Şimdi Ara

TURKCELL 500DK+HY1000SMS+2GB=25₺ gnctrkcll (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.399
Cevap
77
Favori
257.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faturali icin bu tarz bir kampanya yok mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seedless

31 Mayıs'a kadar uzatılmış kampanya.

Başlıktaki kampanyadan ayrı olarakmi alıyoruz bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: asdemre

ARKADASLAR 31 mayisa kadar uzatildi. Bilginize

Sadece 6tl ye aldığımız ek sms ve internetin süresi mi uzatıldı yoksa yeni geçiş yapılan turkcellere verdikleri yıldız 500dk da uzatıldı mı ? Yani karışık oldu şuan aynı şekilde hiç bir değişiklik olmadan mayısa kadar uzadı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave error

quote:

Orijinalden alıntı: asdemre

ARKADASLAR 31 mayisa kadar uzatildi. Bilginize

Sadece 6tl ye aldığımız ek sms ve internetin süresi mi uzatıldı yoksa yeni geçiş yapılan turkcellere verdikleri yıldız 500dk da uzatıldı mı ? Yani karışık oldu şuan aynı şekilde hiç bir değişiklik olmadan mayısa kadar uzadı mı?

Yıldız 500 de 30 nisan yazoyor hala

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-500-paketi

ve bu şu anlama geliyor olabilir, numara taşırken direkt yıldız 500 paketi ile geçiliyorsa, sonrasında 6 tl ye ek olan kısmı almak için zaman vermişler gibi duruyor.

ve 31 mayısa kadar uzadı bilgisi yanlış gibi, buna dikkat etmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 28 Nisan 2014; 17:58:07 >

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Onu da düzeltirler bir iki güne
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    bi mail atalım bakalım düzeltmeyi mi unuttular yoksa tırt olmayalım
  • 6 tllik paketi almak için 10 tl yükledim nar paketi olmuş aksam akşam 10 tl zarar

• quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Arkadaşlar taşı taşı olmuyor bugün denedim. 30 gün kuralı işliyor (vodafone'da işlemiyordu)
    En sonunda yeni Turkcell hat almak zorunda kaldım.
    Böyle sisteme de lanet olsun

Hat kaç para hocam? Yeni hat alinca daha mi hizli oluyor.

Nano sim şeklinde 20tl yuklu hatta 60tl verdim.
    Biraz kaziklanmis olabilirim.
    Tabi ki daha hizli oluyor aldiginiz an aciliyor hat

Saolasın, yarın alıyorum bir hat burada 25 tl dediler ama nano vs demedim, bana nano hat lazım...
    Olmadı eski hattı küçültürler..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bugun turkcell bayiine sordum sadece 3 aylik boyle dedi
    hatta cocukla muhabbet ettik insanlari kandiriyoruz 3 ay boyle sen gecme bosver dedi (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: owin

bugun turkcell bayiine sordum sadece 3 aylik boyle dedi
    hatta cocukla muhabbet ettik insanlari kandiriyoruz 3 ay boyle sen gecme bosver dedi (:

Şaka yapmış olmasın?
    Gerçi bana da 6 tllik ek paket yani 2gb 1000 sms olayı turkcell için aşırı iyi gibi geliyor.
  • 2 gün önce Turkcell M. hizmetlerini aradım. Hattımı taşırsam, işlem 30 Nisan'a yetişmezse ne olur dedim.
    Tarifeden yararlanamazsınız dedi telefondaki bayan. Neyse riske etmemek için başvuru yapmadım derken bugün Turkcell'den aradılar önceki konuşmalarıma istinaden, ben hiç bişi demeden kampanya uzatıldı geçebilirsiniz sorun olmayacak dendi.
    2-3 kere sordum net konuştu kesinlikle uzatıldı, konuşmalarımız kayıt altındadır vs. dedi.

İnşallah bir sıkıntı çıkmaz yoksa bir daha geçmemek üzere Turkcell defterini kapatacağım.
  • Şöyle bir şey var, ek paket uzatılmışsa doğal olarak da ana paket de uzatılmıştır. Ek paketi almak için önce ana paket gerekli sonuçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: seedless

Şöyle bir şey var, ek paket uzatılmışsa doğal olarak da ana paket de uzatılmıştır. Ek paketi almak için önce ana paket gerekli sonuçta.

beyler turkcell çalışanı olduğumu başlıkta belirtmiştim. :) resmi açıklama geldi, 31 mayıs'a kadar uzatıldı. forumda pek aktif değilim, bu yüzden pek takip edemiyorum. ankara'da iseniz işlemlerinizi halledebilirim hem ilk elden ilgilenirim hem de bana yardım etmiş olursunuz. :) numaram 506 836 54 64. ankara dışındaysanız bile arayıp danışabilirsiniz. maksat yardımlaşalım. :)

• Kampanyanın uzayacağı çok belliydi zaten. Turkcell'in hep yaptığı şey bitiş tarihlerini kısa tutup, sonradan kampanya bitiş tarihi ertelemek.

Bu paketin bitiş süresi var mı? 12 aylık falan mı? Çünkü ek paketin açıklamasında ana paketin olduğu 12 ay ay boyunca devam eder diyordu.

• mayısın 27'sinde yeni açtığım hattın 90 günlük süresi doluyor, turkcell'e taşımak istiyorum. 31'ine kadar taşıma işlemi gerçekleşiyor mu?
  • 532 faturalı hat alıcam ve hemen ön ödemeliye gecicem bu arada 60-70 tl gidecek olsun direk bu tarifeye gecebikirmiyim acaba ?

• Yapma etme yaptığın masrafa değmez eskide kaldı o 532 nin karizması
  • beyler çok acil cevap lazım.turkcelle gittim ve ordaki kadın bana bunun internette 12 ay oldgunu fakat sürenin 6 ay olduguunu söyledi.6 ay geçerli olucakmış cunku herhangi bir tahahhüt yok dedi isterseniz faturalı da var 12 ay sözleşmeli ama hem fyt fazla hem interneti azmış.varmı bu konu hakkında bilgisi olan 6 ay mı gerçekten
  • Arkadaşlar şuan avea'dayım numaramı taşıyıp bu paketi "Her Yöne 500 dk" şeklinde alma şansım var mı?
  • TIM bana 12 ay dedi. Varsın olsun 6 ay devam etsin ne fark eder. Zaten 3 ayda bir kampanya dönüyor. Taşırsınız numarayı diğer operatöre
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.