Şimdi Ara

TÜRKÇE KAYNAK ARAYANLAR İÇİN (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
26
Favori
83.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mustklc

ya ben indiremedim soz konusu dosyalari. dl1 ile baslayan linke tikliyorum, Ad-financed 1-Click Webhosting + Webspace yazan bir sayfa geliyor, orada indir mindir bir sey yok. nerede hata yaptim?

aşağıda download türü çıkıyor
    free yada premium diyosun
    ordan en aşağıda çıkıyo indirirsin sonra
  • bazıları premium üyelik istiyo . niye böle oldu yaa
  • Çok emek verilmiş.Çok teşkkür.
  • helal olsun kardeş
  • ya arkadaşlar elinize sağlık ama verdiğiniz linkleri tıkladığımda free ve premıum diyor onun en altında da this letter diyor bunları nasıl indircem çok işme yarıyacak tı bu dökümanlar....
  • çok sağolasın

o siteyi kuran arkadaşlarda sağolsun...

özellikle türkçe photoshop çok lazımdı...
  • http://www.zeb.biz/docs.php

alın buda benden aynısı gibi ama üye olmaya gerek yok en azından.
  • arkadaşlar rapidshare kullanımını bilmeyenlere. alttaki free yi tıklayıp. sonra 70 snye bekleyin. daha sonra indirecektir. yanlız sadece günde 30 mb hakkınız. var. soran arkadaşlara duyrulur.
  • Sağolun Arkadaşlar Sahiden çok güzel kaynak ve dökümanlar
  • +1
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeWe

hoca rar şifresi istio. şifre ne?

Şifre : Bilader
  • quote:

Orjinalden alıntı: mus_bar

quote:

Orjinalden alıntı: erkna

çok teşekkür ederim ALLAH razı olsun

bilgi paylaştıkça çoğalır

+1

ALLAH sizden razı olsun bunlar çok işime yarıyacak
  • Saol be kardeş
  • teşekkürler o kadar emek vermişsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electronics -- 16 Mayıs 2005, 17:34:24 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kkslyyldz

bazıları premium üyelik istiyo . niye böle oldu yaa

rapidshare bir dosya paylaşım sistemi ve kural bu beleş indirmek için yavaş sistem yapmış adamlar
    ben hızlı indirecem diyorsan para istiyor

free ye bas gerisi zaten yukarıda anlatılşdığı gibi link 59 sn sonra çıkıyor ve
    tıklayınca yavaş yavaş dosya iniyor adsl de gene iyi dial-up da hiç çekilmiyor (evde denedim olmadı)
    o yüzden cafeden indiriyorum bunları
  • arkadaşlar burda ne demek istiyorrr...

You have requested the file TEK_B_LG_SAYAR_DANI_MANLIK_D_K_MANLARI.rar (13277990 Bytes). This file has been downloaded 76 times already.
    IMPORTANT: Download-accelerators are only supported with a PREMIUM-Account!

Your IP-address 81.215.158.183 is already downloading a file. You have to wait until it is finished.
    Premium-accounts can download many files at the same time. Maybe you want to have a PREMIUM-Account, too? (NO subscription!)
    If you are not downloading anything, you are using a proxy-server. please see our FAQ.
  • TEK_B_LG_SAYAR_DANI_MANLIK_D_K_MANLARI.rar (13277990 Bytes). adlı dosyayı indirmek için talepte bulundunuz. Bu dosya daha önce 76 kez indirildi. ÖNEMLİ : Download hızlandırıcı programlar sadece Premium Lisansları için geçerlidir.

Sizin IP adresiniz olan 81.215.158.183 zaten başka bir dosya indirmek için talepte bulundu ve indirme işlemi yapıyor. Bu indirme işleminin bitmsini beklmeniz gerekmektedir. Sadece Premium Lisans sahipleri aynı anda birden fazla dosya indirim iznine sahiptirler. Belki sizde bu lisansı almak istersiniz. Eğer şu an indirme işlemi yapmıyorsanız Proxy server kullanıyor olabilirsiniz. Lütfen SSS bölümümüze göz atın...

Bu arada kaynaklar için teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dolphine50 -- 19 Mayıs 2005, 21:15:42 >
  • millet bu turkce nkaynagi indiriyoruz guzelde sifre istiyo tar li dosyayi acmak icin ich werd ja verruckt.
  • allah ne muradın varsa versin,
    allah monitörüne zeval vermesin
    allah hard diskinini n rpmini yükseltsin
    allah rtam ini artorsın kardeş sağolun ikinizde yaw
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.