Şimdi Ara

TURKCELL 4.5G Tarifeleri Açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.5 G tarifeleri ile ilgili önemli bir açıklama yapan Turkcell, bütün abonelerin internet kotasını ikiye katlama müjdesi verdi. Ayrıca 10 maddelik bir taahhüt listesi de yayınlandı.

Kotalar ikiye katlandı

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, herkesin merak ettiği 4.5G’nin getireceği yüksek bant genişliği ve yüksek hızın kotaları nasıl etkileyeceği konusunda çok önemli açıklamalarda bulunarak
    Turkcell müşterilerine kotaları katlama müjdesi verdi.

Terzioğlu, “Müşterilerimize ‘Hızım arttı, kotam bitecek’ sıkıntısı yaşatmak istemiyoruz. 4.5G’ye geçen müşterilerimizin kotalarını ilk 3 ay boyunca ikiye katlayacağız, 3 ayın sonunda da fiyat artışı
    olmaksızın daha yüksek kotalı tarifelerden yararlanabilecekleri sürpriz tekliflerimiz olacak” dedi.

Turkcell 4.5 G Tarifeleri ve Fiyatları

Turkcell'in açıklamış olduğu yeni 4.5 G tarifeleri 2 GB'dan başlayıp 50 GB'a kadar değişen kapasitelere sahip. Fiyatlar ise 39 TL'den 149 TL'ye kadar değişen fiyatlarla karşımıza çıkıyor.

TURKCELL 4.5G Tarifeleri Açıklandı

50 GB - 1000 Dk. - 1000 - 149TL.
    20 GB - 1000 Dk. - 1000 - 119TL.
    15 GB - 1000 Dk. - 1000 - 99TL.
    10 GB - 1000 Dk. - 1000 - 79TL.
    6 GB - 500 Dk. - 1000 - 59TL.
    4 GB - 500 Dk. - 1000 - 49TL.
    2 GB - 500 Dk. - 1000 - 39TL

Şahsi görüşüm. Resmen dalga geçiyorlar katlanan kota filan göremedim. Millet uygun fiyat beklerken turkcell şişirmişte şişirmiş fiyatları. vodafone ve Telekom umarım uygun bişeyler yapar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 31 Mart 2016; 11:42:37 >

• 10 gb olan fena değil kötünün iyisi bu sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok pahalı gerçekten şişirmişler fiyatları bende vodafone u bekliyorum iyi birşeyler yaparlar inşallah

• hakikaten pahalı geldi.
  • Çok pahalı bu fiyatlar anlaşılan yaptıkları ihalelerin ücretini reklamları falan fiyatlara yansıtmışlar.
  • Yazıklar olsun valla. Vodafone inşallah uygun tarife çıkarır da bırakırız Turkcell i....

• 10gb 79 kafa gecmişler resmen bir öğrenci yada işci nasıl versin 79tl.en az 8gb baslaması lazım sacmalık resmen

• Hayal kırıklığı

• Şakamı bu. Şu anda zaten 2 - 4 GB daha ucuza gelen tarifeleri var.
  • ah türkcell ah, sene 98de 20 liraya 100 kontör verirdin, 3 dk konuşurduk onunla, aynı haysiyetsiz karaktere devam

• sokaklarda hep lüks arac görünce turkcell herkezi zenginzannediyor heralde bu milletin yuzde 70 i asgari ucretle yasiyor

• umudumuz bimcell.

• Dalga geçmişler resmen. Ben zaten 3gb 500dk ve 1000smsi 39 tl ye alıyorum senden Turkcell? Hatta ayın ortası netim biterse 4gb paketin var aylık 40tl olan. 15günlk 20ye alıyorum. 60tl ye 7gb netli paketm oluyor

• Biz neden bu kadar pahalı kullanmak zorundayız?

• 2 gb 39 TL

haha. Bu şartlarda cepten internet kullanılmaz. Bu fiyata 10gb vermeleri lazım.
  • Turkcell her yerde çekiyo ama

• Her yerde çekiyor diye de cepte ki parayı çekmesin :) yalnız şöyle bir durum var platinium da tarifeler değişir mi , 10gb 2000 dk 1000 sms 89 TL ödüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell'deki arkadaşlar protesto edin de çıkın şu kazık operatorden
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Selam, kaynak neresi??? Turkcell'in sitesinde göremedim ben?
  • Ronaldoya hız, Turkcell lilere para lazım

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.