Şimdi Ara

TURKCELL BAS-KONUŞ SERVİSİNİ PARALI YAPTI.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dün itibariyle bas-konuş servisi aylık sabit ücret karşılığı paralı hale geldi.Avea da ücretsiz devam ediyo.Konu ile ilgili Turkcell sitesinden aldığım yazıyı aynen aktarıyorum.Yorumu sizlere bırakıyorum.

Ücretlendirme
    Turkcell faturalı hat kullanıcıları için aylık abonelik ücreti 10 YTL'dir.
    Hazır Kart kullanıcıları için haftalık abonelik ücreti 30 kontördür.
    Bu ücretler 30 Haziran 2005 tarihine kadar geçerlidir.

Yurtdışında kullanım GPRS Uluslararası Dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir.

• yazıklar olsun
  • olacagi buydu zaten.
  • agile ın
    bas konus out
  • avea 1 mayisa kadar uzatti bedavayi
    helal olsun benim operatorume
    :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: IRFUN4EVER

avea 1 mayisa kadar uzatti bedavayi

bencede avea yakında bu türkcele giydirecek gibime gelior
  • quote:

Orjinalden alıntı: IRFUN4EVER

avea 1 mayisa kadar uzatti bedavayi

hakkkaten helal ossun
  • Turkcell den bu beklenirdi , teşekkürler tcell .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Negative -- 2 Şubat 2005, 1:52:55 >
  • TURKCELL BU ARALAR MADDİ OLARAK SIKIŞIK SANKİ.HABERLERDE TURKCELLDEN BAHSEDİLİYORDU.İHALE MESELESİ.O YÜZDEN YAPMIŞLARDIR.AMA YİNEDE YAZIKLAR OLSUN.O KADAR ABONESİ VAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknode -- 2 Şubat 2005, 2:10:00 >
  • Şahsen ben kullanımıyorum ama Gerçekten Diğer GSM abonelerinden beklenebilirdi ama Turkcell'e yakışmadı

HELAL OLSUN AVEA
  • arkadaşlar ne avesaı ya avea doğru düzgün hiç bir yerden çekmiyo ya yapmayın ben turkcelli göklere çıkarmıyorum ama gene de en iyisi turkcell
  • quote:

Orjinalden alıntı: anacondaboy

arkadaşlar ne avesaı ya avea doğru düzgün hiç bir yerden çekmiyo ya yapmayın ben turkcelli göklere çıkarmıyorum ama gene de en iyisi turkcell

• TCELL'den bu beklenir!
  • yaw ben avea baskonuş yapamadım help me!!!
  • quote:

arkadaşlar ne avesaı ya avea doğru düzgün hiç bir yerden çekmiyo ya yapmayın ben turkcelli göklere çıkarmıyorum ama gene de en iyisi turkcell

nasıl çekmiyor istanbulda çekmediği bir yer bile yok neredeyse sen nerdesin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sergen_baba

quote:

benim odamda da çekmiyor avea. Ne yani odayımı değiştireyim. Avea bi tane baz istasyonu diksin buraya
  • quote:

Orjinalden alıntı: teknode

TURKCELL BU ARALAR MADDİ OLARAK SIKIŞIK SANKİ.HABERLERDE TURKCELLDEN BAHSEDİLİYORDU.İHALE MESELESİ.O YÜZDEN YAPMIŞLARDIR.AMA YİNEDE YAZIKLAR OLSUN.O KADAR ABONESİ VAR

Evet bu doğru ;
    http://www.maxicep.com/forums/index.php?showtopic=1144
  • quote:

Orjinalden alıntı: sergen_baba

quote:

arkadaş bodruma gidersin yunanistana hoş geldin mesajı alırsın tekirdağdaki yazlıkta bir arkadaş war herkesin turkcelli çekiyo bu avea bi yerden çıkmıyo ölsem avea almam ben turkcellimle memnunum
  • ne yapacaktı bi de üstüne para mı verecekti olması gereken bu
  • bu turkcelle kim dur diyecek acaba
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.