Şimdi Ara

TURKCELL 500DK+HY1000SMS+2GB=25₺ gnctrkcll (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.399
Cevap
77
Favori
257.794
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel ama ben zaten 250+250 1000sm 1gb 30 tele paketine geçtim 1 ay önce.bunada geçebilirim sanırım.
  • SADECE GENÇTURKCELLİLERE ÖZEL BİR TARİFE. GENÇ TURKCELLİ OLMAYANLAR 18-25 YAŞ ARASI BİRİSİNİN KİMLİĞİ İLE HERHANGİ BİR BAYİİDDE GENÇTURKCELLİ OLABİLİYOR.
  • OK, her ne kadar daha Turkcell bilmese bile biz artık böyle bir kampanya var biliyoruz, o cepte. Peki nasıl katılıyoruz? Şartları neler? Bu paketin geçerlilik süresi kaç ay veya yıl? O belli mi arkadaşlar?
  • Cevap bekliyoruzzz acil..

vodafonun 25 tl ye 500 dk 5000 bin sms 2 gb faturalı kampanyası çıktı diye ona geçecektim ama bu çıkarsa hiç geçmem turkcell kalitesi yeter
  • 250+250 olması kötü olmuş.

Bunun üzerine ekleyebileceğimiz ucuza dakika var mı?
    Paket filan?

Yoksa bu kadar yetmez.Ortada kalırız.
  • Kotaless kullanıcısına yanıt
    link var mı?
  • biraz daha detaylansın bakalım henüz sitede yıldız ek genç paketi diye bir paket yok
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Yıldız 500 Paketi:http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-500-paketi
    Yıldız Ek Paketi:http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-ek-paketi

Henüz "Yıldız Ek Genç Paketi" yok. Yakında çıkar kokusu.

Bu durumda 25 yaş limiti mi olacak? Yaş limitini aşmanın yolu var mı?
  • Drak44 D kullanıcısına yanıt
    5 TL lik otomatik paket vardı. Kayıt oluyorsun, HY100dk, HY100sms ya da 100mb ekliyor, pakette hangisi bittiyse artık. Ama çok konuşana bu da yetmez tabi. Bu paket tam bana göre, az konuşan, netkolikler için.
  • :Fatih: kullanıcısına yanıt
    Vodafone 'daki o tarife hangisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Evet 25 yaş sınırı var. Sınırı aşmanın bir yolu var mı bilmiyorum.
    Onlar şu anda kullandığım (kullandığımız) paket. Bu GençTurkcell Ben Yaptım gibi bişey olacak sanırım. Net şartlar ve katılımı 4 gözle bekliyoruz.

25 yaş sınırını aşmak çok kolay, o dert değil. Yeterki kampanya şartları netleşsin. Yaş sınırının nasıl aşılacağı bol bol yazılır çizilir burada, rahat ol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 7 Nisan 2014; 17:06:56 >
  • bende geçebilirim mesajım bulunsun. Her türkcelle sorsam bilgileri var mıdır
  • takip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heryöne 500dk olsa bugün başvuru yapardım

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Yıldız 500 Paketi+Yıldız Ek Genç Paketi olacak. Henüz "Yıldız Ek Genç Paketi" yok. İlk sayfadaki fotoğraflarda yazıyor.
  • Harika paket ama sınıfta turkcell çekmiyor

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Çok konuştuğum yok aslında.
    İş gereği konuşmak gerekiyor.
    Bir de çevremde Türkcelli çol az.
    Her yöne 500 olsa en azından iyi olurdu.
    2 gb net çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

Cevap bekliyoruzzz acil..

vodafonun 25 tl ye 500 dk 5000 bin sms 2 gb faturalı kampanyası çıktı diye ona geçecektim ama bu çıkarsa hiç geçmem turkcell kalitesi yeter

2gb paketlisi hangisi ben ayni paraya 1 gb aliyorum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.