-manhattan-wireless-headphones-review/
  • quote:

Orijinalden alıntı: kill1033

Amazon yorumları iyi, fiyat mükemmel.

Fakat buetooth 2.1 sanıyorum.

Her türlü acayip sıcak fırsat. sardırdım bir adet :)

Bluetooth ve kablolu bağlanma seçeneği
    18 saate kadar oyun oynama; 30 saate kadar konuşma kapasitesi
    Bluetooth Profili: Headset, handsfree, A2DP, AVRCP
    Bluetooth: V4.0+edr, Class 2
    Frekans Aralığı: 40 Hz – 20kHz
    Şarj tipi: Li-Po, şarj edilebilir
    Çalışma kapasitesi: 300 saate kadar
  • 100/40 şifre vermiyor şimdide.
    Daha sonra tekrar deneyin diyor.
  • vestel desibel kadar ses çıkarıyor mudur acaba
  • Bir türlü alamıyorum hata veriyor. Sadece bende mi hata var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: can karayel

Bir türlü alamıyorum hata veriyor. Sadece bende mi hata var acaba?

Ben de alamıyorum napsak?
  • İstanbul beylikdüzü civarında 40 tlye alacak var mı? Ona göre alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ussuz -- 12 Mayıs 2017; 16:43:48 >
  • Ihtiyacim yok almadim gonderirlerse magdur olurum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müşteri hizmetlerini aradım teyit amaçlı. 40 TL sarı kutu puanı bununla kullanılamaz dedi. Kullanan nasıl kullandı yahu iptal edip tekrar mı alayım
  • 100/40 kampanyası ile birleştirip almayı başardım, gelince bir inceleyelim bakalım. Haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • Egzersiz-Spor icin almayi dusunuyordum asagidaki yorumu gorunce vazgectim:

Not for exercise/gym! I bought these for running and gym after good reviews, so I didnt have wires in my way. These are terrible. The sound is quite good but thats about it. Their "lightweight" frame is really wide-and I have quite a big head anyway. It rests really lightly on both ears, meaning that they just fall off as soon as you move. No noise insulation at all-and you have to keep adjusting them to get the holes exactly over you ear holes to be able to hear properly/well. The plastic/metal slider adjusters are really cheap and loose. I spent an infuriating run constantly sliding the right earpiece back up the head band as it constantly falls down and wont stay at the adjusted height. And the left one wasnt much better. No wonder they put that lovely bit of string to attach it. Theyre alright if youre sitting completely still with them on but overall extremely unstable, cheaply made and horribly loose. So disappointed.

• beyler 1 alana 1 bedava diyosunuzda sipariş detaylarında 1 adet görünüyo ben iptal ediyorum bilginize :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Egzersiz-Spor icin almayi dusunuyordum asagidaki yorumu gorunce vazgectim:

Not for exercise/gym! I bought these for running and gym after good reviews, so I didnt have wires in my way. These are terrible. The sound is quite good but thats about it. Their "lightweight" frame is really wide-and I have quite a big head anyway. It rests really lightly on both ears, meaning that they just fall off as soon as you move. No noise insulation at all-and you have to keep adjusting them to get the holes exactly over you ear holes to be able to hear properly/well. The plastic/metal slider adjusters are really cheap and loose. I spent an infuriating run constantly sliding the right earpiece back up the head band as it constantly falls down and wont stay at the adjusted height. And the left one wasnt much better. No wonder they put that lovely bit of string to attach it. Theyre alright if youre sitting completely still with them on but overall extremely unstable, cheaply made and horribly loose. So disappointed.

Bende vazgeçtim.
    Baya uzun yazmış,kesin kötü bir yorumdur.

• Aldık bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unfortunately -- 17 Mayıs 2017; 23:13:12 >
  • Ben de aldım. Teşekkür ediyorum.
  • yigit_ozen kullanıcısına yanıt
    Kullanılamaz mı dedi 2.ürün gelmez mi dedi?

• Ben de almadım. Aslında bluetooth bi kulaklığa ihtiyacım var ancak, almışken iyisini almak lazım. Ürün bluetooth 2.1 mi 4.0 mı o bile belli değil.

Ve ürünün fiyatı $55 değil £21.

https://www.amazon.co.uk/d/Headphones-Earphones/KitSound-Manhattan-Bluetooth-Headphones-Compatible/B00BFSOMRS?th=1

Yani Turkcell fiyatıyla hemen hemen aynı. 1 alana 1 bedava yazısını gördüğümde ise aklıma gelen tek şey iade ürünleri elden çıkartma isteği.

Alanlara hayırlı olsun umarım beklentileri karşılar.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.