Şimdi Ara

TURKCELL 4.5G Tarifeleri Açıklandı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tlserkan

TurkTelekom da 8Gb 65Tl, Vodafone da 85TL,, Turkcell 49 TL daha ne olsun ki..

Keşke daha uygun olsa hepsi tabi ama işte.

Gençler, öğrenciler naapsın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heathrow is humanist H kullanıcısına yanıt
    Valla bende öğrenciyim hocam yurtta kalıyorum ve interneti yok denecek kadar kötü gb yetmiyor mobil de. Mecburen yüksek kotalı birşeye geçeceğim böyle 8Gb filan olunca seviniyoruz.. :(

• tlserkan kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun. 8 GB 49 TL fena degil.

• mantıgı pek çözmedim. 4.5G hız kullanıyoruz diye 39 lira mı ödeyecez 2 gb kotaya ? eee aynı tarife vodafone ve turktelekom'da yarı fiyatına ucuzu zaten var ? 4.5G alsam ne ? almasam ne olacak ? sizin yapacagınız mantiginiza
  • Pahalı. Hayal kırıklığı resmen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olması gereken:

50 GB - 1000 Dk. - 1000 - 60TL.
    20 GB - 1000 Dk. - 1000 - 45TL.
    15 GB - 1000 Dk. - 1000 - 40TL.
    10 GB - 1000 Dk. - 1000 - 35TL.
    6 GB - 500 Dk. - 1000 - 28TL.
    4 GB - 500 Dk. - 1000 - 25TL.
    2 GB - 500 Dk. - 1000 - 19TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerk88 -- 31 Mart 2016; 22:04:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heathrow is humanist

quote:

Ttnet kullanan tanidiginiz varsa 1000 dakika 1000 sms 7 gb 39 liraya alinabiliyor bir arastirin isterseniz.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/turk-telekom-paketleri/kampanyalar/Sayfalar/cepten-buyuk-bayram-kampanyasi.aspx

• ilkerk88 kullanıcısına yanıt
    Bunlar tam tersi yapmış ilk 3ay 2katı kotaları var. Sonrasında değişecek fiyat atmadan kota artacakmış.

4GB-40
    8GB-50
    12GB-60
    ... Gibi gibi.. Böyle olursa diğerlerinden uygun en azından şimdilik. İlk 3ay sonra göreceğiz. Ben 8Gb lık olana geçebilirim.
    Keşke şöyle 50liraya 15-20gb olaydı :(

Bu arada 50 gb ı 50 liraya ev internetlerine anca veriyorlar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlserkan -- 31 Mart 2016; 20:48:20 >
  • quote:

Bunlar tam tersi yapmış ilk 3ay 2katı kotaları var. Sonrasında değişecek fiyat atmadan kota artacakmış.

4GB-40
    8GB-50
    12GB-60
    ... Gibi gibi.. Böyle olursa diğerlerinden uygun en azından şimdilik. İlk 3ay sonra göreceğiz. Ben 8Gb lık olana geçebilirim.
    Keşke şöyle 50liraya 15-20gb olaydı :(

Bu arada 50 gb ı 50 liraya ev internetlerine anca veriyorlar :D

Mesela 4 gb paket aldın.
    İlk ay normal 4 gb
    İkinci ay 8 gb
    Üçüncü ay 16 gb
    Dördüncü ay hoop yine 4 gb. 8-16 ya alışan bünye tabi ek kota isteyecek 4-5 liraya da ek kotadan kitlerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lovelysy

quote:

Orijinalden alıntı: heathrow is humanist

quote:

Ttnet kullanan tanidiginiz varsa 1000 dakika 1000 sms 7 gb 39 liraya alinabiliyor bir arastirin isterseniz.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/turk-telekom-paketleri/kampanyalar/Sayfalar/cepten-buyuk-bayram-kampanyasi.aspx

Evet o da cazip bir seçenek.

• Bu fiyatları ilerde,mecbur düşürürler
    Önümüzeeki günlerde rekabet artar

• ilkerk88 kullanıcısına yanıt
    4-8-16 nasıl oldu hocam anlamadım :D
    3 ay 8-8-8 değil mi ki? Yarın resmi sitesinde açıklama yer alacakmış ordan bakarız artık.
    3aydan sonra kaan bey tarifeler değişecek kotalar artar demiş ama.

• tlserkan kullanıcısına yanıt
    ilk mesajda şöyle bir cümle var buna göre düşündüm ben

quote:

Terzioğlu, “Müşterilerimize ‘hızım arttı, kotam bitecek’ sıkıntısı yaşatmak istemiyoruz. 4.5G’ye geçen müşterilerimizin kotalarını ilk 3 ay boyunca ikiye katlayacağız, 3 ayın sonunda da fiyat artışı
    olmaksızın daha yüksek kotalı tarifelerden yararlanabilecekleri sürpriz tekliflerimiz olacak” dedi.

yani 8-8-8 yada 4-8-16 farketmez önce yüksek kotaya alıştırıp sonra ek kota satmak var burada bence doğru değil.
  • Bu tarifeler hatali diye turkcell calisanlarina mail dondu

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerk88

Olması gereken:

50 GB - 1000 Dk. - 1000 - 50TL.
    20 GB - 1000 Dk. - 1000 - 45TL.
    15 GB - 1000 Dk. - 1000 - 40TL.
    10 GB - 1000 Dk. - 1000 - 30TL.
    6 GB - 500 Dk. - 1000 - 28TL.
    4 GB - 500 Dk. - 1000 - 25TL.
    2 GB - 500 Dk. - 1000 - 19TL

Oldu olcak üstüne para versin operatör size. Avea en ucuz operatör o bile bu fiyata bu hizmeti sağlayamaz.
  • fiyatlar çok pahalı.
  • muratai kullanıcısına yanıt
    Benim bashsettiğim 2-4-6 gb lık paketleri diğer operatörler hemen hemen aynı fiyata veriyorlar zaten. 10 gb ve üstü paket fiyatları da yapılan 4G reklamlarına göre olması gereken şekilde hiç abarttığımı düşünmüyorum.

not: ilk mesajımda ufak fiyat değişikliği yaptım.
  • Turkcell her zamanki gibi pahalı fiyat politikasina devam ama onlarda hakli. Pahalılık=Kalite olduğunu sanan insanlardan ülkemizde oldukça fazla. Buda Turkcell açısından bir nevi ekmek kapısı. iPhone ve Turkcell müthiş bir kombo

• quote:

Orijinalden alıntı: StackOverflow

Turkcell her zamanki gibi pahalı fiyat politikasina devam ama onlarda hakli. Pahalılık=Kalite olduğunu sanan insanlardan ülkemizde oldukça fazla. Buda Turkcell açısından bir nevi ekmek kapısı. iPhone ve Turkcell müthiş bir kombo

O komboyu ne zaman kullanırsan aradaki kalite farkını o zaman anlarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

şimdi kontrol turktelekom un elinde neden derseniz turkcel ve vodafonun fiber alt yapısı yok. turktelekom fiber altyapısını kullanacaklar. o yüzden turktelekom istediğini yaptırıyor. bu fiyattan aşağı veremezsiniz diyor. düşünsenize 50GB lık Turkcell 4.5G paketi 75tl olsa ben de dahil çoğu kişi ttnet adsl aboneliğini kapatır turkcell 50gb lık 4.5g paketine geçer.

işte bu yüzden Turktelekom mafya vari şekilde istediğini gibi yaptırımlar,koşullar sunuyor öteki operatörlere.

Ama gün gelir turkcell 81 ilde de süperonline fiber altyapısını kurarsa işte o vakit gerçek rekabet başlar.

Rekabet kurulu nun da koyduğu kurallar gereği tüm operatorlerin taban fiyatları farklı. Telekomla alakalı olan birşey değil. Söylediğiniz gibi hepsi aynı fiyata verse neredeyse herkes turkcelli olur bu da rekabeti imkansız hale getirir. En yüksek taban fiyat turkcellin sonra vodafone sonra tt diye gidiyor onlarda taban fiyatlara göre kendilerine fiyat belirliyorlar.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.