Şimdi Ara

TURKCELL 500DK+HY1000SMS+2GB=25₺ gnctrkcll (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.400
Cevap
77
Favori
257.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mokoenaaa

beyler çok acil cevap lazım.turkcelle gittim ve ordaki kadın bana bunun internette 12 ay oldgunu fakat sürenin 6 ay olduguunu söyledi.6 ay geçerli olucakmış cunku herhangi bir tahahhüt yok dedi isterseniz faturalı da var 12 ay sözleşmeli ama hem fyt fazla hem interneti azmış.varmı bu konu hakkında bilgisi olan 6 ay mı gerçekten

O aptal TİM'lere aldırış etmeyin. Sitede 360 gün yazıyor. Size faturalı hat satmak için abuk subuk laflar ederler.
  • Equris kullanıcısına yanıt
    25 + 6 = 31 ₺ Şeklinde yaparsan her yöne 500 dk 1000 sms 2 gb internet olur.

25 TL'lik kampanya :https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/konusma/her-yone-500-dk-paketi-kampanyasi

6 TL'lik kampanya :https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-ek-genc-paketi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 29 Nisan 2014; 5:39:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AkidTurk

25 + 6 = 31 ₺ Şeklinde yaparsan her yöne 500 dk 1000 sms 2 gb internet olur.

25 TL'lik kampanya :https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/konusma/her-yone-500-dk-paketi-kampanyasi

6 TL'lik kampanya :https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-ek-genc-paketi

6tllik olani 2 defa alabilirmiyiz

• Maalesef alamazsınız :

Kazanılan faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez. 30 gün içinde kullanılmayan kampanya kapsamında sunulan faydalar bir sonraki döneme devretmez. Paket 30 gün içinde bir kez alınabilir. Paketin tekrarlama süresi, son paket alındığı tarihten itibaren 30 gün olacak şekilde yenilenecektir. Kampanyanın ticari amaçlı olarak kullanılmaması gerekmektedir. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak, ilgili paketin satışı durdurulabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir

• 30 yaşına girecem. acaba bu kampanyadan yararlanabilir miyim ? hattım vodafone suan ?
  • Hattımdaki paket ayın 6sında bitiyor..Tüm koşullar sağlanmasına rağmen ve paketi iptal etmek için 50 kere sms atmama rağmen binbir dereden su getirip beni oyalayan Turkcell ayın 6sındada 90 gününüz doldu, yada ayın 30u geçti diye tutturursa ahdım olsun en uyduruk avea tarifelerine geçeceğim.

adamlarda nasıl bir mantık varsa bir paket bitmeden diğerinin kaydını alamıyor.. ayın 6sında bitiyorsa digeride 6sında başlasın ne diye magdur edersinki teknolojiden, hızdan bahseden turkcell bu konuda çok kötü çuvalladı...

• different35 D kullanıcısına yanıt
    Hocam gidin bir TİM'e başvurun. Yaşınız tutmasa da onlar hallediyorlar. Ben ve bir çok arkadaş bu şekilde yararlandık.
  • Hatta geçtim şuan paketten yazıyorum. Yalnız hat babamın üstüne. Lendi üstüme alsam sıfırlanır mı her şey? Paketi tekrar alabilir mıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: tolga164

25 yaşının altında birisinin tc numarası ile geçebilirsiniz

nasil gecebiliriz birazz acıkarmısın nereye başvurucaz herhangibi ücret ödicekmiyiz tşkler.
  • Müşteri Hizmetlerinden de teyit ettirdim 31 Mayıs 2014 tarihine kadar uzatılmış tarife.
  • Arkadaşlar faturalıdan hazırkart a geçip yararlanan oldu mu acaba? Hazırkart a geçiş için başvurdum ama MH den aradılar faturalıda kalın bu paketler yeni hazırkart alımında yada numara taşımada geçerli siz yararlanamazsınız dedi, inanmadım tabiki, ben donanımhaber ahalisine bi sorayım dedim, tekrar arayacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

quote:

Orijinalden alıntı: 10ly_10ur

Tasinmam gerceklesti. YILDIZ GENC yazip 2222 ye yolladigimda paketide sorunsuzca satin aldim. Kullandigim numara babamin uzerine btk ucretsiz numara tasima olayini 2014 ekime kadar uzatti mi? Bilgisi olan var mi?

bunu bende merak ediyorum bayi 40 tl istedi

Benden 46 lira istedi bilgi varsa sycak fyrsat olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA, 25 yaş altı TC KİMLİK OLMADAN bu pakete beni kaydedecek TİM var mı bildiğiniz?

TCELL çalışanı arkadaşlardan da PM bekliyorum mümkünse.
  • 25 yaş zorunluluğu yok hat babamın üzerine olmasına rağmen kullanıyorum bu arada her yone 250 dk yetersiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyitonbaşi

25 yaş zorunluluğu yok hat babamın üzerine olmasına rağmen kullanıyorum bu arada her yone 250 dk yetersiz.

Zorunluluk var, ama bazı tim'ler geçiş işlemi sırasında bir şekilde hallediyor bunu.
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Bakırköy civarında böyle bir tim var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: seyitonbaşi

25 yaş zorunluluğu yok hat babamın üzerine olmasına rağmen kullanıyorum bu arada her yone 250 dk yetersiz.

Zorunluluk var, ama bazı tim'ler geçiş işlemi sırasında bir şekilde hallediyor bunu.

yıldız genc yazıp göderdim paket onaylandı time gitmedim. 1 ay önce türkcelle geçiş yapmıştım o zaman 30 liraydı sistemin açığına denk gelmiş olabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soykanhalil -- 29 Nisan 2014; 17:13:27 >
  • coolman7 : Ben yenibosnada sordum bir yere, 25 yaş üstüyüm dedim, geçiş sırasında onu hallediyoruz biz demişti. Başkasına sordum o faturalı tarife diyince hiç devam etmeden uzadım o timden. :)

seyitonbaşi ; hocam şart yok demek doğru değil , sizin mesajı okuyup şart yokmuş hadi geçelim o zaman diyecek kişiler madur olabilir, belki hat taşıma sırasında tim de size tc numarasına gerek kalmadan bir şekilde halletti, ya da babanız geçiş sırasında bu bilgiyi verdi.
  • Son 90 günde Turkcell'e geçen ve 25 yas altı herkes bu kampanyadan faydalanıyor bu bir acik degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: AkidTurk

Son 90 günde Turkcell'e geçen ve 25 yas altı herkes bu kampanyadan faydalanıyor bu bir acik degil.

hat babamın üzerinde ve 25 yaşında değil açık derken bunu kastettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soykanhalil -- 29 Nisan 2014; 23:02:11 >
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.