Şimdi Ara

Turkcell Coştu Bir Kere / 12 Ay Taahhütlü Kampanyalar (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.725
Cevap
4
Favori
353.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: caymabedelli
    Sanırım beni anlamadınız..
    Bir yıl önce zaten cayma bedelli kampanyasından "12 ay kontratlı 18,18 Kr/dk" olanını seçmiştim.
    12 ay doldu. Bu sözleşmeyi yeniden yapmak istiyorum.
    İşte bunun için, hangi numaraya ne mesajı atmam gerekiyor??

BASVURU yazıp 7050 'ye gönderin demeyin, olmuyor.
    Bana direkt mesaj lazım

Evet 120h mesajını göndermeyi denedin mi?
  • quote:

Sanırım beni anlamadınız..
    Bir yıl önce zaten cayma bedelli kampanyasından "12 ay kontratlı 18,18 Kr/dk" olanını seçmiştim.
    12 ay doldu. Bu sözleşmeyi yeniden yapmak istiyorum.
    İşte bunun için, hangi numaraya ne mesajı atmam gerekiyor??

BASVURU yazıp 7050 'ye gönderin demeyin, olmuyor.
    Bana direkt mesaj lazım

Ama yukarıda EVET 120H yazarak 7050'ye yollayarak taahhüt verdim diyorsun. Bu yüzden tekrardan nasıl her yone 18 kuruş olana gececeksin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orknt

Cayma bedelliden yararlanırken tarife değiştiren hiç yok mu? Yeni dakkilar stabil yüklendi mi?

...

Şöyle bir durum var 2 hattım var.

İkisininde Paket / Kampanya

Başlangıç / Bitiş tarihleri

18 Nisan 2010 - 30 Temmuz 2010

1 hattıma kesin yüklendi ama diğerine yüklenmedi gibi

tarihler aynı ise yüklendiğinin göstergesi midir?

?
  • @coolman7 : "120H" 120 dakika her yöne anlamında.. Ben 18 Kuruş/dakika olan sözleşmenin mesaj içeriğini soruyorum.

@SeTha : Kendi hattımı 120 dakika her yöne yaptım. Bahsettiğim olay diğer, başka bir hat için geçerli. O hat daha önce 18 kuruştan yararlanıyordu. Sözleşmesi bitti. Yeniden 18 Kuruş/dakika ile devam etmek istiyorum. Bu yüzden mesaj içeriğini, yani ne yazıp 7050 'ye göndereceğimi soruyorum :)
  • quote:

@coolman7 : "120H" 120 dakika her yöne anlamında.. Ben 18 Kuruş/dakika olan sözleşmenin mesaj içeriğini soruyorum.

@SeTha : Kendi hattımı 120 dakika her yöne yaptım. Bahsettiğim olay diğer, başka bir hat için geçerli. O hat daha önce 18 kuruştan yararlanıyordu. Sözleşmesi bitti. Yeniden 18 Kuruş/dakika ile devam etmek istiyorum. Bu yüzden mesaj içeriğini, yani ne yazıp 7050 'ye göndereceğimi soruyorum :)

EVET HY18 ya da EVET H18 diyerek dene bakalım birsey olacak mı :)))))))

iyi salladım ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.R.E.S. -- 30 Mayıs 2010; 17:39:43 >
  • Arkadaşlar bende katılmak istiyorum ama bir türlü katılamıyorum size durumu anlatayim...
    8 nisan 2009 da 120 dakika 3 ay bedavalı almıştım o zaman paketsiz teklifi seçmemiştim. Daha sonra kontratımın bitimine 1 hafta kala paketsiz teklif için mesaj attım gece 00:00 da kabul edildi daha sonra arandığımda kontratım olduğunu söylediler..
    Bende bitiş tarihini sordum ve söylediler. 10 Nisan 2010 gecesi mesaj atmaya başladım ve 3 gün boyunca katılamadım....En son 13 Nİsan gecesi mesajımı attım ve gelen mesaj "Talebiniz daha önce alınmıştır.İlginiz için teşekürler." bende 15 nisan 2010 da bitecek olduğu için MÜşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım bana demesinlermi daha önce kampanyadan yararlandığınız için 2.defa yararlanamıyorsunuz.Şaşırdım bende turkcell in sitesinde yazanları söyledim.BEni bir süre beklettiler sonra geri döndüklerinde irtibat telefonu bırakın size yarın dönüş yapılacak denildi.Dönüş yaptıklarında ise aynı cümleyi tekrar kurdular 2.defa yararlanamıyorsunuz dediler...
    Şimdi ben bu 4.tekliften nasıl yararlanabilirim Üstadlardan Cevap bekliyorum..
    İlginiz için TEŞEKÜRLER...

• benmi de geçen sene 29 mayıs ta başlamış mesajı saklamıştım. az önce gönderdim 7050 ye cevap bile gelmedi. acaba gece olduğu için mi. mesai saatinde. bi daah göndersem mi acaba yoksa yarına kadar beklesem mi
  • Mesaj geciktiyse kabul edilmiştir.
    bir kaç saat içinde 120 dk yüklenme bilgisi gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz
    benmi de geçen sene 29 mayıs ta başlamış mesajı saklamıştım. az önce gönderdim 7050 ye cevap bile gelmedi. acaba gece olduğu için mi. mesai saatinde. bi daah göndersem mi acaba yoksa yarına kadar beklesem mi

7050'ye ne möesajı attınız? Evet 120H yazıp gönderdiyseniz dakikalarınız muhtemelen yüklenmiştir. OİM'den kontrolünü yapabilirsiniz.
  • Nette baktım ama çelişkili ifadeler var.

Cayma bedelli kontrata tabi iken (Her yöne 120 dk) tarife değişikliği durumunda cezai bedel yansıyor mu? Yada tarife değiştirmeye engel bir durum söz konusu mu?

Daha önceden tecrübesi\bilgisi olan arkadaş var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wwwoguz
    Nette baktım ama çelişkili ifadeler var.

Cayma bedelli kontrata tabi iken (Her yöne 120 dk) tarife değişikliği durumunda cezai bedel yansıyor mu? Yada tarife değiştirmeye engel bir durum söz konusu mu?

Daha önceden tecrübesi\bilgisi olan arkadaş var mıdır?

Gönül rahatlığı ile tarife değiştirebilirsin. Cezası yok, dakikalar iptal olmuyor.
  • birşey olmaz merak etme;)
    istedigin tarifeye geç.
  • Çok teşekkürler hızlı cevap için.
  • rica.
  • Arkadaşlar BASVURU yazıp 7050 dün gece 00:05 mesaj attım. Kaydınız alınmıştır 1 ay içerisinde aranacaksınız diye mesaj geldi sabahda gene kaydınız alınmıştır 3 hafta içinde aranacaksınız diye 2. mesaj geldi.

1-) Niye 2 ayrı mesaj aldım?
    2-) Beni ne zaman arayacaklar bunun için?
  • 1-2 gün içinde ararlar...
  • Bakma sen o iki mesaja. Cuma başvurduğum hattımı cumartesi aradılar. Cumartesi başvurduğum hattımı bugün aradılar.
  • malum 15 nisandan sonra birtakım değişiklikler oldu(aslında bi değişiklik oldugu falan yok sanırım 6 ay muhabbeti falan gecersiz yani)
    özellikle 16 nisandan sonra numara taşıma yapıp turkcelle geçip cayma bedelli almış olan(direk mesaj göndererek) arkadaşlara sormak istiyorum,
    yenilenen şartlarda "kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez" ibaresi var sizde durum nedir kullanılmayan dk lar bu aya eklendi mi yani eskisi gibi devam mı herşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhmember
    malum 15 nisandan sonra birtakım değişiklikler oldu(aslında bi değişiklik oldugu falan yok sanırım 6 ay muhabbeti falan gecersiz yani)
    özellikle 16 nisandan sonra numara taşıma yapıp turkcelle geçip cayma bedelli almış olan(direk mesaj göndererek) arkadaşlara sormak istiyorum,
    yenilenen şartlarda "kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez" ibaresi var sizde durum nedir kullanılmayan dk lar bu aya eklendi mi yani eskisi gibi devam mı herşey

Eskisi gibi devam. Ekleniyor. Ben de 15 Nisan'dan sonra kaydoldum.

• işte bu güzel oldu, kullanmadıgım bir hattımı mnt yapıp opsiyonsuz genc tarifeden acıp cayma + haftada 2 gün aldık mı tadından yenmez o zaman
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.