Şimdi Ara

Turkcell Aşmaz Paketler (FATURASIZ DAN FATURALI HATTA GEÇİŞ PAKETLERİ 2022) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
12
Favori
22.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Müşteri hizmetlerini arayıp geçtim ben.

• bende müşteri temsilcisini aradım bana siz taşıma yoluyla geldiğiniz için bu tarifeye geçemezsiniz dedi. İnternet üzerinde de tarifelere ayrı tıkladığımda bu tarife size uygun değildir yazıyordu ama bana uygun tarifeler kısmında aktif haldeydi oradan geçiş yaptım bende :))) bayağı sıkıntılı bir süreçti az kaldı geçemeyeceğim sandım..

• merhabalar, 9 şubatta taahhütüm bitiyor; kullandığım paket: 16 GB 1000 dakika telsiz vergisiyle 64 tl ödüyorum engelli indirimiyle. dijital uygulamasında bana taahhüt yenilemesinde sunduğu paket: max 16 GB 1100 dakika telsiz vergisiyle 75 tl geliyor. aşmaz 16 paketini düşünüyorum faturasız geçip tekrardan faturalı düşünüyorum; telsiz vergisiyle 61 tl civarına geliyor.
    sizce nasıl olur. faturasız geçip bir ay sonra aşmaz 16 paketini alabilirim değilmi birde faturasız tarifesine geçtğimde engelli durum bildirimim silinmiyor değil mi?
    teşekkürler şimdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell'in de zam yapması bekleniyordu.Ama yılbaşından uzun bir süre akıllı paketlerini ve dev80'i kapatmadı hala da bekleyen varsa ne diyeyim ben fiyatlar malum ortada enflasyon kol gibi faturalar kol gibi.
    Bimcelle kızıyorduk lakin gene en ucuz o kalacak gibi görünüyor aralarında.

• Bu fiyatlara şaşırmayın alışın. Bu dolar kuru bu enflasyonda ne bekliyorsunuz ki?

• hsnzby H kullanıcısına yanıt

Silineceğini zannetmiyorum hocam, ama öyle bir durum olursa da, durumunuzu yeniden Turkcell'e bildirebilirsiniz

• Teşekkür ederim hocam. Peki hattımı taşıyım geri dönmek mi yoksa faturalıdan faturasıza mı taşımak? 15 1GB 1000 dakika kullanımı olan için ?

• hsnzby H kullanıcısına yanıt

Git gel daha mantıklı hocam

• Turkcell'in faturasız yıllık paketi dururken bu paketlere geçmek mantıklı değil evde wifi olmak şartıyla tabi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Turk Telekom'un faturasızdan, faturalıya geçişe özel 15 GB 49 TL, 20 GB 55 TL Prime Aşmayan tarifeleri var. Bende 15 GB 49 TL olana kapak atmaya çalışacağım, Vodafone'da durmam kabahat. Bu tarifelere nasıl geçiliyor, bilgim yok, bayilerden geçiliyor galiba.

@~Lion King~ Hoşuna gitti mi hocam? 15 GB 49 TL Turk Telekom Prime?

• Turkcell Aşmaz Paketler (FATURASIZ DAN FATURALI HATTA GEÇİŞ PAKETLERİ 2022)bireysel.turktelekom.com.tr
    Faturalı Ol 15 GB Tarifesi > Tarife ve Paketler > Web > Türk Telekom
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturali-ol-15-gb-tarifesi.aspx

Şöyle bir şeye denk geldim bu devam ediyor mu acaba?

• simos35 kullanıcısına yanıt
    Ya kapanmıştır ya da özel teklifle geliyordur. Hiç gözüme çarpmadı, büyük ihtimalle kapanmıştır. Turk Telekom için güzel fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 5 Şubat 2022; 4:58:8 >
  • Bana da öyle geliyor şu dönemde TT hayatta yedirmez 15GB'ı 45 TL'ye.

• Akıllı paketi ilk çıkış fiyatıyla kullanan son neferler olarak artık turkcell defteri kapanıp turk telekom defteri açılacağı garantileşti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu kampanyayı bulamadim hocam 20 gb 55 tl iyiymiş. Link falan var mı? Ona göre bizde geçelim.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Atalım mı kendimizi Turk Telekom'un kollarına?

• Temmuza kadar tcell kalitesini yaşayacağım doya doya sonra zaten istesem de bulamamTurkcell Aşmaz Paketler (FATURASIZ DAN FATURALI HATTA GEÇİŞ PAKETLERİ 2022) Temmuz'da tartışalım bu meseleyiTurkcell Aşmaz Paketler (FATURASIZ DAN FATURALI HATTA GEÇİŞ PAKETLERİ 2022) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 5 Şubat 2022; 21:9:0 >
  • @Martin Linnes Bugün arkadaş 2 bayiye sormuş eski tarifelermiş.

En günceli bunlar gibi duruyor.

Yeni Aşmayan Prime 15GB 49 TL en ideali bu gibi duruyor ama sanırım faturasızda 31 gün kalma ve 12+12 şartı can sıkıyor. Diğer 12 ay zorunlu değilse yine de tercih edilebilir gibi.

Turkcell Aşmaz Paketler (FATURASIZ DAN FATURALI HATTA GEÇİŞ PAKETLERİ 2022)
    Turkcell Aşmaz Paketler (FATURASIZ DAN FATURALI HATTA GEÇİŞ PAKETLERİ 2022)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simos35 -- 6 Şubat 2022; 0:18:4 >

• simos35 kullanıcısına yanıt
    Bu 15 GB 49 TL'ye nasıl geçiliyor?

Bayiden mi MH'den mi..

• Bilmiyorum sitesinde "Türk Telekom mağazalarına gelerek veya 444 1 444 müşteri hizmetleri aracılığı ile Yeni Aşmayan Prime tarifelerine geçiş yapabilirsiniz." yazıyor ama 24 ay taahhüt işi bozar. İkinci 12 ay için 57 TL diyor.

https://www.turktelekomprime.com/tarifeler/asmayan-15-mevcut

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.