Şimdi Ara

TÜRKÇE SERWAY MODERN FİZİK İLAVELİ ESKİ BASIM (1995) ELİNDE OLAN VAR MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
1.190
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> TÜRKÇE SERWAY MODERN FİZİK İLAVELİ ESKİ BASIM (1995) ELİNDE OLAN VAR MI?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    115 Mesaj
    Arkadaslar modern fızık eskı basım serway lazım fakat ıkıncı elı akmarda cok pahalı. elinde olup kullanmayan arkadastan satın alabılrmıyım? ya da modern fızık superiletkenlik notu olan varsa buda iş görür netten araştırdım fakat cok detaylı süperiletkenlik notu bulmamadım. şimdiden teşekkürler..

|
    |
    voilà! velakin, dışarıdan göründüğüyle feleğin virajları sayesinde vekâleten hem vâziri hem de vebali olmayanı oynamış naçizane bir vodvil eskisi. bu vecih, kibir vehametinden bihaber vasfıyla veranın vecizelerine vekillik yapan, şimdilerde varisi olmayan, virane durumda bir vekil. her şeye rağmen, varlığını yitirmiş bu vahametin vahdetiyle vücudunda ve veznenin velveleleriyle beslenen, velfecirliğe tenezzül eden, vechleri doyurulamaz bir vahşet arzusuyla kaplı bu vegar dolu vazilerin şimdilerdeki. verilecek tek bir hüküm var, "vendetta". beyhude bir vaaz değil, vicdan ve vakar adına verilmiş günün birinde vefi olanın ve vaziyeti görenin velisi olacak bir vaattir. velhasıl, bu önemsiz vira vecizeler buradaki vuslatımızın vadesini uzatır. sözün özü, şunu ifade etmek isterim ki sizinle tanışmak bir onur, ve beni çağırabileceğiniz isim v.
  • Yarbay
    3082 Mesaj
    2010 basımı İngilizcesi var ne yazık ki.

Okul kütüphanesine baktın mı? Ben baktım kendi okulumkine. 1996 basımı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uygurca -- 17 Temmuz 2011; 23:44:46 >
    |
    |
    Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.
  • Yarbay
    3793 Mesaj
    Var da satılık değil malesef
    |
    |
    "Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol..."
    Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Yüzbaşı
    771 Mesaj
    bu adresteki kitap değil sanırım ?

http://www.muhenturk.com/serway-fizik-kitabi-ve-cozumleri
    |
    |
    |
    |

| Corel Draw | Adobe Photoshop | Adobe After Effects | Adobe Premiere |
    "Yerinde söz söylemesini bilen, özür dilemek zorunda kalmaz..."
    F. Sultan Mehmed

• Teğmen
    115 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Uygurca

2010 basımı İngilizcesi var ne yazık ki.

Okul kütüphanesine baktın mı? Ben baktım kendi okulumkine. 1996 basımı var.

okula baktım okulda vaar ama okul ankarada ben ıstanbuldayım acaba sızın okulun kutuphanesınden tehmın edebılırmıyım bır bılgınız varmı dışarıdan gelen öğrenciler için

Diğer arkadaşlar satmıyosanız niye beni ümitlendiriyosunuz ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi my.name.is.earl -- 17 Temmuz 2011; 23:50:13 >
    |
    |
    voilà! velakin, dışarıdan göründüğüyle feleğin virajları sayesinde vekâleten hem vâziri hem de vebali olmayanı oynamış naçizane bir vodvil eskisi. bu vecih, kibir vehametinden bihaber vasfıyla veranın vecizelerine vekillik yapan, şimdilerde varisi olmayan, virane durumda bir vekil. her şeye rağmen, varlığını yitirmiş bu vahametin vahdetiyle vücudunda ve veznenin velveleleriyle beslenen, velfecirliğe tenezzül eden, vechleri doyurulamaz bir vahşet arzusuyla kaplı bu vegar dolu vazilerin şimdilerdeki. verilecek tek bir hüküm var, "vendetta". beyhude bir vaaz değil, vicdan ve vakar adına verilmiş günün birinde vefi olanın ve vaziyeti görenin velisi olacak bir vaattir. velhasıl, bu önemsiz vira vecizeler buradaki vuslatımızın vadesini uzatır. sözün özü, şunu ifade etmek isterim ki sizinle tanışmak bir onur, ve beni çağırabileceğiniz isim v.
  • Yarbay
    3082 Mesaj
    Belli bir ücret talep ediyorlar ama ne kadar olduğunu bilmiyorum. Bence bu sabah ara. Olmadı ben gideceğim yarın zaten. İstersen senin için sorabilirim.
    Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.
  • Teğmen
    115 Mesaj
    quote:

Belli bir ücret talep ediyorlar ama ne kadar olduğunu bilmiyorum. Bence bu sabah ara. Olmadı ben gideceğim yarın zaten. İstersen senin için sorabilirim.
    quote:

dostum sorarsan sevinirim.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
kolayoto.com
Mobilya Takımları
SEO
Canlı Tv izle
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.