Şimdi Ara

Turkcell'de 10-20 TL ye numaranızı değiştirebilirsiniz. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
2
Favori
129.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 539 lu numara ile numara değişimine girdik. üç adet 535'li , 1 adet 531'li , 1 adet 534'lü numara söylediler seç beğen dediler. 535 lilerden seçtik bi tane. 535'li numaraları duyunca şaşırdım açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kankys

539 lu numara ile numara değişimine girdik. üç adet 535'li , 1 adet 531'li , 1 adet 534'lü numara söylediler seç beğen dediler. 535 lilerden seçtik bi tane. 535'li numaraları duyunca şaşırdım açıkçası.

Harbiden 535 iyi olur.
  • Arkadaşlar diyelim ki bu seçenekle numaramızı değiştirdik.

Eski numaramıza atılan mesajlar , arayanlar yeni numaramıza geliyor mu ?? yani eski numaramdan bana bir şekilde ulaşabilirler mi ? yoksa bu numara kullanılmamaktadır diye bir mesaj mı gider onlara.
  • bungee20
    ben 1 kere numaramı değiştirdim,bir daha değiştirmek istiyorum.Bu mümkün mü?
    Ne kadar süre beklemem gerekiyor.
  • 1 ay içerisinde 2 kez numara değişimi yapabilirsiniz
  • teşekkür ederim.
    yarın hemen değiştireyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bungee20

Gelmez.

Ulaşamazlar.

Kullanılmamaktadır anonsu duyarlar.

quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Arkadaşlar diyelim ki bu seçenekle numaramızı değiştirdik.

Eski numaramıza atılan mesajlar , arayanlar yeni numaramıza geliyor mu ?? yani eski numaramdan bana bir şekilde ulaşabilirler mi ? yoksa bu numara kullanılmamaktadır diye bir mesaj mı gider onlara.

Teşekkür ediyorum. Kız arkadaşıma numarasını değiştirticem ama hattı babasının üzerine bunada bir çözüm bulmamız lazım ne diyorsunuz ??

• telefonda siz görüşün . kız arkadaşınız babanızın bilgilerini illa ki biliyordur.

güvenlik sorusu soruyorlar anne kızlık soyadı, ne zaman kontör yüklediniz şu an kaç kontör var doğum yeriniz neresi tarihi neresi vs... şeklinde soru.. bir veya iki tane sorarlar ..

bunları bilince de numara değişimi gerçekleşmiş olur.
  • quote:

Kız arkadaşınız babasının kimlik bilgilerini temin etsin. Siz arayın, babası gibi konuşup, numarayı değiştirebilirsiniz.

quote:

Teşekkür ediyorum. Kız arkadaşıma numarasını değiştirticem ama hattı babasının üzerine bunada bir çözüm bulmamız lazım ne diyorsunuz ??

3-4 senedir (16-17 yaşımdayken bile) babammış gibi konuşup tüm işlerimi hallediyordum, anne kızlık soyadı diye sorunca babannemin kızlık soyadını söylüyorum, doğum tarihini sorunca duraksamadan söylüyorum sorun olmuyor, inanmamazlık falan yapamıyorda, tüm bilgiler doğru olunca.

Annemin üzerine bir hat almıştım, onu ben konuşup halledemiyordum. (Şuan iki hattımı kendi üzerime aldım, biri hâlâ babamın üzerine.)

• quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

quote:

Kız arkadaşınız babasının kimlik bilgilerini temin etsin. Siz arayın, babası gibi konuşup, numarayı değiştirebilirsiniz.

quote:

3-4 senedir (16-17 yaşımdayken bile) babammış gibi konuşup tüm işlerimi hallediyordum, anne kızlık soyadı diye sorunca babannemin kızlık soyadını söylüyorum, doğum tarihini sorunca duraksamadan söylüyorum sorun olmuyor, inanmamazlık falan yapamıyorda, tüm bilgiler doğru olunca.

Annemin üzerine bir hat almıştım, onu ben konuşup halledemiyordum. (Şuan iki hattımı kendi üzerime aldım, biri hâlâ babamın üzerine.)

Müşteri hizmetleri anlasa da laf etmez zaten. Öncelikle aynı kişiden kendi üzerime olan bir hat için bilgi aldım. Sonra da babamın kullandığı hat için bilgi aldım. Birinde adım Mert diğerinde Yaşar dedim. Bilgileri de ona verdim ve hiçbir sorun olmadı

• Yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar...
  • şu an hangi numaraları sunuyorlar acaba ?
  • numara değişikliği ile ilgili az önce aradım, sunular numaralar nasıl dedim, hepsi 538 ile başlıyor dedi. Ekranımda bir sürü numara var dedi hepsini sayamayacağım dedi, ben sadece bilgi almak için aradığımı söyledim. Her gün farklı prefix olabiliyor dedi.

Numara değiştiğinde, eski numaranıza ay içerisinde geri dönebilirsiniz dedi. :) bu sevindirci tabi

Başka yakın zamanda arayan oldu mu ?

Bu arada şu anki numaram 532 ile başlıyor ve faturalı turkcell bu numarayı değiştirme talebinde 538 li numaralar var dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AERN -- 5 Mart 2011; 2:30:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

gece 2 de aradığım halde 15 dk bekledim sistemde sorunmu çalışmamı ne varmış olmadı , dediğin gibi muratoto sadece 531 79 la başlayan nolar veriyor enazından birbirine benzeyen bir noyu tam gözüme kestirmiştim sistemde çalışma varmış yarın tekrar arayınız dedi korkuyorum yarın arasam 30 dk mı beklicem bu saatte ne doluluk

Bu işte şansta önemli galiba busefer m.hizmetlerini aradığım gibi açtılar telefonu :) şaşırdım beklemiyordum afalladım hatta ne diyeceğimi şaşırdım bian işimi halledip kapatmam 3 dk bile sürmedi ve 1-2 dk içinde de numaram değişti.Buarada hoşuma giden birşey var bu konuda bir netlik var mı gece 2 kez aramıştım m.hizmetleriylede görüştüğüm halde bakiye düşüşü olmadı yani 40 kuruş düşmedi.Ama bu sabah aradığımda işimi hallettim ve 40 kuruş düştü bu konu şansa olmadıysa çok güzel birşey.

Sansa degil. Turkcell'de musteri hizmetlerini aradiginizda musteri temsilcisine baglanmazsaniz bakiye dusmez.

• Az önce bende arayıp numaramı değiştirdim , 2 dakika falan sürdü.24 saat içinde değişeceğini söyledi bayan.Sundukları numaralar hep 535'li.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr.Maxim -- 10 Mart 2011; 0:05:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeStyLer9

Az önce bende arayıp numaramı değiştirdim , 2 dakika falan sürdü.24 saat içinde değişeceğini söyledi bayan.Sundukları numaralar hep 535'li.

ilginçç :) 532 sunuyorlar mı acaba:)
  • piyasaya yeni 535 li hatlar sunuldu bildiğiniz üzere 0 ile başlayan.. bu sebeple 535 li numara sunmaları normaldir yani.

535 isteyen kaçırmasın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Subat

piyasaya yeni 535 li hatlar sunuldu bildiğiniz üzere 0 ile başlayan.. bu sebeple 535 li numara sunmaları normaldir yani.

535 isteyen kaçırmasın :)

Bu 0 ile devam eden numaralar Ankarada nerede satılıyor bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege_Aşığı

quote:

Az önce bende arayıp numaramı değiştirdim , 2 dakika falan sürdü.24 saat içinde değişeceğini söyledi bayan.Sundukları numaralar hep 535'li.

Numara anında değişti bu arada

Bence bu şans işi bi arkadaşımda geçen hafta aramıştı 538 numaralar sunmuşlardı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ege_Aşığı

quote:

Numara anında değişti bu arada

Bence bu şans işi bi arkadaşımda geçen hafta aramıştı 538 numaralar sunmuşlardı.

evet cidden bana da 538li numara sundular :) bu hafta 535 sanırım arasam mı acaba:))

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.